Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Grupet tuaja te preferuara

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Sat Jul 26, 2008 1:03 am

COLORED_SPIRIT shkruajti:
Child In Time shkruajti:
COLORED_SPIRIT shkruajti:
SEPULTURA JAN GRUPI IM I ZEMRES PRANDAJ DHE SHUME NJEREZ QE ME NJOHIM ME THONE SEPULTURA

DEATH(MI FUTI NE GJAK NJE NJERI QE E DUA SHUME)
MARILYN MANSON(ESHTE I PREFERUARI IM QE NGA"KRRIZAT"QE MZUN NE FUND TE KL GJASHTE haha)
CHILDREN OF BODOM
NIGHTWISH
DIMMU BORGIR
MY DYING BRIDE
APOCALYPTICAAAAAAAAAAAAAA
EVANESCENCE
WITHIN TEMPTATION
GUANO APES
KORN
ANATHEMA
ACE OF BASE
SNOOP DOGGY DOG

ahu dhe shum te tjera se po pertoj me i shkrujt..

QYQA SA STONON KY NE FUND No
UN PER VETE SE DUROJ DOT JEVGUN E DREQIT Evil or Very Mad


ej po e di ti qe snoop doggy dog esht fansi nr 1 i metallicave..ska koncert te tyre qe ai mos te jet i ftuar..

hahaha po mi e di, po ska gje me te shpifur se sa te degjosh soopin duke kendu sad but true Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 30
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Sat Jul 26, 2008 1:03 am

fefe_ shkruajti:
ti 21 vjec quhesh brezi tjeter?

Epo brezi jot njehere,nuk jam Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
COLORED_SPIRIT
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 25
Vendndodhja : Rainbow
Hobi : HOBI..DUA TJETOJ..
Koha e lire : ART MUSIC..SK8..XHIRO..JETOJ..
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Sat Jul 26, 2008 1:33 am

[quote="Child In Time"]
COLORED_SPIRIT shkruajti:
Child In Time shkruajti:
COLORED_SPIRIT shkruajti:
SEPULTURA JAN GRUPI IM I ZEMRES PRANDAJ DHE SHUME NJEREZ QE ME NJOHIM ME THONE SEPULTURA

DEATH(MI FUTI NE GJAK NJE NJERI QE E DUA SHUME)
MARILYN MANSON(ESHTE I PREFERUARI IM QE NGA"KRRIZAT"QE MZUN NE FUND TE KL GJASHTE haha)
CHILDREN OF BODOM
NIGHTWISH
DIMMU BORGIR
MY DYING BRIDE
APOCALYPTICAAAAAAAAAAAAAA
EVANESCENCE
WITHIN TEMPTATION
GUANO APES
KORN
ANATHEMA
ACE OF BASE
SNOOP DOGGY DOG

ahu dhe shum te tjera se po pertoj me i shkrujt..

QYQA SA STONON KY NE FUND No
UN PER VETE SE DUROJ DOT JEVGUN E DREQIT Evil or Very Mad


ej po e di ti qe snoop doggy dog esht fansi nr 1 i metallicave..ska koncert te tyre qe ai mos te jet i ftuar..

hahaha po mi e di, po ska gje me te shpifur se sa te degjosh soopin duke kendu sad but true Laughing[/quote


ok mi ok ke te drejt ktu..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tarjaholic
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 387
Mosha : 25
Vendndodhja : F:\seeking_for_the_reign.docx
Koha e lire : gallinabianchabulbul (*-*) (:P) (!)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Tue Aug 05, 2008 6:51 pm

Nightwish, Epica, Tristania, Sirenia, Apocalyptica, Within Temptation, Tarja Turunen (Solo), Visions Of Atlantis...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Thu Aug 21, 2008 3:04 pm

dy kg te rinj per mua qe me pelqejn shshsh, jane vertet GANGSTA :D

RICK ROSS
SLY BOOGIE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
SIMPATIKU_DR
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 49
Mosha : 23
Vendndodhja : DURRES
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/08/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Thu Sep 04, 2008 7:27 pm

vetem produkt 28
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 25
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Sat Sep 06, 2008 3:04 pm

Iron maiden
Burzum
Gorgoroth
Immortal
Mayhem
Death
Deicide
Carpathian Forest
Judas iscariot
Behexen
Beherit
Leviathan
Behemoth
Dimmu borgir
Rotting chrit
Mercyfull Fate
Slayer
Ragnarok
Nargaroth
Cryptopsy
Nile
Origin
Bahimiron
Dark funeral
Bulldozer
Akercocke
Old funeral
DARKTHRONE e shum e shum te tjera...a po harrova KATAKLYSM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 26
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Sun Sep 07, 2008 11:15 pm

EVANESCENCE, System of a Down, Linkin Park, Iced Earth, 30 Seconds to Mars, Nightwish, keto jane grupet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Fri Oct 17, 2008 9:44 pm

Metallica , Skid Row dhe Iron maiden !

asnje tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 32
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Sat Oct 18, 2008 3:52 am

Evanescenc-se nderroj me asni
Nickelback
Aerosmith
Bon Jovi
Bryan Adams
3 Doors Down
Pussy cat dolls
Vanilla ninja
Tatu
Backstreet boys
Son By Four
Natalia oreiro
Dady Yanki
Aventura
Don Omar

E ka dhe ca por pertoj ti shkruj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zemershqiptare.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Sat Oct 18, 2008 11:20 am

po ca esht kjo perzierje shijesh me? Razz:P:P:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 32
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Sat Oct 18, 2008 12:17 pm

RioT shkruajti:
po ca esht kjo perzierje shijesh me? Razz:P:P:P

Po kjo o grupet ce em pelqejn de rryc, :rock on:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zemershqiptare.com
death & black
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 39
Mosha : 28
Vendndodhja : hell
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Sat Oct 18, 2008 9:17 pm

1. cannibal corpse
2.death
3.obituary
4.deicide
5.dimmu borgir
6.emperor
7.gorgoroth
8.burzum
9.mayhem
10.rotting christ

etc...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
roxy
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 63
Mosha : 25
Vendndodhja : A town called hipocrisy
Hobi : kick +@#č
Koha e lire : I just stay THIRTY SECONDS TO MARS
Piket : 0
Data e regjistrimit : 11/10/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Tue Oct 21, 2008 9:36 pm

kryesoret per mua jan:
THIRTY SECONDS TO MARS ( ju keshilloj t'i degjoni---un vdes per ata :] )
Nirvana
Trivium (grupi i par metal qe kam degjuar )

....pastaj ka shuuum te tjer, po ato i kan shkruajtur kto te tjeret siper Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Tue Oct 21, 2008 9:38 pm

me kane ngel fixim nja 4 kange te godsmack
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
roxy
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 63
Mosha : 25
Vendndodhja : A town called hipocrisy
Hobi : kick +@#č
Koha e lire : I just stay THIRTY SECONDS TO MARS
Piket : 0
Data e regjistrimit : 11/10/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Tue Oct 21, 2008 9:50 pm

uuu moj venus, po paske ven edhe ti 30 seconds to mars?!?! nqef
eee ta paskam ngjit virusin Qef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 26
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Fri Oct 24, 2008 4:45 pm

LRC
P.28
WEST SIDE FAMILY
:p:p:p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Fri Oct 24, 2008 4:47 pm

hmmmmmm scratch scratch
europe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Fri Oct 24, 2008 5:09 pm

kohet e fundit po me pelqejne shume EVANESCENCE
me pelqen shuume zeri i vokalistes Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Fri Oct 24, 2008 5:10 pm

mire se erdhe rapper_girl

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Thu Oct 30, 2008 11:28 pm

Metallica
3 doors down
evanescence
SYSTEM OF A DOWN
nirvana
disturbed
green day
avril lavigne
ect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 22
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Thu Oct 30, 2008 11:30 pm

iced earth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Thu Oct 30, 2008 11:34 pm

duket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Thu Oct 30, 2008 11:35 pm

ska grup tjeter pervec metallica-ve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 30
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Fri Oct 31, 2008 12:48 am

ka shum fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Grupet tuaja te preferuara
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: