Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 nuk e doni zyshen se...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2

nuk e doni zyshen se...
nuk shpjegon
8%
 8% [ 2 ]
eshte idiote
33%
 33% [ 8 ]
nuk sillet mire me ju
8%
 8% [ 2 ]
ve nota kot
17%
 17% [ 4 ]
eshte si burre e te bertet
17%
 17% [ 4 ]
ju ofendon
8%
 8% [ 2 ]
ju ha noten
8%
 8% [ 2 ]
Totali i votave : 24
 

AutoriMesazh
barbi brune
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 137
Mosha : 27
Vendndodhja : ne boten e kukullave barbi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/10/2008

MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   Tue Oct 28, 2008 10:02 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
edhe berti e do ate
hahahaha
ouuuuuuuu mos ka bere ndonje deklarate ai kshu qe e dike kaq mire ti hahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
barbi brune
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 137
Mosha : 27
Vendndodhja : ne boten e kukullave barbi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/10/2008

MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   Tue Oct 28, 2008 10:02 pm

se dua zyshen se ka inat kur me bie celulari ne oren e mesimit
pfffffffff njerezit kane halle e probleme ajo se kupton........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   Tue Oct 28, 2008 10:17 pm

cdo zysh e ka nji nga ato cilsite
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
death & black
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 39
Mosha : 28
Vendndodhja : hell
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   Wed Oct 29, 2008 5:51 pm

se ska shum gjoks
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   Wed Oct 29, 2008 6:08 pm

barbi brune shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
edhe berti e do ate
hahahaha
ouuuuuuuu mos ka bere ndonje deklarate ai kshu qe e dike kaq mire ti hahahahah

hahahah jo me kshu ne menyre direkte nuk ka ber,por ngaqe do gjysmen e gocave te shkolles,pse mos futesh dhe ti aty?? Razz
e zeza sikur ta lexojn persona te padeshiruar kte postim,u fikaaaaa pale pale

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
barbi brune
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 137
Mosha : 27
Vendndodhja : ne boten e kukullave barbi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/10/2008

MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   Wed Oct 29, 2008 7:53 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
barbi brune shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
edhe berti e do ate
hahahaha
ouuuuuuuu mos ka bere ndonje deklarate ai kshu qe e dike kaq mire ti hahahahah

hahahah jo me kshu ne menyre direkte nuk ka ber,por ngaqe do gjysmen e gocave te shkolles,pse mos futesh dhe ti aty?? Razz
e zeza sikur ta lexojn persona te padeshiruar kte postim,u fikaaaaa pale pale
po ke te drejte prandaj perdet u bene roze gjithashtu dhe ato hekurat ke shkallet
na fike te dyjave mi goc apo sjam ne ne mature une tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   Wed Oct 29, 2008 7:57 pm

kur ben dhe zoja e muzikes si e forte e vra veten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   Tue Nov 18, 2008 11:10 pm

nuk e dua zyshen se e hap shume llapen, ska ci duhet asaj me jeten private te tjetrit Mad:x
per kujdestaren flas ktu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   Wed Nov 19, 2008 4:34 pm

PER TE GJITHA ARSYET E LARTPERMENDURA!!!!!!!!!UFA KA CA ZYSHA QE TA SHPIFIN NE TE GJITHA ASPEKTET....TE ZEN GJUMI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   Wed Nov 19, 2008 4:55 pm

nuk i dua shumicen e zyshave se nuk din te komunikojn me nxensin, jan kot..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   Wed Nov 19, 2008 4:58 pm

odeta shkruajti:
nuk i dua shumicen e zyshave se nuk din te komunikojn me nxensin, jan kot..

ke shuume te drejt
Mad:x
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 27
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   Wed Nov 19, 2008 5:01 pm

une e du shum zyshen per vete Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   Wed Nov 19, 2008 6:43 pm

se sjam lezbike Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 24
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   Wed Nov 19, 2008 6:58 pm

se i fut shum hunet te punet e mia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   Wed Nov 19, 2008 9:51 pm

une e du se asht goc e re tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   Wed Nov 19, 2008 10:18 pm

ate te kimis , fizikes , biologjis dhe matematikes i du te katra ! se me kan ven pesa pa u ngrit 1her ne tabel
nuk ja prishin 1her atyre te vitit te 4 haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 22
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   Wed Dec 03, 2008 7:06 pm

jo nuk e dua por e urrej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 24
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   Wed Dec 03, 2008 7:49 pm

se na can trapin gjat gjith ores
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   Sun Jan 04, 2009 12:47 pm

SHPJEGON SI TI TEKET OSE TE ACARON ME SHPJEGIMIN QE BAN...TE VE NE GJUM ME PAK FJAL..UN E NGJOJ SHUM NE FAKT Gjume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   Sun Jan 04, 2009 1:40 pm

fefe_ shkruajti:
ate te kimis , fizikes , biologjis dhe matematikes i du te katra ! se me kan ven pesa pa u ngrit 1her ne tabel
nuk ja prishin 1her atyre te vitit te 4 haha

kte e ke patriote ne rock ti. Smile


nuk i dua se shpjegojn mesim dhe jo gje tjeter.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   Wed Jul 01, 2009 7:13 pm

te gjitha alternativat i preferoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   Wed Jul 01, 2009 8:50 pm

thote ne cdo dy minuta 7 here...
faktikisht Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   Wed Jul 01, 2009 8:51 pm

hot spicy shkruajti:
thote ne cdo dy minuta 7 here...
faktikisht Laughing


ne 4 fjal 6 i ka rrjedhimisht Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   Thu Jul 23, 2009 9:54 pm

nuk ishte arsyeja qe dun un po thash esht idiote.. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 23
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   Mon Jul 27, 2009 7:41 pm

te gjitha jane per zushen e gjeografise
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
nuk e doni zyshen se...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: