Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Fotot e antareve.

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
AutoriMesazh
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 25
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Mon Feb 02, 2009 3:27 pm

paskeni lene nam o milet paskeni qene te vdekur per torte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 23
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Mon Feb 02, 2009 3:28 pm

po e pra u zhyten aty apo sishte dhe nje cope e vogel ajo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Mon Feb 02, 2009 3:29 pm

Mrs.perfect shkruajti:
po e pra u zhyten aty apo sishte dhe nje cope e vogel ajo

he moj he avash se tani qe u kujtova vetem qershin mora une se mkan then esht e mire per diet tongue tongue Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Mon Feb 02, 2009 3:41 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
Mrs.perfect shkruajti:
mos e pyet u futet te torta kembe e duar kurse be your self hante kremin qe kisha lene un

hahahaahhaahahahahaha une jam inosenteeee,eri po hante me shum,une me delikates,vetem kremin.....hihihihihihihi saja shkret Razz Razz
ngeli that saja Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Mon Feb 02, 2009 5:26 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Mon Feb 02, 2009 5:27 pm

shum mir paskan dal djemat,dhe goca gjithashtu..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Mon Feb 02, 2009 5:27 pm

there with out me shkruajti:

we xheni me kapucin tim cdo me kapucin tim ajo re
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Mon Feb 02, 2009 5:28 pm

odeta shkruajti:
shum mir paskan dal djemat,dhe goca gjithashtu..

vetem se duhej te ishte fut goca ne mes keto me futen mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Mon Feb 02, 2009 5:29 pm

EroldCeka shkruajti:
odeta shkruajti:
shum mir paskan dal djemat,dhe goca gjithashtu..

vetem se duhej te ishte fut goca ne mes keto me futen mua
ska gje ,prap mir keni dal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Mon Feb 02, 2009 6:22 pm

uee sa bukur kto miiiii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Mon Feb 02, 2009 6:25 pm

EroldCeka shkruajti:
there with out me shkruajti:

we xheni me kapucin tim cdo me kapucin tim ajo re

ej po ai i mezit sh fytyr e pame kush eshte ai
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Mon Feb 02, 2009 6:30 pm

eshte eroldi mi shoku im dhe i xhenit...esht te shkolla ime rri te rroku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Mon Feb 02, 2009 6:31 pm

emri sme thot gje po ama fytyra shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Mon Feb 02, 2009 7:25 pm

Darkangel shkruajti:
emri sme thot gje po ama fytyra shume

nqs rri ne elbasan lale edhe mund te jemi pa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 27
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Tue Feb 03, 2009 9:25 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
U bera gati edhe une te dal nje foto me erin, po e kishin ne modalitet video dhe e beme video. Haha! Kur e kthyem ne foto nuk ndizej me aparati dhe nuk e beme foton. Gjithsesi rrofsh per copen e tortes ero, ose me sakte per torten duhet te falenderoj rezarten se ajo u kujtua. lol!

:D :D :D :D :D po jo mo eri ca thua...un u kujtova me vonese...po ti erdhe lart ,edhe as eri ,as xheni ,asnje sme tha gje mua.... lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Tue Feb 03, 2009 9:52 pm

spo e gjej foton e don corleones po ai esht i bukur vet ska nevoj per komente Razz

-------
Suite ą un grand nombre de réponses, ce sujet a été automatiquement divisé. Vous pouvez retrouver la suite de ce sujet ici :
http://adoleshentet.lovelyforum.net/viewtopic.forum?t=1279
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Fotot e antareve.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 40 e 40Shko tek faqja : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Prezantimi juaj-
Kėrce tek: