Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 sa here keni gabuar ne jeten tuaj?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   Wed Oct 29, 2008 1:24 am

Soldier Of Fortune shkruajti:
djera bera nje gabim te pafalshem. Prisha dosjen me kengen e scorpions nga kompjuteri. E bera padashje se do prishja nje dosje tjeter, por pastaj vajta dhe pastrova edhe koshin ne pc, dmth nuk i riktheja dot prap. Ku ka gabim me te madh.

affraid pale
ky po qe quhet gabim vallaaj... mosssssss No

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   Wed Oct 29, 2008 1:38 am

mtha 1 shok
do te sjell ca lek
sa do 200 apo 300 euro
200 i thash ska gje
fuck
tani me duhen 300 se ishte rrit cmimi i 1 gjeje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
barbi brune
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 137
Mosha : 27
Vendndodhja : ne boten e kukullave barbi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/10/2008

MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   Wed Oct 29, 2008 3:29 pm

UN NE PERGJITHESI NUK BEJ GABIME(EDHE PSE VEPRIMET QE UNE BEJ TE TJEREVE U DUKEN TE KEQIJA E TE DEMSHME)PERSONALISHT SI QUAJ KESHTU
AH KAM GABUAR NDONJEHERE ME DASHJE PO CTI BEJME
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   Wed Oct 29, 2008 4:12 pm

ehh njerez jemi do bajm gabime..sjemi te pagabushem!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   Wed Oct 29, 2008 4:16 pm

une i bashkangjitem postimit te barbit.
une gjithmon i mendoj gjerat para se ti bej dhe i bej se dua,se ashtu me pelqen,se kuptoj pse te tjeret i konsiderojn gabime,sikur te isha une kalama 3 vjec.
pppffff nuk mund ti quaj gabime perderisa nuk dua ti lendoj te tjeret do te thot qe sbej gjera te papelqyera por..hajde thuaj njerzve,smarrin vesh

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   Wed Oct 29, 2008 4:59 pm

kam gabura disa here por jam tip qe kur bej nje gabim se perseris me
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   Wed Oct 29, 2008 5:39 pm

9 ne 10 her kur ve lloto
ose me shume haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
death & black
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 39
Mosha : 28
Vendndodhja : hell
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   Wed Oct 29, 2008 5:45 pm

o fefe mthan qe kishe kap dhe ti iher ne jeten tende...
bravo
po prap si ke kap leket e tuja Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   Wed Oct 29, 2008 5:51 pm

Cdo dit behet naj gabim !!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 32
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   Wed Oct 29, 2008 6:18 pm

I her ka qen gabim fatal,por kam marr mesim nga ai gabim

kurse kshu gabimesh te vogla looool ter diten Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zemershqiptare.com
barbi brune
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 137
Mosha : 27
Vendndodhja : ne boten e kukullave barbi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/10/2008

MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   Wed Oct 29, 2008 7:50 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
une i bashkangjitem postimit te barbit.
une gjithmon i mendoj gjerat para se ti bej dhe i bej se dua,se ashtu me pelqen,se kuptoj pse te tjeret i konsiderojn gabime,sikur te isha une kalama 3 vjec.
pppffff nuk mund ti quaj gabime perderisa nuk dua ti lendoj te tjeret do te thot qe sbej gjera te papelqyera por..hajde thuaj njerzve,smarrin vesh
he pra he
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   Wed Oct 29, 2008 7:59 pm

hahaha ngele duke i ber quote postimeve te mia te temat ti. Razz
perputhen mendimet ske ci thua. Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   Wed Oct 29, 2008 8:00 pm

cdo dit bej nenji gabim te vogel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 29
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   Thu Oct 30, 2008 3:37 pm

ska shanse te numurohen!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   Thu Oct 30, 2008 5:47 pm

death & black shkruajti:
o fefe mthan qe kishe kap dhe ti iher ne jeten tende...
bravo
po prap si ke kap leket e tuja Razz

eh kapa 1her un dhe fillova te luaj nga 5 mije
jam 20 minus kte jav haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 25
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   Sat Nov 08, 2008 4:48 pm

kam gabuar shume ne jeten time aq shume sa smund te numerohen dhe cdo dite kur ngrihem ne mengjez i bej premtim vetes qe do te ndreq ndonje nga gabimet e bera....dhe sinqerisht po ja arrij
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 28
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   Sat Nov 08, 2008 4:52 pm

khe khe scratch scratch yyyyyyyy sa her bej gabime unn
rendesi ka qe nuk e bej gabimin per her te dyt Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   Fri Nov 21, 2008 11:34 pm

uhhhhhhhhhhhhhhhhuuuuuuuuuuuu snumerohen por un mesoj nga gabimet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   Sat Nov 22, 2008 12:20 am

SPO THEM SHUM POR DISA HER!!!!
MGJTHSE ME DUKET SE AKOMA SKAM ZAN MEN NGA GABIMET Embarassed Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   Sat Nov 22, 2008 11:38 am

shum her!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   Sat Nov 22, 2008 11:40 am

shummmmmmmmmmmmmmmmm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   Sun Nov 23, 2008 12:06 am

me shumice
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 25
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   Sun Nov 23, 2008 12:16 am

Jetojme per te gabuar dhe per te dashuruar.Si dihet!!!Shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   Sun Nov 23, 2008 8:09 pm

Tfilloj me NumuRu tashi unnn..yyyyyjhhhhhyyyyyyyy sa shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 26
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   Tue Jan 13, 2009 1:42 pm

gjithmone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
sa here keni gabuar ne jeten tuaj?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Gramatik, Drejtshkrim, dhe Pėrkthimėt tė gabuar.
» [Opsioni tė Re] Hashtag # nė forumėt tuaj

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: