Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Kerkesa per programe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Kerkesa per programe   Mon Sep 29, 2008 5:02 pm

KUSH KA NDONJE KERKESE PER NDONJE PROGRAM TA THOJ KETU...PER PROGRAME PER TE PRODUCUAR MUZIKE KETU ME KENI MUA...NGA TA PER TE GJITHA RRYMAT EDHE ROCK MUND TE BESH MUZIKE METAL,ROCK,HIP-HOP,REGGATTON ETJ


KUSH KA KERKESA TI BEJ KETU
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
muzikanti
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 19
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : luaj ne vegla te ndryshme muzikore
Piket : 0
Data e regjistrimit : 27/09/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkesa per programe   Mon Sep 29, 2008 6:02 pm

do tedoja nje program per dj te lutem . hahahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
muzikanti
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 19
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : luaj ne vegla te ndryshme muzikore
Piket : 0
Data e regjistrimit : 27/09/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkesa per programe   Mon Sep 29, 2008 6:05 pm

o jero po programet do ti hedhesh ketu ti ? me kthe mesazh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkesa per programe   Mon Sep 29, 2008 6:10 pm

fol ca programi do????!!!!!do virtual dj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkesa per programe   Mon Sep 29, 2008 10:45 pm

e du dhe une kte programin dj jero po pate mundsi kot per qef tmsoj me e perdor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkesa per programe   Tue Sep 30, 2008 1:59 pm

ok...prit te te jap linkun ta shkarkosh..pastaj do bej ca video tutoriale ne youtube..4shared.com/get/46555166/a7683fc0/portable_virtual_dj_50

ky eshte linku..shkarkoe,pastaj bej unzip dhe te tjerat me ke mua nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkesa per programe   Tue Sep 30, 2008 2:27 pm

si si, mund te besh muzike rock, pupu po rocku behet vetem me instrumenta mo
mund te miksosh kenge me njera tjetren po, por te krijosh ne kte menyre No

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkesa per programe   Tue Sep 30, 2008 3:12 pm

Child In Time shkruajti:
si si, mund te besh muzike rock, pupu po rocku behet vetem me instrumenta mo
mund te miksosh kenge me njera tjetren po, por te krijosh ne kte menyre No


jo jo eshte prgrami ka te tere instrumentet si kitare elektornike bateri,kitare,bas te terea gjerat qe duhen per te prodhuar muzike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Iron Snake
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 283
Mosha : 30
Vendndodhja : Pėrballė McLaren-it
Piket : 100
Data e regjistrimit : 01/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkesa per programe   Thu Nov 27, 2008 5:11 pm

dj jero shkruajti:
KUSH KA NDONJE KERKESE PER NDONJE PROGRAM TA THOJ KETU...PER PROGRAME PER TE PRODUCUAR MUZIKE KETU ME KENI MUA...NGA TA PER TE GJITHA RRYMAT EDHE ROCK MUND TE BESH MUZIKE METAL,ROCK,HIP-HOP,REGGATTON ETJ


KUSH KA KERKESA TI BEJ KETU


Ne fillim duhet te mesosh te "producjosh" gjuhe shqipe, pastaj programe.

Skam pas ndonjehere nevoje te gjeja programe...se i kam gjetur gjithmone ato qe dua.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://rockalbania.forumotion.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkesa per programe   Thu Nov 27, 2008 8:46 pm

physprof me crack kush ma gjen cik
se gjeta 1 crack , por ishte virus se sa her e hapja behej restart pc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkesa per programe   Sat Nov 29, 2008 4:12 pm

Iron Snake shkruajti:
dj jero shkruajti:
KUSH KA NDONJE KERKESE PER NDONJE PROGRAM TA THOJ KETU...PER PROGRAME PER TE PRODUCUAR MUZIKE KETU ME KENI MUA...NGA TA PER TE GJITHA RRYMAT EDHE ROCK MUND TE BESH MUZIKE METAL,ROCK,HIP-HOP,REGGATTON ETJ


KUSH KA KERKESA TI BEJ KETU


Ne fillim duhet te mesosh te "producjosh" gjuhe shqipe, pastaj programe.

Skam pas ndonjehere nevoje te gjeja programe...se i kam gjetur gjithmone ato qe dua.
po pse shkruan tek kjo teme pastaj kur ske nevoje per programe.pu ca tipash. i inatosur
o lali producent=kompozitor..e kuptove? Shif ky
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Iron Snake
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 283
Mosha : 30
Vendndodhja : Pėrballė McLaren-it
Piket : 100
Data e regjistrimit : 01/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkesa per programe   Sat Nov 29, 2008 5:00 pm

Meso tshkrush shqip iher...Per te producuar,,,,uuuu sa kam qesh...mos perdor fjale te medhaja, mire qe s'ia di as kuptimin sepse producent nuk eshte e barabarte me kompozitor, por ti shpik dhe fjale te reja...Me mire fol thjesht, me ato fjale qe i di kuptimin sepse, jo per naj gje, por te marrin per injorant qe nuk di as shqip.
Ska lind njeri i ditur, por te pakten meson dicka. Ti mos u merzit, une thjesht po te bej me dije qe ajo fjale nuk ekziston fare ne fjalor, dhe po te keshilloj qe mos ta perdoresh. Megjithse ti e di vete Wink
Dhe sa per programet...une jam plotesisht brenda temes me postimin tim, dhe do shkruaj kur ta shof te arsyeshme, gjithmone qe te kete te beje me temen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://rockalbania.forumotion.com
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkesa per programe   Sat Nov 29, 2008 5:23 pm

shkruj ne youtube producentet shqiptare dhe shif ca do te dalin...producenti eshte nje fjale qe ka nje shtrirje shume te gjere si fjale.une e perdora ne kuptimin muzikor po ti je keqkuptuar.ehhhh ska gje ja e mesove dhe nje gje te re tani Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Iron Snake
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 283
Mosha : 30
Vendndodhja : Pėrballė McLaren-it
Piket : 100
Data e regjistrimit : 01/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkesa per programe   Sat Nov 29, 2008 5:29 pm

You tube? Pse ne you tube shikohet? Hidhi nje sy fjalorit...e ke parasysh...eshte nje liber i trashe...me shum fjale dhe shpjegime qe perdoret ne komunikim.
Nejse, se e shof qe ti dashke muhabet
Le ti permbahemi temes tashi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://rockalbania.forumotion.com
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 25
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkesa per programe   Mon Dec 01, 2008 2:44 pm

Photo Imprehsion 5
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 22
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkesa per programe   Mon Dec 01, 2008 2:48 pm

une ne keto momente po perdor nje program blingee.com- per foto
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 22
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkesa per programe   Mon Dec 01, 2008 2:50 pm

un doja te dija disa programe per te skarikuar filma-njihni?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkesa per programe   Fri Dec 05, 2008 11:01 pm

youtube downloader
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 26
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkesa per programe   Fri Dec 05, 2008 11:31 pm

alex_anto shkruajti:
un doja te dija disa programe per te skarikuar filma-njihni?

po ke kete lloj programi quhet BitComet...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kerkesa per programe   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kerkesa per programe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te ndryshme :: Teknologjia-
Kėrce tek: