Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Besoni ne Zot ?!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
AutoriMesazh
Smack-u El
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 100
Mosha : 24
Vendndodhja : diku rrugve
Hobi : qefi
Koha e lire : kafe dhe net
Piket : 79
Data e regjistrimit : 06/07/2009

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Sun Jan 17, 2010 6:10 pm

H_boy354 shkruajti:
you wrong No God loves us all :D
If he love us all where the fuck is he?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Mon Jan 18, 2010 12:23 am

H_boy354 shkruajti:
you wrong No God loves us all :D

sidomos ata ne haiti, vdes fare zoti per to Exclamation

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Mon Jan 18, 2010 2:49 am

Child In Time shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
you wrong No God loves us all :D

sidomos ata ne haiti, vdes fare zoti per to Exclamation


Ti mendon se kjo esht veper e Zotit? Vecse po harron qe gjithesin po e 'udheheq' dikush tjeter sot per shkak te njerezve mosbesues

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Mon Jan 18, 2010 4:50 pm

uahahahahaha teori e re kjo??? Laughing Laughing
tani ju besimtaret o besoni ne zot ose besoni te kjo gjeja tjeter qe po udheheq? e ca esht meqe ra llafi? Laughing
mos ja fut kot plako se le nam!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Mon Jan 18, 2010 5:21 pm

Child In Time shkruajti:
uahahahahaha teori e re kjo??? Laughing Laughing
tani ju besimtaret o besoni ne zot ose besoni te kjo gjeja tjeter qe po udheheq? e ca esht meqe ra llafi? Laughing
mos ja fut kot plako se le nam!Jo spo ja fus kot! Ajo qe dua te them esht se pevecse besoj qe ekzisto Zoti, besoj se ekzisto edhe satani, djalli apo shejtani se di si mund ta quash ti Twisted Evil

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Mon Jan 18, 2010 6:18 pm

sa keq po me vjen,po e mposhtin zotin tuaj forcat e erret he?! sa i pushtetshem qenka!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Mon Jan 18, 2010 6:19 pm

Child In Time shkruajti:
god hates us all Laughing
une e kam bluze ket I love you slayer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ida94
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 38
Mosha : 23
Vendndodhja : tirane
Hobi : pc
Koha e lire : duke lexuar dhe fb e msn
Piket : 100
Data e regjistrimit : 02/01/2010

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Mon Jan 18, 2010 11:42 pm

patjeter qe po.nuk jam tip i fiksuar po kam nje besim mjafte te malle mbi zotin.ai eshte personi qe na krijoj te gjith ne pra ne jetoj kemi kete jet jemi keta qe jemi sepse eshte nej zot.pa te........................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Tue Jan 19, 2010 3:29 pm

Smack-u El shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
you wrong No God loves us all :D
If he love us all where the fuck is he?

He's everywhere.. you just can't feel it :p

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...Edituar pėr herė tė fundit nga H_boy354 nė Tue Jan 19, 2010 3:30 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Tue Jan 19, 2010 3:29 pm

Child In Time shkruajti:
sa keq po me vjen,po e mposhtin zotin tuaj forcat e erret he?! sa i pushtetshem qenka!

hahahhahah un (se zakonisht flas per veten time) nuk po e mposht...
te mposhtesh Zotin do te thot qe te besosh se e keqja apo "forcat e erreta" nuk ekzistoj.. un per vete e di qe ekzistojn perderrisa kemi gjith kto konflikte, mosmarrvrshje luftera etj.. vetem kur ne bote te kete paqe ateher mund te besoj se e keqa sekziston

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Tue Jan 19, 2010 6:20 pm

ida94 shkruajti:
patjeter qe po.nuk jam tip i fiksuar po kam nje besim mjafte te malle mbi zotin.ai eshte personi qe na krijoj te gjith ne pra ne jetoj kemi kete jet jemi keta qe jemi sepse eshte nej zot.pa te........................
mesa di une zoti seshte person No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Smack-u El
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 100
Mosha : 24
Vendndodhja : diku rrugve
Hobi : qefi
Koha e lire : kafe dhe net
Piket : 79
Data e regjistrimit : 06/07/2009

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Tue Jan 19, 2010 6:30 pm

H_boy354 shkruajti:
Smack-u El shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
you wrong No God loves us all :D
If he love us all where the fuck is he?

He's everywhere.. you just can't feel it :p
ppfffff
Ik mor cun.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Smack-u El
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 100
Mosha : 24
Vendndodhja : diku rrugve
Hobi : qefi
Koha e lire : kafe dhe net
Piket : 79
Data e regjistrimit : 06/07/2009

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Tue Jan 19, 2010 6:31 pm

ida94 shkruajti:
patjeter qe po.nuk jam tip i fiksuar po kam nje besim mjafte te malle mbi zotin.ai eshte personi qe na krijoj te gjith ne pra ne jetoj kemi kete jet jemi keta qe jemi sepse eshte nej zot.pa te........................

Ore kush te ka than ty qe zoti e krijoji token ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Tue Jan 19, 2010 7:44 pm

Smack-u El shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
Smack-u El shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
you wrong No God loves us all :D
If he love us all where the fuck is he?

He's everywhere.. you just can't feel it :p
ppfffff
Ik mor cun.

vl, nuk kuptoke ti

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 25
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Fri Jan 22, 2010 5:01 pm

JO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
worlD`oF.me
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Female
Numri i postimeve : 4
Mosha : 23
Vendndodhja : Rp. e Kosovės
Hobi : Udhėtimet..,vvallėzimmin eetc.
Koha e lire : Si nnkkoh T`lir mmo
Piket : 41
Data e regjistrimit : 12/04/2010

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Mon Apr 12, 2010 6:22 pm

Sigurisht,qe besoj ne ZOT.

ZOTI eshte njė,i qofshim fal ttij..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
teenager of the sea
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 16
Mosha : 25
Vendndodhja : Durres
Hobi : sigurisht flirt me vajzat
Koha e lire : ve ne praktike hobin
Piket : 30
Data e regjistrimit : 03/04/2010

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Tue Apr 13, 2010 11:24 pm

une nuk besoj......,,,,,,
nuk ka prova qe ekziston Zoti, apo mos na e dha biblen me fax
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel star
Adoleshent
Adoleshent


Female
Numri i postimeve : 43
Mosha : 24
Vendndodhja : durres
Hobi : kercimi
Koha e lire : praktikoj koreografite e kercimit....:)
Piket : 79
Data e regjistrimit : 27/05/2010

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Thu May 27, 2010 8:04 pm

po..SmileSmile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
uranhaxha
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Male
Numri i postimeve : 6
Mosha : 24
Vendndodhja : Therande,Kosove
Hobi : Basketball,Voley dhe Vallzim
Koha e lire : Internet,TV dhe Muzik
Piket : 12
Data e regjistrimit : 25/12/2010

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Sat Dec 25, 2010 5:03 pm

Perderi sa Ai na la ketu ku jemi normal qe do te besojm dhe mrekullit dhe fatkeqsit qe ndodhin nga Ai vin... PO BESOJ NE ZOT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vigan
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 13
Mosha : 23
Vendndodhja : Afrika e jugut
Hobi : Me nxon peshqi ne asfallt
Koha e lire : Mar fryme :D
Piket : 213
Data e regjistrimit : 09/05/2011

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Tue May 10, 2011 1:11 pm

Po Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.europeja.com
princess of love
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Female
Numri i postimeve : 2
Mosha : 30
Vendndodhja : shkoder
Piket : 4
Data e regjistrimit : 19/06/2011

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Sun Jun 19, 2011 10:20 am

po besoj ne zot...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SeNoRiTa
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 21
Vendndodhja : Albania
Hobi : Muzika , Sportet & Vizatimi
Piket : 105
Data e regjistrimit : 04/07/2011

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Mon Jul 18, 2011 3:15 pm

Perderisa i lutem zotiti per nje deshire qe kam i bie qe normal qe besoj ne zot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
nisrina
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
avatar

Female
Numri i postimeve : 2
Mosha : 25
Vendndodhja : shkoder
Piket : 4
Data e regjistrimit : 13/11/2011

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Sun Nov 13, 2011 1:26 pm

po sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Thu Nov 17, 2011 9:51 pm

sa me shum kalojn vitet dhe njeriu rritet,kupton qe duhet patjeter te besoje ne zot.ai ekziston te zemrat e atyre qe besojne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sweet Girls
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Female
Numri i postimeve : 1
Mosha : 19
Vendndodhja : Tirane
Hobi : shopping
Koha e lire : 2 ore
Piket : 3
Data e regjistrimit : 06/01/2012

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Fri Jan 06, 2012 6:19 pm

po beosj ne zot ufff ca linje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Besoni ne Zot ?!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 15 e 16Shko tek faqja : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: