Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Pornografia -Kenaqesi apo shkaterrim?!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Pornografia -Kenaqesi apo shkaterrim?!   Fri Aug 29, 2008 12:39 am

Pornografia ne shoqerine tone "moderne" ka marre hov te pandalshem.
Ajo eshte prezente kudo: ne revista,TV,internet, me nje fjale ka pushtuar gjithcka.
A mendoni se pornografia ( te gjitha format e saj) ndikon negativisht ne moralin e njeriut.
Me nje fjale, si duhet shikuar kjo dukuri si shkaterrim i shoqerise, rinise ne vecanti apo thjesht si kenaqesi.
Mos hezitoni te shprehni qendrimin tuaj ne cfaredo aspekti qofte...

pornografia shikohet ne shume prizma dhe gjithcka varet nga personaliteti i cdo personi

disa e shohin si dicka te pamoralshme
te tjer si mundesi per te hequr stresin
te tjer si burim per te provuar gjera te reja
te tjer si mundesi per te kaluar kohen apo per te pare femra te bukura


a ndikon pornografia negativisht ne moralin e njeriut ???????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pornografia -Kenaqesi apo shkaterrim?!   Fri Aug 29, 2008 10:00 am

une mendoj se jane te dyja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pornografia -Kenaqesi apo shkaterrim?!   Mon Sep 01, 2008 11:40 am

Darkangel shkruajti:
une mendoj se jane te dyja
Pse te dyja?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 27
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pornografia -Kenaqesi apo shkaterrim?!   Mon Sep 01, 2008 10:53 pm

pse per car esht shkaterrim se mar vesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 26
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pornografia -Kenaqesi apo shkaterrim?!   Mon Oct 13, 2008 11:38 pm

per femijet nen moshen 14 vjec mendoj se ndikon shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pornografia -Kenaqesi apo shkaterrim?!   Thu Oct 16, 2008 12:26 am

nen 14 eshte pak si e tepruar eshte mire nen 18 qe nuk lejohet por ka dhe nen 16 keshtu qe mos u revoltoni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 24
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pornografia -Kenaqesi apo shkaterrim?!   Thu Oct 16, 2008 12:40 pm

shkaterrim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 26
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pornografia -Kenaqesi apo shkaterrim?!   Fri Oct 17, 2008 1:39 pm

kenaqesi eshte ne fillim por ne fund del shkaterrim
si duhani ne fillim te huton e ne fund te shkoterron
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pornografia -Kenaqesi apo shkaterrim?!   Fri Oct 17, 2008 3:18 pm

shkatarrim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 26
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pornografia -Kenaqesi apo shkaterrim?!   Fri Oct 17, 2008 5:15 pm

te njejtin mendim si metallica_death kam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pornografia -Kenaqesi apo shkaterrim?!   Tue Nov 18, 2008 8:31 pm

te dyja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 24
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pornografia -Kenaqesi apo shkaterrim?!   Tue Nov 18, 2008 8:33 pm

shkatarrim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

MesazhTitulli: Re: Pornografia -Kenaqesi apo shkaterrim?!   Sun Nov 23, 2008 7:39 pm

te 2ja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 25
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Pornografia -Kenaqesi apo shkaterrim?!   Sun Nov 23, 2008 7:41 pm

shkaterrim dhe shpetim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Pornografia -Kenaqesi apo shkaterrim?!   Wed Nov 26, 2008 9:29 pm

BAHHHHH SKA GJA ME TE SHPIFUR KUR TE VJEN DIKUSH NE BANGE DHE TA NXJERR PARA VIDJON DHE TI QE NGJON ATO BRITMAT ACARUESE..............IIIIIIIIIIIIIIIIIIII
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pornografia -Kenaqesi apo shkaterrim?!   Wed Nov 26, 2008 9:30 pm

shkaterrim (per ata nen 14 vjec )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
end of an era
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 16
Mosha : 26
Vendndodhja : ketuuuu
Koha e lire : ca esht kjo gjeja?????!!!!!
Piket : 0
Data e regjistrimit : 07/12/2008

MesazhTitulli: Re: Pornografia -Kenaqesi apo shkaterrim?!   Sun Dec 14, 2008 1:38 pm

JO ESHTE MENYRE PER TE KALUAR KOHEN,DHE PER TE HEQUR STRESIN...
zakonisht shifet shum nga mosha 12 -15 vj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pornografia -Kenaqesi apo shkaterrim?!   Sun Dec 14, 2008 1:50 pm

metallica_death shkruajti:
kenaqesi eshte ne fillim por ne fund del shkaterrim
si duhani ne fillim te huton e ne fund te shkoterron
ehe une kshu them ne fillim kenaqei pastaj shkaterrim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pornografia -Kenaqesi apo shkaterrim?!   Thu Mar 12, 2009 4:37 pm

Eshte tradhtia me e pa pranueshme!
E vetmja menyre qe te ben te ndjehesh mire edhe keq ne te njejten kohe...Nese ti do me te vertete nje person!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 27
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pornografia -Kenaqesi apo shkaterrim?!   Mon Mar 16, 2009 3:38 am

Nuk eshte asnjecik shkaterrim. Perderisa neper filmat pornografike shkruhet +18, ata qe jane nen moshe duhet te kontrollohen qe te mos ti shohin keto gjera. Ne fund te fundit biznes eshte, dhe shume fitimprures. Dhe perderisa eshte biznes i ligjshem, nuk shkaterron njeri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Pornografia -Kenaqesi apo shkaterrim?!   Mon Mar 16, 2009 11:13 am

pornografia eshte tip ngushellimi per ato qe nuk kane mundesi te kryejne marredhenie me nje person qe duan shume dhe meqe e kan te nevojshme gjene strehe pikerisht aty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Pornografia -Kenaqesi apo shkaterrim?!   Mon Mar 16, 2009 11:50 am

hot spicy shkruajti:
pornografia eshte tip ngushellimi per ato qe nuk kane mundesi te kryejne marredhenie me nje person qe duan shume dhe meqe e kan te nevojshme gjene strehe pikerisht aty

............DHE KJO ESHT SHKATERRUESE PER KTA PERSONA,TE JESH I URITUR,TE KESH NJE MOLL PERPARA DHE VETEM TA SHOHESH MOS E HASH...

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pornografia -Kenaqesi apo shkaterrim?!   Mon Mar 16, 2009 11:53 am

Glamours' Master shkruajti:
Eshte tradhtia me e pa pranueshme!
E vetmja menyre qe te ben te ndjehesh mire edhe keq ne te njejten kohe...Nese ti do me te vertete nje person!

Shocked

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
0014 Sex De Fer
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 67
Mosha : 32
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 60
Data e regjistrimit : 18/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pornografia -Kenaqesi apo shkaterrim?!   Wed Mar 18, 2009 7:22 pm

hot spicy shkruajti:
pornografia eshte tip ngushellimi per ato qe nuk kane mundesi te kryejne marredhenie me nje person qe duan shume dhe meqe e kan te nevojshme gjene strehe pikerisht aty


llafet tipike tnji virgjerushi. ti ime do te thush qe nje 30 vjecar shef porno dhe i pelqen kjo gja per tkompensu mungesen e seksit.
per menimin tim shfaqja e ktyre filmave ban mir qe ndalohet nen moshen 18 vjec. zakonisht nga 12-15 vjecaret per te heq stresin?
po ca stresi mund tket i kalama nket mosh mer. ca ja fusni kot.
filmat porno i konsideroj identik si filmat e tjer. esht thjesht knaqsi, sepse shef naj gja qe tpelqen ashu sikurse mund tshofesh i film dramatik ose filozofik.
normal qe ka ne nga ato djegmit/djegmet fare qe preferojn kamion manuale.
personalisht, filmat porno i shof me knaqsi ene ska naj gja per t'than qe esht shkatrrim apo idiotsi te tilla.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pornografia -Kenaqesi apo shkaterrim?!   Wed Mar 18, 2009 9:40 pm

0014 Sex De Fer shkruajti:
hot spicy shkruajti:
pornografia eshte tip ngushellimi per ato qe nuk kane mundesi te kryejne marredhenie me nje person qe duan shume dhe meqe e kan te nevojshme gjene strehe pikerisht aty


llafet tipike tnji virgjerushi. ti ime do te thush qe nje 30 vjecar shef porno dhe i pelqen kjo gja per tkompensu mungesen e seksit.

personalisht, filmat porno i shof me knaqsi ene ska naj gja per t'than qe esht shkatrrim apo idiotsi te tilla.


muaahahahahah nqef

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pornografia -Kenaqesi apo shkaterrim?!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pornografia -Kenaqesi apo shkaterrim?!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: