Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 ke grup apo kg tuajin te preferuar do te donit ta shihnit ne nje koncert LIVE :D

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: ke grup apo kg tuajin te preferuar do te donit ta shihnit ne nje koncert LIVE :D   Fri Aug 01, 2008 4:28 pm

e di e di :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: ke grup apo kg tuajin te preferuar do te donit ta shihnit ne nje koncert LIVE :D   Fri Aug 01, 2008 11:48 pm

A KA STAF KTU APO JO ???
SI LEJONI TE BEHEN JO VETEM DALJE NGA TEMA POR EDHE POSTIME ME SHARJE ?!
AMAN MO SE LAT NAM, PSE SI FSHINI POSTIMET IHER, ME FALNI PER NDERHYRJE E, POR NAIHER DUHET TE MEERNI MASA
Wink

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: ke grup apo kg tuajin te preferuar do te donit ta shihnit ne nje koncert LIVE :D   Fri Aug 01, 2008 11:49 pm

Child In Time shkruajti:
A KA STAF KTU APO JO ???
SI LEJONI TE BEHEN JO VETEM DALJE NGA TEMA POR EDHE POSTIME ME SHARJE ?!
AMAN MO SE LAT NAM, PSE SI FSHINI POSTIMET IHER, ME FALNI PER NDERHYRJE E, POR NAIHER DUHET TE MEERNI MASA
Wink

Ti me kaq e po cuditesh,po vec ti kishe pare ca postime te tj,une fshiva ata qe mu duken me te keqijat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: ke grup apo kg tuajin te preferuar do te donit ta shihnit ne nje koncert LIVE :D   Fri Aug 01, 2008 11:54 pm

QYQA PSE KA PAS AKOMA affraid
MODERATORET KAN NJI OPSION SHUM TE BUKUR E DASHUR, "BAN" Smile
UN PER VETE E KAM SHUM QEF Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: ke grup apo kg tuajin te preferuar do te donit ta shihnit ne nje koncert LIVE :D   Fri Aug 01, 2008 11:55 pm

Child In Time shkruajti:
QYQA PSE KA PAS AKOMA affraid
MODERATORET KAN NJI OPSION SHUM TE BUKUR E DASHUR, "BAN" Smile
UN PER VETE E KAM SHUM QEF Razz

Pyet motren se ca kishte tj Razz Mire e ke ti po kjo pune behet icik si e veshtire kur behet fj per dy nga miqte e tu me te mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: ke grup apo kg tuajin te preferuar do te donit ta shihnit ne nje koncert LIVE :D   Sat Aug 02, 2008 12:01 am

Mars shkruajti:
Child In Time shkruajti:
QYQA PSE KA PAS AKOMA affraid
MODERATORET KAN NJI OPSION SHUM TE BUKUR E DASHUR, "BAN" Smile
UN PER VETE E KAM SHUM QEF Razz

Pyet motren se ca kishte tj Razz Mire e ke ti po kjo pune behet icik si e veshtire kur behet fj per dy nga miqte e tu me te mire

ej sinqerisht me falni per nderhyrjen por mendoj se ktu ska "si ve ban se e kam shoqe"
esht diskriminim No

njs kerkoj edhe un falje per daljet

UN DUA SHUUUM TE DEGJOJ LIVE EVERGREY, O ZOT VETEM IHER TE DEGJOJA LIVE TASTIEREN E TYRE...EHH Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fifi
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Mosha : 26
Vendndodhja : Gangsta zone
Hobi : Piktura, kercimi
Koha e lire : Lexoj
Piket : 0
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: ke grup apo kg tuajin te preferuar do te donit ta shihnit ne nje koncert LIVE :D   Sat Aug 02, 2008 12:19 pm

fefe_ shkruajti:
haha
i keni pa live ato ju ??
apo i keni degju me rregjistrime dhe keni pa videoklipet ??
ma grup kot

e para ktu pytja esht ke do donit te shifnit live e dyta,,, tjet puna per ti nigju i nigjoj ne shpi,,thjesht mu me pelqen menyra si e organizojn i koncert,,se sdo shkoj vetem me nigju kongen,,, =)) plus,,e ke nigju ca zoni ka beyonce?? nuk krahasohen kto rockistet a ku di un,,me zonin qe kan zezaket =))
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: ke grup apo kg tuajin te preferuar do te donit ta shihnit ne nje koncert LIVE :D   Sat Aug 02, 2008 12:23 pm

SYSTEM OF A DOWN do doja ti shifja live jo njehere po gjithmone se nuk me merziten kurr
NIRVANAT jane shume te mire dhe te kenaqin
mos flasim per METALLICA pastaj qe do doja te rrija vetem duke i pare dhe duke i degjuar gjithe jeten......................
dhe shume shume te tjere ........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 27
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: ke grup apo kg tuajin te preferuar do te donit ta shihnit ne nje koncert LIVE :D   Sat Aug 02, 2008 3:29 pm

free spirit shkruajti:
SYSTEM OF A DOWN do doja ti shifja live jo njehere po gjithmone se nuk me merziten kurr
NIRVANAT jane shume te mire dhe te kenaqin
mos flasim per METALLICA pastaj qe do doja te rrija vetem duke i pare dhe duke i degjuar gjithe jeten......................
dhe shume shume te tjere ........

ej po sikur ka vdekur kurt cobain me duket apo esht gjall akoma

nejse un dihet se ke do vdisja per te pare live
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: ke grup apo kg tuajin te preferuar do te donit ta shihnit ne nje koncert LIVE :D   Sat Aug 02, 2008 4:06 pm

free spirit !
ik shif foo figheters live se nirvanat veshtir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: ke grup apo kg tuajin te preferuar do te donit ta shihnit ne nje koncert LIVE :D   Sat Aug 02, 2008 4:19 pm

eeeeeeeeeeeeeeeee edi
po ska gje po mu dha rasti do te marr dhe ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: ke grup apo kg tuajin te preferuar do te donit ta shihnit ne nje koncert LIVE :D   Mon Aug 04, 2008 2:05 pm

erald kujdes se do te vdesesh per ate kenge.per funeralin tend do te vej ate kengen Shif ky
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: ke grup apo kg tuajin te preferuar do te donit ta shihnit ne nje koncert LIVE :D   Mon Aug 04, 2008 2:07 pm

mua do te me pelqente qe te vinte nickelback,linkin park,tokio hotel,dhe s.o.a.d.do te ishte e papame. :rock on:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tarjaholic
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 387
Mosha : 25
Vendndodhja : F:\seeking_for_the_reign.docx
Koha e lire : gallinabianchabulbul (*-*) (:P) (!)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: ke grup apo kg tuajin te preferuar do te donit ta shihnit ne nje koncert LIVE :D   Tue Aug 05, 2008 6:50 pm

Nightwish, Epica, Tristania por edhe Tarja Turunen (Solo)
Nje deshire tjeter e imja eshte te shoh The Old Era edhe nje here Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: ke grup apo kg tuajin te preferuar do te donit ta shihnit ne nje koncert LIVE :D   Sat Aug 16, 2008 2:50 pm

Metalica mesa di une se shpejti do vin
anathema kam shume qef ti shikoj live
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: ke grup apo kg tuajin te preferuar do te donit ta shihnit ne nje koncert LIVE :D   Sat Aug 16, 2008 3:09 pm

bad boy shkruajti:
Metalica mesa di une se shpejti do vin
anathema kam shume qef ti shikoj live
ku do vin metallica-t mooooooooo'?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: ke grup apo kg tuajin te preferuar do te donit ta shihnit ne nje koncert LIVE :D   Sat Aug 16, 2008 3:10 pm

mesa di une do vin per nja 10 vjet hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: ke grup apo kg tuajin te preferuar do te donit ta shihnit ne nje koncert LIVE :D   Sat Aug 16, 2008 3:13 pm

se tallem une kam degju se do vin e kur tkonfirmohet do e marr vesh se kam ca te njohur ke living roomi prandaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: ke grup apo kg tuajin te preferuar do te donit ta shihnit ne nje koncert LIVE :D   Sat Aug 16, 2008 3:26 pm

AIDENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN DU TSHOF AIDENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: ke grup apo kg tuajin te preferuar do te donit ta shihnit ne nje koncert LIVE :D   Sat Aug 16, 2008 3:33 pm

ti atje ku je shef ke tdush po ne ktu nshqipri qe duhet me shku ne mal tzi apo maqedoni me i pa kto ca tbejm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: ke grup apo kg tuajin te preferuar do te donit ta shihnit ne nje koncert LIVE :D   Sat Aug 16, 2008 3:34 pm

uhauhau ktu ka neper pube po sme lejn muve Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: ke grup apo kg tuajin te preferuar do te donit ta shihnit ne nje koncert LIVE :D   Sat Aug 16, 2008 3:57 pm

system of a down----vdes per keto
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 30
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

MesazhTitulli: Re: ke grup apo kg tuajin te preferuar do te donit ta shihnit ne nje koncert LIVE :D   Sat Aug 16, 2008 11:25 pm

S.A.M shkruajti:
AIDENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN DU TSHOF AIDENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN Sad

Kush eshte Aida? scratch

Une e kam thene ke dua te shoh live,tani vetem shpresoni qe te vijne te promovojne albumin e ri edhe tek ne,ashtu sic bene Whitesnake... Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: ke grup apo kg tuajin te preferuar do te donit ta shihnit ne nje koncert LIVE :D   Sun Aug 17, 2008 1:20 am

ja ktu i ke
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: ke grup apo kg tuajin te preferuar do te donit ta shihnit ne nje koncert LIVE :D   Mon Aug 18, 2008 12:35 pm

JA DO SHOFIM GERMSAT,00 GENTIN LINDEN
DUHET TE KNAQEMI EDHE ME KTO
S'KEMI C'BEJME
edhe kto qe do vijne te rroku jane 1-sha
por do ishte mir te shifshim edhe metallicat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ke grup apo kg tuajin te preferuar do te donit ta shihnit ne nje koncert LIVE :D   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ke grup apo kg tuajin te preferuar do te donit ta shihnit ne nje koncert LIVE :D
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: