Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Pershkruaj veten tende...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Sun Nov 09, 2008 12:40 pm

jam tip i shoqorushem,flas vetem kur me pysin edhe nuk flas kot,jam shakator Laughing ,shikoj gjithmone qe te zgjeroj shoqerine qe kam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Tue Nov 25, 2008 11:34 pm

i dua shume te tjeret edhe pse ata mund te mos me duan hec mo vl
toleroj shume, pesimiste ne max No
sakrifikoj shume , me shpirt te madh , jam cik me skleroze confused Embarassed Embarassed
srri pa bere ndonje budallellik Razz:P etj etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
little angel
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Female
Numri i postimeve : 8
Mosha : 23
Vendndodhja : drejtim i paditur
Hobi : kompjuterologjia dhe internetologjia
Koha e lire : te degjoj muzik
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Wed Nov 26, 2008 8:43 pm

dead angel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
little angel
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Female
Numri i postimeve : 8
Mosha : 23
Vendndodhja : drejtim i paditur
Hobi : kompjuterologjia dhe internetologjia
Koha e lire : te degjoj muzik
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Wed Nov 26, 2008 8:47 pm

jam nje vajze shum energjike me pelqen te kem shum shoqeri dhe te qesh gjat gjith kohes jam teper tolerante dhe e dashur me ata qe me duan jam edhe shum e lezetshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Wed Nov 26, 2008 8:53 pm

HMMMMMMMMMM 2 FJALE PER VETEN TIME DHE PER ATO QE NUK ME NJOHIN!!!!!JAM 16 VJEC,STUDIOJ NE GJIMNAZIN DHASKAL TODRI NE VITIN E 3,PROFILI SHKENCOR.....JAM PAK PUFTE SE HA SHUM COKOLLATA DHE ME SY JESHILE....DI TE GATUAJ,TE LAJ PJATA,TE BEJ PUN ETJ ETJ ETJ HAHAHAHAHAHAHAHAHA.PUCCCCCC
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Wed Nov 26, 2008 8:57 pm

i dashuruar :D:D:D:D:D
se nuk me pelqen te flas per veten per gjera te tjera,le te tjeret te flasin per mua(pranoj dhe kritikat)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Mon Dec 08, 2008 2:07 pm

jammmmmmmmmm cuuuuuuuuuuuuum e keqe kur me acarojne nga nervattttt
hihihihiihihih
jamm edhe shuuuuuum e qeshur
jam edhe shume e mexitur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Wed Dec 10, 2008 12:15 am

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
i dashuruar :D:D:D:D:D
se nuk me pelqen te flas per veten per gjera te tjera,le te tjeret te flasin per mua(pranoj dhe kritikat)

e njejta gje vlen dhe per mu Arrow

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Wed Dec 10, 2008 3:03 pm

lene se nuk po e pershkruaj se do cmeneshit te gjithe nga cmenduria ime hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Wed Dec 10, 2008 5:02 pm

free spirit shkruajti:
lene se nuk po e pershkruaj se do cmeneshit te gjithe nga cmenduria ime hahaha

jo me kush tha???? ti sje e cmendur ti vetem sa ke pesuar lirim vidash,kaq jo me shume Razz Razz

luv ya crazy te puth

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Wed Dec 10, 2008 5:56 pm

cun zotni 2 her ndit iki nshpi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Wed Dec 10, 2008 5:59 pm

Darkangel shkruajti:
cun zotni 2 her ndit iki nshpi

lum nana per ty

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 25
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Wed Dec 10, 2008 6:42 pm

urrej voleibollin
adhuroj migjenin
fiksimi im all starsat
urrej matematiken dhe fiziken
adhuroj te lexoj libra( libri i pare qe kam lexuar ka qene AVENTURAT E TOM SOJERIT ndersa libri i fundit XHEJN EJR e kam pare edhe film)
fiksimi im : cuni i komshijes :lol
urrej zenkat
urrej veten time sepse jam me tolerante nga cduhet
jam shum tip i qeshur kur jam ne nje grup njerezish spara kam qef teflas shume me shume degjoj (ose fluturoj ne mendime te tjera)
I M A DREAMER AND I DREAM HOW MY FUTURE WOULD BE IF....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Thu Jan 08, 2009 4:06 pm

Sapo bera nje test qe te jep pergjigjen se kush je. Ja cfare me doli.


Ke inteligjence te lindur dhe prirje vizionare qe pasqyrohen ne idete e tua.Kerkon te sjellesh risi ne rendin shoqeror dhe te besh ndryshime te medha.Je reformator radikal ...Por lidere si te tille dalin gjithnje me heret se c'duhet dhe duke mos u kuptuar nga shumica dominuese,detyrohen te perdorin forcen dhe terrorin.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
maria gracia
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 339
Mosha : 25
Vendndodhja : disa banka larg hot spicy dhe komshije me lacuna coil
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Thu Jan 08, 2009 4:14 pm

jam ashtu si me ka bere zoti.24 ore buza duke qesh (edhe ne gjume)me pelqen te kem shum miq(arsyeja qe jam antare e forumit)eeetttttttjjjjjj Ckemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Thu Jan 08, 2009 4:18 pm

Mire se erdhe atehre edhe pse do beje mire te shkruaje dy fjale edhe tek tema e prezantimeve. kalofsh kendshem.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
DarkGirl
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 36
Mosha : 27
Vendndodhja : elbasan
Hobi : ne kerkim te nje shoku :PpPpPpPp
Koha e lire : pc
Piket : 0
Data e regjistrimit : 04/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Wed Feb 04, 2009 9:34 pm

pershendejte te gjithe un jam eni nga elbasani.me than qe eshte nje forum i bukur dhe erdha shpresoj tja kaloj mire ketu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 24
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Wed Feb 04, 2009 9:35 pm

DarkGirl shkruajti:
pershendejte te gjithe un jam eni nga elbasani.me than qe eshte nje forum i bukur dhe erdha shpresoj tja kaloj mire ketu
Ckemi Ckemi Ckemi
mir se erdhe , forumi eshte shum i bukur te kane thone te verteten Razz nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Wed Feb 04, 2009 9:36 pm

welcome eni...have fun here te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 28
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Wed Feb 04, 2009 9:37 pm

DarkGirl shkruajti:
pershendejte te gjithe un jam eni nga elbasani.me than qe eshte nje forum i bukur dhe erdha shpresoj tja kaloj mire ketu


mirserdhe darkgirl,kte mund ta kishe shkruajtur dhe tek tema prezantimet po ska gje
je qe je pershkruje pak veten :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
DarkGirl
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 36
Mosha : 27
Vendndodhja : elbasan
Hobi : ne kerkim te nje shoku :PpPpPpPp
Koha e lire : pc
Piket : 0
Data e regjistrimit : 04/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Wed Feb 04, 2009 9:37 pm

goc e mire pa pretendime pastaj po doli ndonje varjant hahahahahhahahaahhaha...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
DarkGirl
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 36
Mosha : 27
Vendndodhja : elbasan
Hobi : ne kerkim te nje shoku :PpPpPpPp
Koha e lire : pc
Piket : 0
Data e regjistrimit : 04/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Wed Feb 04, 2009 9:38 pm

Blue Paradise shkruajti:
DarkGirl shkruajti:
pershendejte te gjithe un jam eni nga elbasani.me than qe eshte nje forum i bukur dhe erdha shpresoj tja kaloj mire ketu


mirserdhe darkgirl,kte mund ta kishe shkruajtur dhe tek tema prezantimet po ska gje
je qe je pershkruje pak veten :D

me fal blue se tani e pash flm per ndihmesen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 24
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Wed Feb 04, 2009 9:38 pm

cun i thjesht me zemer i edukum i sjellshem
cun per shpi Razz Razz Razz hihiih
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
DarkGirl
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 36
Mosha : 27
Vendndodhja : elbasan
Hobi : ne kerkim te nje shoku :PpPpPpPp
Koha e lire : pc
Piket : 0
Data e regjistrimit : 04/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Wed Feb 04, 2009 9:41 pm

lum nena qe te ka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 24
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Wed Feb 04, 2009 9:42 pm

CUN SHUM I KEQ Razz PO ME ZEMER TE MIRE Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershkruaj veten tende...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Prezantimi juaj-
Kėrce tek: