Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Pershkruaj veten tende...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Wed Feb 04, 2009 9:48 pm

GOC "GENJESHTARE."... clown
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Wed Feb 04, 2009 9:58 pm

''mosbesues''
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 25
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Wed Feb 04, 2009 10:45 pm

e qeshur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Wed Feb 04, 2009 10:47 pm

kush me njeh e di se kush jam skam pse ta pershkruaj une veten time le te me pershkruajne te tjeret mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Wed Feb 04, 2009 11:00 pm

EroldCeka shkruajti:
kush me njeh e di se kush jam skam pse ta pershkruaj une veten time le te me pershkruajne te tjeret mua

te filloj te flas une?!?!?! kte do ti?? po kam frike se do te perjashtojn pastaj se ti perben rrezik publik. Razz Razz
tallem,esht shumm i mire,lali im i vogel

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Wed Feb 04, 2009 11:06 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
kush me njeh e di se kush jam skam pse ta pershkruaj une veten time le te me pershkruajne te tjeret mua

te filloj te flas une?!?!?! kte do ti?? po kam frike se do te perjashtojn pastaj se ti perben rrezik publik. Razz Razz
tallem,esht shumm i mire,lali im i vogel

pse kaq i keq jam une?????????????????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Wed Feb 04, 2009 11:09 pm

EroldCeka shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
kush me njeh e di se kush jam skam pse ta pershkruaj une veten time le te me pershkruajne te tjeret mua

te filloj te flas une?!?!?! kte do ti?? po kam frike se do te perjashtojn pastaj se ti perben rrezik publik. Razz Razz
tallem,esht shumm i mire,lali im i vogel

pse kaq i keq jam une?????????????????????????

po tallem mooo,o kalafi i keq,ti je shpirt njeriu,tka motla shum xhan.
dhe dicka mqs jemi te pershkrimet,ky cuni,e ka zemren me te mire se cduhet dhe syt do ja marrin nsysh te shkretit Razz
te puuuuccc o cun flori Smile

e ke rradhen ti tani Razz lol! lol!

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Wed Feb 04, 2009 11:12 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
kush me njeh e di se kush jam skam pse ta pershkruaj une veten time le te me pershkruajne te tjeret mua

te filloj te flas une?!?!?! kte do ti?? po kam frike se do te perjashtojn pastaj se ti perben rrezik publik. Razz Razz
tallem,esht shumm i mire,lali im i vogel

pse kaq i keq jam une?????????????????????????

po tallem mooo,o kalafi i keq,ti je shpirt njeriu,tka motla shum xhan.
dhe dicka mqs jemi te pershkrimet,ky cuni,e ka zemren me te mire se cduhet dhe syt do ja marrin nsysh te shkretit Razz
te puuuuccc o cun flori Smile

e ke rradhen ti tani Razz lol! lol!

ti je motla ime qe te kam shume xhan je shummmmmmmmmmmmm e mire dhe te dua shume zemren e ke super te madhe syt jo aq te bukur sa te mite
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Wed Feb 04, 2009 11:14 pm

hahahah o erold,ka faj teta natyre qe smi beri blu syt. tongue

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
y soi rebelde
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Female
Numri i postimeve : 1
Mosha : 23
Vendndodhja : los tirana
Hobi : muzika
Koha e lire : muzik internet
Piket : 1
Data e regjistrimit : 01/04/2009

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Wed Apr 01, 2009 11:51 pm

[b]hi[b][justify] Ckemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Wed Apr 01, 2009 11:53 pm

cun njish Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Wed Apr 01, 2009 11:56 pm

there with out me shkruajti:
cun njish Laughing

vazhdon tjet 1 prilli sot e Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Thu Apr 02, 2009 12:08 am

Child In Time shkruajti:
there with out me shkruajti:
cun njish Laughing

vazhdon tjet 1 prilli sot e Laughing
le te jet.
un nuk do genjej per veten Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Thu Apr 02, 2009 2:38 pm

I ftoht!Krenar...Bamires...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Thu Apr 02, 2009 2:42 pm

sjam shum dakort me ate qe thot ky lart po nejse....e ngrohte e dashur..e qeshur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Thu Apr 02, 2009 2:45 pm

Behet fjal si jam gjithmon jo ne raste te vecanta!Pjesa tjeter eshte dalje nga kufinjte e vet...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Thu Apr 02, 2009 3:01 pm

tani po.....shum dakort :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Thu Apr 02, 2009 3:38 pm

ne zhvillim e siper (si ne fizik edhe ne karakter)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 24
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Thu Apr 02, 2009 3:49 pm

CUN DURRSI, KAM QEF SHUM TE ZIHEM EDHE KAM FIKSIM ME U LIDH ME GOCA QE NUK I NJOF, KAM FIKSIM FARE CILJETEN ESHTE SI SHPIR Cool , JAM TIP QE I PER SHTATEM CDO LLOJ MOSHE EDHE RRESPEKTOJ SHUM TE MEDHENJTE PO KUR MA BEJNE PER BORX NUK ME PLAS FARE EDHE NUK E NJEF MO RRESPEKTIN Razz JAM EDHE TIP SHUM I QESHUR :D

kaq.....: P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dark face
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Female
Numri i postimeve : 6
Mosha : 24
Vendndodhja : albania
Piket : 6
Data e regjistrimit : 30/04/2009

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Thu Apr 30, 2009 8:37 pm

jam shum e qeshur nuk me mungon buzeqeshja asnjehere vetem kur jam me nerva dhe atehere jam e keqe. i urrej njerezit me dy futyra me pelqen te zihem por mundohem edhe te kontrollohem sepse jam vajze ,jam e sinqerti atehere kur dua te jem ,bej shum shaka ,kaq besoj se mjafton per me teper ..........dini ku te me gjeni......... Kalofsh mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Fri May 01, 2009 6:42 pm

:D welcome :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dark face
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Female
Numri i postimeve : 6
Mosha : 24
Vendndodhja : albania
Piket : 6
Data e regjistrimit : 30/04/2009

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Fri May 01, 2009 6:47 pm

faleminderit shum shpresoj tia kalojme mire bashke Smile Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Fri May 01, 2009 7:04 pm

dark face shkruajti:
faleminderit shum shpresoj tia kalojme mire bashke Smile Smile
:D klm gjithshtu
new member
behu sa me aktiv :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dark face
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Female
Numri i postimeve : 6
Mosha : 24
Vendndodhja : albania
Piket : 6
Data e regjistrimit : 30/04/2009

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Fri May 01, 2009 7:06 pm

do mundohem te jem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Fri May 01, 2009 8:44 pm

sjam mashtrues
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershkruaj veten tende...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Prezantimi juaj-
Kėrce tek: