Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 champions league:inter-manchester,chelsea-juventus dhe arsenal-roma kush fiton?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: champions league:inter-manchester,chelsea-juventus dhe arsenal-roma kush fiton?   Thu Sep 18, 2008 9:05 pm

shkruani rezultatet live Ckemi ose te gjitha ndeshjeve qe jane zhvilluar Ckemi panathinaicos-inter 0-2 juventus-zenit 1-0 Ckemi


Edituar pėr herė tė fundit nga don corleone nė Mon Dec 22, 2008 8:31 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
morpheus
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 51
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirona
Hobi : music
Koha e lire : knej anej
Piket : 0
Data e regjistrimit : 24/09/2008

MesazhTitulli: Re: champions league:inter-manchester,chelsea-juventus dhe arsenal-roma kush fiton?   Thu Sep 25, 2008 6:01 pm

ket vit e fito chelsea....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: champions league:inter-manchester,chelsea-juventus dhe arsenal-roma kush fiton?   Wed Nov 26, 2008 5:15 pm

Juve, “paqe e ftohtė” nė Rusi
Tjetėr hap i rėndėsishėm i Juventusit, qė i afrohet kėshtu hipotekimit tė vendit tė parė nė grupin H tė Champions, por matematika ende nuk jep siguri. Nė Shėn Pjetėrburg, ndaj Zenitit, pėrfundon 0?0. Ndaj BATE Borisovit, nė Torino, do tė mjaftojė vetėm njė pikė. Njė paraqitje e mirė pėr bardhezinjtė qė duket se e kanė “gėlltitur” hidhėrimin nė humbjen ndaj Interit, duke luajtur njė pjesė tė parė tė shkėlqyer dhe njė pjesė tė dytė tė mirė. Mė pas, lodhja dominon, pasi Ranieri minimizon rotacionin, duke hedhur nė fushė formacionin mė tė mirė, pėr tė fituar ndeshjen. Me Kamoranezin nė fushė qė nga minuta e parė dhe me Iakuintėn nė vend tė Amaurit, “Zonja” ėshtė e rrezikshme qė nė fillim dhe lė pėrshtypjen se nė Rusi ka udhėtuar me objektivin pėr tė marrė tre pikė dhe jo njė, sa do t’i interesonte. Zeniti ėshtė superior nė kontrollin e topit, ndėrsa Juventusi tenton me Del Pieron, qė pėrfiton nga fakti se mbrojtėsit kundėrshtarė janė tė ngathėt. Forma e rusėve nuk ėshtė nga mė tė mirat dhe pėr t’u kualifikuar, i duhet fitore me Juven dhe me Realin, nė “Bernabeu”. Bardhezinjtė godasin dy shtylla: njė me Melbergun, ndėrsa njė tjetėr me Iakuintėn, pas njė krosi tė Molinaros. Rasti i tretė i pastėr pėr ekipin e Ranierit mban firmėn e Del Pieros, qė provon disa herė, por Malafev e dėrgon topi nė goditje nga kėndi. Provon edhe Timoshuk, por Maninger pėrgjigjet. Mė pas Zeniti shėnon, por nė pozicion tė parregullt dhe goli anulohet. Pjesa e dytė nis sėrish me Juven pėrpara dhe Del Piero godet fort, por Malafev pret, ashtu si edhe nė rastin e Nedvedit, qė e dėrgon lart topin. Mė pas ėshtė sėrish kapiteni italian ai qė gabon i vetėm pėrballė portierit. Zeniti zgjohet dhe Dani i afrohet golit tre herė: njė herė i aftė Maninger, njė tjetėr e shpėton Markizio dhe mė pas godet shtyllėn.Ranieri: Jemi duke kaluar njė periudhė tė mirė

Klaudio Ranieri e komenton kėshtu barazimin nė Shėn Pjetėrburg: “Treguam se po kalojmė njė moment tė mirė”. Juventusi ruan kėshtu nė zero kolonėn e humbjeve nė Champions League dhe ka tentuar edhe tė fitojė ndaj Zenitit. Nuk erdhi njė sukses ashtu si kishte parashikuar trajneri bardhezi: “Erdhėm kėtu nė Rusi me dėshirėn pėr tė marrė tre pikė, por nuk arritėm pasi ishim tė pafat, por zhvilluam njė ndeshje tė mirė, due krijuar mė shumė se katėr raste tė pastra pėr gol. Tė shtunėn pėrgėzuam Interin pėr lojėn ndaj nesh, ndėrsa sot pėrgėzojmė veten. Treguam se jemi nė njė moment tepėr pozitiv”. Njė keqardhje ekziston dhe ėshtė e lidhur me golin qė i mungoi Del Pieros: “Atė top e pashė brenda nė rrjetė. Mė vjen keq, por do tė futet herėn e ardhshme”. Lajmi mė i mirė vjen nga Markizio. “Pėrpara se tė dėmtohej isha i bindur se kishte cilėsi dhe aftėsi. Xhovinko? Do tė donte tė lunte mė shumė, por skuadra ėshtė duke ecur mirė kėshtu si ėshtė dhe ai duhet tė pranojė hapėsirėn e vogėl qė ka. Merkato e janarit? Ne do tė blejmė Trezegenė... njė golashėnues mė shumė”.Advokat: Tentuam, por mungoi fati

Me barazimin ndaj Juves, Zeniti i ka dhėnė fund shpresave pėr kualifikimin nė fazėn tjetėr. Dik Advokat ėshtė i kėnaqur nga paraqitja e skuadrės sė tij, por jo nga rezultati edhe pse ai pohon: “Tentuam nė tė gjitha mėnyrat, por ndonjėherė ėshtė e rėndėsishme qė tė kesh edhe fatin nė krahun tėnd dhe te ne nuk ndodhi. Nė pjesėn e parė pėsuam disi presionin e Juventusit, edhe pse loja nuk mungoi. Ndėrsa, nė 45 minutat e dyta, duke pėrfituar edhe nga rėnia e kundėrshtarit, sulmuam me mė shumė bindje. Topi nuk deshi tė futej nė rrjetė dhe mė vjen keq pėr djemtė, sepse besuan deri nė fund pėr tė fituar kėtė sfidė, por ndonjėherė nė futboll duhet tė pranosh edhe verdiktin e fushės. Juventusi na vuri nė vėshtirėsi, por ishte normale, sepse janė njė skuadėr e madhe”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: champions league:inter-manchester,chelsea-juventus dhe arsenal-roma kush fiton?   Wed Nov 26, 2008 5:35 pm

x Anorthosis Werder Bremen
1 Atletico Madrid PSV Eindhoven
2 Bordeaux Chelsea FC
2 CFR Cluj Roma
1 Inter Milan Panathinaikos
1 Liverpool Marseille
1 Shakhtar Donetsk Basel
x Sporting Lisbon Barcelona
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: champions league:inter-manchester,chelsea-juventus dhe arsenal-roma kush fiton?   Wed Nov 26, 2008 6:16 pm

dhe e kap lloton me keto qe thua ti eeeeeeeee Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: champions league:inter-manchester,chelsea-juventus dhe arsenal-roma kush fiton?   Thu Nov 27, 2008 12:21 am

vetem interi ma rrasi te llotoja , 1.4 koef
ue per ti ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: champions league:inter-manchester,chelsea-juventus dhe arsenal-roma kush fiton?   Thu Nov 27, 2008 12:41 am

fefe_ shkruajti:
x Anorthosis Werder Bremen
1 Atletico Madrid PSV Eindhoven
2 Bordeaux Chelsea FC
2 CFR Cluj Roma
1 Inter Milan Panathinaikos
1 Liverpool Marseille
1 Shakhtar Donetsk Basel
x Sporting Lisbon Barcelona


x Anorthosis Werder Bremen 2 - 2
1 Atletico Madrid PSV Eindhoven 2 - 1
2 Bordeaux Chelsea FC 1 - 1
2 CFR Cluj Roma 1 - 3
1 Inter Milan Panathinaikos 0 - 1
1 Liverpool Marseille 1 - 0
1 Shakhtar Donetsk Basel 5 - 0
x Sporting Lisbon Barcelona 2 - 5
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: champions league:inter-manchester,chelsea-juventus dhe arsenal-roma kush fiton?   Thu Nov 27, 2008 12:41 am

ca ti bej interit un qe doli mbrapsh , dhe celsit qe han gol ne fund !
sa nga barcelona se prisja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: champions league:inter-manchester,chelsea-juventus dhe arsenal-roma kush fiton?   Mon Jan 26, 2009 10:30 am

per sa i perket itanlianeve

INTER-MANCHESTER UNITED 2
JUVENTUS -CHELSEA-1
ROMA-ARSENAL-1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: champions league:inter-manchester,chelsea-juventus dhe arsenal-roma kush fiton?   Thu Jun 11, 2009 6:21 pm

interiiiiiiiiiii :gaga: :gaga: :gaga: :gaga:
nejse jam e mendimit qe stafi kryesisht moderatoret qe jane me aktiv te kycin ca tema per te cilat nuk mund te shkruhet me
ose ti mbyllin fare dhe mos ekzistojne me si te tilla Smile Smile Smile
flm per mirekuptimin Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: champions league:inter-manchester,chelsea-juventus dhe arsenal-roma kush fiton?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
champions league:inter-manchester,chelsea-juventus dhe arsenal-roma kush fiton?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sport-
Kėrce tek: