Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Nė Shqipėri 1 nė 4 fėmijė i dhunuar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Nė Shqipėri 1 nė 4 fėmijė i dhunuar   Wed Aug 27, 2008 6:14 pm

Fenomeni i dhunės dhe keqtrajtimit tė fėmijėve ėshtė njė problem madhor nė Shqipėri. "Njė studim i fundit i UNICEF-it, tregon se 1 nė 4 fėmijė janė viktima tė formave mė tė rėnda tė dhunės nė familje dhe 1 nė 3 fėmijė janė viktima tė rrahjes apo goditjes nė shkollė". Shifrat bėhen tė ditura nga Koalicioni Kundėr Dhunės ndaj Fėmijėve, nė ditėn botėrore kundėr dhunės ndaj fėmijėve. Tė dhėna tė tjera tronditėse vijnė nga Ministria e Brendshme. Gjatė vitit 2006, mė se 390 fėmijė nė Shqipėri kanė qenė viktima tė krimeve, ku ndėr tė tjera 47 kanė qenė krime kundėr jetės sė fėmijėve, 53 krime seksuale, 24 krime kundėr shėndetit, 26 krime kundėr lirisė sė fėmijėve dhe 225 krime tė tjera kundėr fėmijės. Nė kėtė ditė sjellim nė vėmendje rastin e fundit tė 10-vjeēarit Bekim Ēenga, qė u gjet i vdekur nga dhuna, nė qytetin e Peshkopisė. Dje, nė tė gjithė botėn u organizuan aktivitete me qėllimin e pėrbashkėt pėr tė sensibilizuar marrjen e masave pėr eliminimin e dhunės dhe keqtrajtimit tė fėmijėve. Ndėrsa nė vendin tonė Koalicioni Kundėr Dhunės ndaj Fėmijėve (njė grup OJF) organizuan aktivitete simbolike dhe i bėnė njė letėr tė hapur instancave drejtuese, si Kryeministrit dhe ministrave pėr hartimin e ligjit nė mbrojtje tė fėmijėve.

(marrė nga gazeta "Shqip")

Jemi femije vete dhe nuk duhet ta lejmojme qe te keqtrajtohemi, dhe te shohim te tjere femije te keqtrajtohen. Une per vete shoh cdo dite femije qe keqtrajtohen, dhunohen, por puna eshte qe nuk mund te nderhyj, jo qe kam frik se mos me dhunojne dhe mua, por perderisa shteti nuk ka nxjerre nje ligj per kete gje, dmth ne mbrojtje te femijeve dhe te denoje dhunuesit, une nuk kam te drejte te nderhyj.
Cfare mendoni?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Nė Shqipėri 1 nė 4 fėmijė i dhunuar   Wed Aug 27, 2008 6:16 pm

1 pytje kam una dhe ne shkollat shqiptare ekziston dhuna? Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nė Shqipėri 1 nė 4 fėmijė i dhunuar   Wed Aug 27, 2008 6:21 pm

S.A.M shkruajti:
1 pytje kam una dhe ne shkollat shqiptare ekziston dhuna? Shocked
Ne shkollat shteterore ekziston, por ne shkollat private jo. Me shume eshte dhune psikologjike, ose inate, psh zysha nuk te jep noten,,, te nxjerr jashte sepse nuk i bere dhuraten qe ajo done per 7 mars etj etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Nė Shqipėri 1 nė 4 fėmijė i dhunuar   Wed Aug 27, 2008 6:28 pm

RioT shkruajti:
S.A.M shkruajti:
1 pytje kam una dhe ne shkollat shqiptare ekziston dhuna? Shocked
Ne shkollat shteterore ekziston, por ne shkollat private jo. Me shume eshte dhune psikologjike, ose inate, psh zysha nuk te jep noten,,, te nxjerr jashte sepse nuk i bere dhuraten qe ajo done per 7 mars etj etj

aa atere kam dhe un 1 gj per te then...1 nga asyet qe u gzova qe ika nga shqipria ishte sepse ne shkollen ku isha zysha kujdestare sme kishe qef sepse un ngqe do ikja shkruajta ne gazet pershendjetje dhe imagjino kujdestaren e klases 5 kisha 1 vit e ca qe e njifja kurse te filores plot vite dhe ngaqe kisha shkruajtur emrin e ksaj te fillores e klasj te klases 6 jo ksaj klases 6 i kishte ngel hatri dhe u kishte then klases shi kjo milka ska vu emrin tim dhe 2 cuna u than ajo te ka shar ty gje qe se kisha ber kurr dhe qe ate dit sa her me shifte ma bente hajde rr largimin te shkolla po un doja qe ta merrja po e mora dhe nejta 4 muaj e ca kot vec se donte by**a ksaj idjotes dhe 1 dit pasi mora largimin e shkolles me a te nesermend te mgjes e mtha ku po shko i thash ska cte duhet ty e mir tha hajt emerr largimin dhe thash sa per dijenin tate e kam marr kshuqe duet filluar qe sot me ler rehat e kur isha ne mars me pushime shkova te shkolla e gjith zyshat ua kush ka ardh e kto 2 cunat qe thash ajo te ka shajt t ma ben ua ka ardh milka vk mo u nejta ftofet e vje kjo ma be ca do ktu ti thash erdha me taku shoqet kjo idjote fare mha dil nga klasa e mir e dola pastaj ngaqe po qaja del kjo e ben ca ka ajo mi gjith kunja kjo tha shoqja ngusht qau se si pelqeu menyra si i fola dhe tha he mi ti e iku ja futa 1 tshame po vk se ngjoi dhe ngaqe erdhi mami me mdhon lek shqiptar sdesha me i thon se do kishte shku me ja fut naj shpull se ja vlen shprehja hapi rrug budallait...kjo o koha qe kam vujt me sh ne shkoll Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nė Shqipėri 1 nė 4 fėmijė i dhunuar   Wed Aug 27, 2008 6:34 pm

We o milka per ca merzitesh edhe ti! Po te degjosh ti histori te tjera nga une qe ndodhin cdo dite en shkolle do thuash si ka mundesi qe rrin akoma te ajo shkolla. Po skemi ca bejme, jetojm ne shqiperi Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Nė Shqipėri 1 nė 4 fėmijė i dhunuar   Wed Aug 27, 2008 6:36 pm

njs dhe ktu skam vujt sh pervecse te zenat se shedsin dhe kto pordh po ti o RioT ishalla ikene greqi...po me tthon tdrejten se disha qe ka dhune ne shqipri... :S
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Nė Shqipėri 1 nė 4 fėmijė i dhunuar   Wed Aug 27, 2008 6:37 pm

u dhe 1 gje o fla pse se ndrron shkollen?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nė Shqipėri 1 nė 4 fėmijė i dhunuar   Wed Aug 27, 2008 7:46 pm

RioT shkruajti:
Fenomeni i dhunės dhe keqtrajtimit tė fėmijėve ėshtė njė problem madhor nė Shqipėri. "Njė studim i fundit i UNICEF-it, tregon se 1 nė 4 fėmijė janė viktima tė formave mė tė rėnda tė dhunės nė familje dhe 1 nė 3 fėmijė janė viktima tė rrahjes apo goditjes nė shkollė". Shifrat bėhen tė ditura nga Koalicioni Kundėr Dhunės ndaj Fėmijėve, nė ditėn botėrore kundėr dhunės ndaj fėmijėve. Tė dhėna tė tjera tronditėse vijnė nga Ministria e Brendshme. Gjatė vitit 2006, mė se 390 fėmijė nė Shqipėri kanė qenė viktima tė krimeve, ku ndėr tė tjera 47 kanė qenė krime kundėr jetės sė fėmijėve, 53 krime seksuale, 24 krime kundėr shėndetit, 26 krime kundėr lirisė sė fėmijėve dhe 225 krime tė tjera kundėr fėmijės. Nė kėtė ditė sjellim nė vėmendje rastin e fundit tė 10-vjeēarit Bekim Ēenga, qė u gjet i vdekur nga dhuna, nė qytetin e Peshkopisė. Dje, nė tė gjithė botėn u organizuan aktivitete me qėllimin e pėrbashkėt pėr tė sensibilizuar marrjen e masave pėr eliminimin e dhunės dhe keqtrajtimit tė fėmijėve. Ndėrsa nė vendin tonė Koalicioni Kundėr Dhunės ndaj Fėmijėve (njė grup OJF) organizuan aktivitete simbolike dhe i bėnė njė letėr tė hapur instancave drejtuese, si Kryeministrit dhe ministrave pėr hartimin e ligjit nė mbrojtje tė fėmijėve.

(marrė nga gazeta "Shqip")

Jemi femije vete dhe nuk duhet ta lejmojme qe te keqtrajtohemi, dhe te shohim te tjere femije te keqtrajtohen. Une per vete shoh cdo dite femije qe keqtrajtohen, dhunohen, por puna eshte qe nuk mund te nderhyj, jo qe kam frik se mos me dhunojne dhe mua, por perderisa shteti nuk ka nxjerre nje ligj per kete gje, dmth ne mbrojtje te femijeve dhe te denoje dhunuesit, une nuk kam te drejte te nderhyj.
Cfare mendoni?

eshte e tmerrshme, me vjen vertet keq per to, nfakt te shkretet duhet ne mesohen pasi shqiptari vetem dhune di, o zot sa gjynah me vjen per prindrit shqiptar, vetem te rrahin kalamajt asgje tjeter sdine Mad
si prsh nje dite ne lagjen tone ishte nej femije me nenen e saj, ajo i iku nga duart nenes e kjo e therret disa here, kur shkon vajza tek nena ajo i gjuan aq fort sa sa nuk e keni iden o njerez, me kane pare syt tmerr ate dite, cfare e rrahur o zot i madh, e beri per vdekje po ju them, me ka ardh veretet shuuum keq per ate vajzen e vockel, imagjino cte rrahur i ka bere saqe doli e tera lagja ne ballkon, o zot si kercisnin shpullat Sad
fuck kto lloj prinderish Mad i hate them Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nė Shqipėri 1 nė 4 fėmijė i dhunuar   Wed Aug 27, 2008 7:50 pm

uuu sa raste kam pa un duke rraf kalamajt!!!sa gje mizore!!!pse duhet ti rrafin???jashte ka ligje qe mbrojn femijet???jashte slejohet ti rrafesh kalamajt se ti marrin....po ne shqiptaret si kemi kto ligje she shi si bahet tani......kto gjana i bajn kalamajt te vuajn edhe ja bejn jeten tamam ferr....mos ket kalamani mundesi te jet i lir se ka frik se rrifet....boooo sa gje koti.....po ne shkolla.....eshte gjeja me koti qe egziston...dhuna ne shkoll!!tja bash kalamanit shkollen kot qe te mos doj te iki me ne shkoll!!!me vjen sh sh keq per ato femije....dhe falenderoj zotin 1000000 here qe skam pas asiher nje fat te tille sepse as ne shkolle sme kan rraf asiher po as ne familje!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nė Shqipėri 1 nė 4 fėmijė i dhunuar   Wed Aug 27, 2008 10:27 pm

Endi shkruajti:
uuu sa raste kam pa un duke rraf kalamajt!!!sa gje mizore!!!pse duhet ti rrafin???jashte ka ligje qe mbrojn femijet???jashte slejohet ti rrafesh kalamajt se ti marrin....po ne shqiptaret si kemi kto ligje she shi si bahet tani......kto gjana i bajn kalamajt te vuajn edhe ja bejn jeten tamam ferr....mos ket kalamani mundesi te jet i lir se ka frik se rrifet....boooo sa gje koti.....po ne shkolla.....eshte gjeja me koti qe egziston...dhuna ne shkoll!!tja bash kalamanit shkollen kot qe te mos doj te iki me ne shkoll!!!me vjen sh sh keq per ato femije....dhe falenderoj zotin 1000000 here qe skam pas asiher nje fat te tille sepse as ne shkolle sme kan rraf asiher po as ne familje!!!

tme rrahin mua ne shkolle pfff jo po le te ken shansin me me prek me dore se fol une ma ato pastaj ik re se si lejoj asiher, u bene ato qelbesirat me na prek me dore Mad
sme ka prek nai zysh me dore e ska shansin tme preki ndonjehere se e ka keq punen Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nė Shqipėri 1 nė 4 fėmijė i dhunuar   Thu Aug 28, 2008 10:29 pm

Me vjen vertet keq tek degjoja gjyshin tim te thonte dje "shqiptari do diktature,do litar e xhandar se nuk mbahet ndryshe ky popull",,po pse mo ca kan italianet,greket,gjermenet apo ku di une te gjithe te tjeret me shume se ne?kan kushte,nuk diskutohet atje per drita uje apo ku di une cfare tjeter.Ato kan pasur arsimin qe kur kemi pas ne skenderbeun,,ne krenohemi themi kemi pas skenderbeun ishte kshu ishte ashtu,,1 kemi edhe nuk e din njeri me saktesi kush ka qen,ne itali ka pas universitet ne 1400,,nejse se dola nga nje teme ne dicka tjeter por doja te dilja ketu,qe duhet te arsimohen njerezit per te pas pak kultur dhe mos te arritur tek dhuna!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nė Shqipėri 1 nė 4 fėmijė i dhunuar   Thu Aug 28, 2008 10:45 pm

o riot gjith te vjeterit ashtu thojn...ca ti bajm!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nė Shqipėri 1 nė 4 fėmijė i dhunuar   Thu Aug 28, 2008 10:53 pm

Pse vetem te vjetrit?Po te rinjte,a nuk mendojn kshu?Nuk sheh sherre midis djemve gati cdo dite?Eshte mungese kulture,,ose vjen nga formimi jo i mire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 26
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nė Shqipėri 1 nė 4 fėmijė i dhunuar   Sat Oct 25, 2008 5:38 pm

nuk e gjen gje shqiptarin nga druja se jane mesu hahahahahhaha:P:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Nė Shqipėri 1 nė 4 fėmijė i dhunuar   Mon Oct 27, 2008 11:31 pm

budallenj jan ato qe maten me femijet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Nė Shqipėri 1 nė 4 fėmijė i dhunuar   Wed Oct 29, 2008 8:16 pm

nji shoku im jo ne shkollen time ka kap me kameren e celi nji presor duke rraf nji nxenes edhe ne fund te msimit i tha presorit:o presor shif sa bukur ke dal. u cmen presori bjer celin i tha. zdu thoshte ky.bjer celin thoshte presori i atij. mir i tha ky ja nje sekond. e fiku ky celin edhe ia dha . ne fund te dites e merr celin ky se e ama e ktit e njifte drejtoreshen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nė Shqipėri 1 nė 4 fėmijė i dhunuar   Sat Nov 01, 2008 6:56 pm

No
un kisha per t ik direkt nga shpia, edhe ajo duhet
sa gjynaf jan prindrit shqiptar, sdin ti edukojn fmijet No

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nė Shqipėri 1 nė 4 fėmijė i dhunuar   Sat Nov 01, 2008 6:59 pm

megjithse ekziston edhe dhuna psikologjike, kjo me shum :S
per cilen dhun flet tema ?

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nė Shqipėri 1 nė 4 fėmijė i dhunuar   Sat Nov 01, 2008 7:08 pm

per dhun fizike mi
se ajo eshte me e dukshme

tani ca quni femi ju?
se kur rref 1 kalama nen 6 vjec nuk quhen dhune , por mesim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nė Shqipėri 1 nė 4 fėmijė i dhunuar   Sat Nov 01, 2008 7:14 pm

jo re, pse ta rrafesh edhe po qe nen 6 vjec
apo se sdin ta edukojn me te mira e
pff me ca kam par un skan dit ti edukojn fmijet prandaj perdorin dhun, po a sesht gjynaf e
merre fmijen me te mira aty, genjeje ka plot metoda te tjera po ku din kto

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nė Shqipėri 1 nė 4 fėmijė i dhunuar   Sat Nov 01, 2008 7:17 pm

smerr vesh njeri po nuk i fute 1her dajak
jo me kalamani qe sja ka iden
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nė Shqipėri 1 nė 4 fėmijė i dhunuar   Sat Nov 01, 2008 7:19 pm

e the vet "qe sja ka iden" pikerisht, ai sja ka iden, kurse ato i rrafin per gjera qe fmija si kupton, nqs ben nje gabim qortoje qe mos ta bej her tjeter, sillu si xhandar po qe nevoja por jo me ushtrim dhune

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nė Shqipėri 1 nė 4 fėmijė i dhunuar   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nė Shqipėri 1 nė 4 fėmijė i dhunuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: