Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Sat Sep 06, 2008 8:16 pm

Burzgoroth shkruajti:
isha e vogel o goc aty do e kisha menjen un?

po mir mi thash 8vjec ndoshta e mban mend.
e ke mir ti goce qe se vret mendjen. haha Razz
nejse une besoj se duhet te jet dicka e keqe por se kam menduar kurr qe mund te me ndodhi.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Sat Sep 06, 2008 8:35 pm

S.A.M shkruajti:
RioT shkruajti:
Burzgoroth shkruajti:
te mit kan 7 vjet qe jan divorcuar dhe sme ben fare pershtypje
me vjen keq,,edhe une motrat e mdhaja i kam nga babi,,edhe kam nejt per nje kohe te gjat pa prinder,,per disa arsye te cilat nuk po i them,,u shkatrrova athere u detyrova te ikja nga shpia,,


per Burzgoroth e dija un dhe i kam then qe me vje keq.por ti RioT tallesh miiii
Shocked Shocked
pse per tu tall eshte kjo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SIMPATIKU_DR
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 49
Mosha : 23
Vendndodhja : DURRES
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/08/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Sat Sep 06, 2008 8:36 pm

vetem drroga eshte zgjidhja e vetme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Sat Sep 06, 2008 8:38 pm

RioT shkruajti:
S.A.M shkruajti:
RioT shkruajti:
Burzgoroth shkruajti:
te mit kan 7 vjet qe jan divorcuar dhe sme ben fare pershtypje
me vjen keq,,edhe une motrat e mdhaja i kam nga babi,,edhe kam nejt per nje kohe te gjat pa prinder,,per disa arsye te cilat nuk po i them,,u shkatrrova athere u detyrova te ikja nga shpia,,


per Burzgoroth e dija un dhe i kam then qe me vje keq.por ti RioT tallesh miiii
Shocked Shocked
pse per tu tall eshte kjo?


se dija pranaj thash njs mvje keq te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Sat Sep 06, 2008 8:39 pm

SIMPATIKU_DR shkruajti:
vetem drroga eshte zgjidhja e vetme
mire se e morem vesh,,ik drogohu tani,,
sa per sam,,ska gje se kaloi Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Sat Sep 06, 2008 8:44 pm

po vet the droga eshte zgjidhja vetme,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SIMPATIKU_DR
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 49
Mosha : 23
Vendndodhja : DURRES
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/08/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Sat Sep 06, 2008 8:45 pm

po thash dhe cfare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Sat Sep 06, 2008 8:46 pm

edhe the qe me jan ndar prinderit,,
dhe meqe e dike zgjidhjen,,drogohu pra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Sun Sep 07, 2008 2:24 pm

as qe do perpiqesha ti ndaloja, shum mir do benin, me mir te jetoje secili i lumtur sesa te dy bashk dhe jo te lumtur, ashu as femijet nuk jan te lumtur per shkak te grindjeve
nqs ato e ken menduar qe kjo esht zgjidhja me e mir per to ateher le te ndahen, kshu do ishte me mir per te gjith Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Thu Sep 11, 2008 8:31 pm

e di ca do beja une do beja dasem do bej qejjjjjjjjjjffffffffffff se te pakten nuk do zihenin me ata
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Thu Sep 11, 2008 9:44 pm

ndoshta do ishte me mire,,ndoshta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Thu Sep 11, 2008 10:59 pm

NQS PRINDERIT DO TE DIVORCOHESHIN JETA E SICILIT PREJ NE DO TE ISHTE NDRYSHE,JO E NJEJTE...eshte nje gje shume e keqe divorci.une kshu mendoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 26
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Sat Sep 20, 2008 10:27 pm

do kalonim nji periudh shum te keqe...se imagjinoj dot veten me prinder te divorcuar..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 26
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Sat Sep 20, 2008 10:30 pm

nuk mund ta imagjinoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ceku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 201
Mosha : 26
Vendndodhja : te lagja play_boy mbrapa spitalit
Hobi : te punoj
Koha e lire : pune
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/09/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Thu Sep 25, 2008 11:13 pm

nuk do beja as nje gje do i lidhja prap hihihihihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
morpheus
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 51
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirona
Hobi : music
Koha e lire : knej anej
Piket : 0
Data e regjistrimit : 24/09/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Fri Sep 26, 2008 7:43 pm

do ishte dita me e bukur e jetes time dita qe prinderit e mi do ndaheshin!!!! :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Fri Sep 26, 2008 7:45 pm

morpheus shkruajti:
do ishte dita me e bukur e jetes time dita qe prinderit e mi do ndaheshin!!!! :D

do tvrassssssssssssssssssss Mad Mad Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
morpheus
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 51
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirona
Hobi : music
Koha e lire : knej anej
Piket : 0
Data e regjistrimit : 24/09/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Fri Sep 26, 2008 7:47 pm

S.A.M shkruajti:
morpheus shkruajti:
do ishte dita me e bukur e jetes time dita qe prinderit e mi do ndaheshin!!!! :D

do tvrassssssssssssssssssss Mad Mad Mad

pse ca ka ??? Razz
meqe spo ndahen ata me njoni tjetrin... shpresoj te ndahem une se shpejti nga ata!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Fri Sep 26, 2008 7:49 pm

morpheus shkruajti:
S.A.M shkruajti:
morpheus shkruajti:
do ishte dita me e bukur e jetes time dita qe prinderit e mi do ndaheshin!!!! :D

do tvrassssssssssssssssssss Mad Mad Mad

pse ca ka ??? Razz
meqe spo ndahen ata me njoni tjetrin... shpresoj te ndahem une se shpejti nga ata!!!


haha kjo dhe ndodh.. :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 22
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Fri Sep 26, 2008 7:50 pm

nuk eshte aspak mire, ndoshta ngaqe se keni provuara prandaj flisni keshtu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Sat Sep 27, 2008 7:05 pm

te them te drejten nuk e di si do reagoja por nuk mendoj se do arrija deri tek droga dakort do shkoja ne traum por jo traum deri ne ate pike, une edhe duhanin tani ne kete moshe qe jam e kam shume e jo me drogen. per simpatiku_dr mendoj se ke gabuar gjithcka. me vjen keq qe prinderit e tu jane ndare por duhet te mendosh pak edhe per prindin me te cilin jeton edhe pse jane ndare ato kane nje dashuri te perbashket i cili je ti dhe te shkaterrosh veten kur ato ty te duan me gjithe shpirt me duket pa vend nuk eshte droga qe po te ndihmon te harrosh pasi ajo plage ty akoma te mbetet. nejse zgjedhja jote nqs e mendon te arsyeshme vazhdo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Sun Sep 28, 2008 2:47 pm

po shpresoj qe te mos ndodh se pastaj nuk e di se cdo beja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Sun Sep 28, 2008 2:48 pm

Child In Time shkruajti:
as qe do perpiqesha ti ndaloja, shum mir do benin, me mir te jetoje secili i lumtur sesa te dy bashk dhe jo te lumtur, ashu as femijet nuk jan te lumtur per shkak te grindjeve
nqs ato e ken menduar qe kjo esht zgjidhja me e mir per to ateher le te ndahen, kshu do ishte me mir per te gjith Smile

jam akoma me kte mendim !

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cobain
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 116
Mosha : 51
Vendndodhja : siper 1 druri...
Hobi : bicikleta
Koha e lire : ne internet,se skam ca bej tjeter...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 28/09/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Thu Oct 02, 2008 10:10 pm

normal do ndjehesh njeriu me kot ne bote...po eshte dicak qe do mesohesh...un se kam provuar dhe me vjen keq per tgjith ato qe i ka ren ky fat i poshter...nuk e di mua te me ndodhi tashi do ndjehem aq kot aq pa kuptim...se kam gjith kto vjet qe jam mesuar me to...githmo nqs...po shyqyr zotit ska shance :D:D:D:D:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Realkatil
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 190
Mosha : 26
Vendndodhja : Aty ku mdo mu raki
Hobi : msn
Koha e lire : msn
Piket : 3
Data e regjistrimit : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Mon Oct 06, 2008 11:02 pm

Do vazhdoja ti bija me dor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.servisofti.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» [Opsioni tė Re] Hashtag # nė forumėt tuaj

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: