Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 pse ju pelqen kaq shume rroku

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 25
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   Mon Jan 19, 2009 9:27 pm

kur ndryshon trupi,koha etj marredhenja behet reciproke dhe fillon te pelqesh gjera qe si ke pelqyer ndonjeher.edhe nqs vazhdon prap te degjosh dhe pelqesh te njejten rryme,do vije nje dit ku do marresh parasysh edhe rrethanat kshu qe do detyrohesh te fshehesh nje pjese te vetes pra nuk eshte puna se e hengri ky apo e hengri ai,asnje se ha,secili e ka vet ne dor.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 29
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   Mon Jan 19, 2009 9:37 pm

kush tha qe e pelqej une ate??? me pelq ai mua!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   Mon Jan 19, 2009 9:41 pm

doni shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
angel boy shkruajti:
mua sme plq per shembulll.si i behet??

do vi dita qe do tpelqej dhe ty po he,do msohesh mos ki merak se... Razz Razz


mqafsh mu vetem kushon mos ma boj metalar Laughing Smile Razz Razz


ueee tani e pasj kte postim une..
hahahhahhaa larg qoft te te qaj une ty????? po ai po e pelqeu,le ta degjje,po se pelqeu...prap le ta degjoj.. Razz Razz


une pse e pelqej rock-un?? hmmm kundershtim me ate qe ka then hoti. terbimi e kercimi apo ku di une,kalojne ne plan te dyte per mua.ne rradh te pare,rocku dhe deget e tij jan te vetmet rryma qe me emocionojne dhe me verte me knaqin.rock-u mka ber per te qar dhe per te qeshur(dmth me ngre humorin). nqs di cfare kengesh te degjosh ,nqs nuk e konsideron thjesht zhurme (se ju ngaterroni rock-un e mirefillt me zhanera tjer) e kupton qe esht me te vertet rrym fantastike,madheshtore,e pavdekshme...etj etj...

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SeNoRiTa
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 21
Vendndodhja : Albania
Hobi : Muzika , Sportet & Vizatimi
Piket : 105
Data e regjistrimit : 04/07/2011

MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   Sun Aug 14, 2011 1:32 pm

NUk kam fjale me e shpjegu , nuk ka keng rock qe kam degju der m'sot qe se pelqej ... e adhuroj rockun ...
kenget house sme pelqejne fare , me duket nje perjetsi gjersa te mbaroje kenga dhe te njejtin tekst e persirit njemijher , shumicen e rasteve me duket sikur ska tekst fare po thjesht nje muzike per rreth 5-6 minutaa ... tpakten rocku ka ca te percjelli dhe kenga qe eshte 5 min te duket si 1 minute dhe do qe ta degjosh per ore te teraa .. ♥
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   Fri Aug 19, 2011 9:40 am

sepse te knenaq shpirtin kur e degjon Wink

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pse ju pelqen kaq shume rroku
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: