Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
AutoriMesazh
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Sun Jul 27, 2008 3:12 pm

almir_metallica_4ever shkruajti:
SI TE MA DOJE TRAPI CA TE GJEJ PERPARA DO RRI UN TA VRAS MENDJEN CA TE VESH


huhuhu sa i modh ky Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Sun Jul 27, 2008 4:11 pm

vishem ne menyre qe te ndjehem vet rehat....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 22
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Wed Jul 30, 2008 12:56 am

sot kur dola vesha 1 pale xhinse te shkurtra sh te grisme,bluze te zeze,vansa,cante te zeze e byzylyqet e dores te zeza.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Wed Jul 30, 2008 7:05 pm

sot dola me motren dhde kisha veshur nje fund ngjyre kafe, nje bluze me menge te shkurtra dhe taka po jo shum te larta :S Mad❌x (si duroj dot ) ndihem me rehat sportive
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 27
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Wed Jul 30, 2008 7:06 pm

SOT THEM TE VESH NJE PAL PANTALLONA TE BARDHA ME NJI BLUZE TE BARDH ME VIJA TE GJELBERTA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Tue Aug 05, 2008 11:06 am

me pizhame
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Tue Aug 05, 2008 11:11 am

sa erdha nga basket-i dhe kam veshur nje bluze me 666 dhe me djall
1 pal pantallona ngjyr ulliri deri te gjuri. edhe atlete te bardha adidas. vishem perher me rroba me ngjyra te errta dhe me converse
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Wed Aug 06, 2008 11:10 pm

tani ne kete moment qe po flas jam me xhinse te gjata,me bluze te gjate,dhe me kapel,se eshte ftote naten ne disko
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Wed Aug 06, 2008 11:31 pm

Sot kur dola kisha vesh nje fund blu pak si te shkurter,conversa te zeza,bluze te zeze dhe cante te gjate te zeze
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tarjaholic
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 387
Mosha : 25
Vendndodhja : F:\seeking_for_the_reign.docx
Koha e lire : gallinabianchabulbul (*-*) (:P) (!)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Thu Aug 07, 2008 1:01 am

Sot dola me converse, bluze portokalli edhe xhinse te shkurtra.Doja te vishja bluzen e simpsons po nuk ishte lare Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Thu Aug 07, 2008 7:31 am

hmm me i bluze me pikn panther,patallona te zeza,,me kpuc per sk8board[1 lidhse e bardh,1 blidhse bojqielli],,kaq,,corapet i kam me miki mouse Razz:P:PP
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 25
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Fri Aug 08, 2008 7:45 pm

un jam vesh me pantallona te zeza bluze te zez me nje happy pig Razz

dhe convers te zeza
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Fri Aug 08, 2008 7:47 pm

un conversa te zeza...xhinse dhe 1 bluz me 1 emo in it :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Sat Aug 09, 2008 12:18 am

me 1 bluze te vellait , se ka ik ne plazh ai dhe po ja perdor cik rrobet haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Sat Aug 09, 2008 10:12 pm

Ne pj me te madhe te dites sot siha vesh me rroba banje! lol!
Mbasdite kur dola xhinse te shkurtera,bluze te zeze,conversa te zeza dhe cante te zeze te gjate!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 30
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Sat Aug 09, 2008 11:44 pm

Po sot kisha dasem une isha veshur ekstravagante Razz
tani kam veshur nje kanatjere lejla dhe tutat e Milanit :D
pak pa lidhje po ec mo se ne shtepi jemi Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Sat Aug 09, 2008 11:51 pm

mmm si me pelqen te vishem ashtu si vishem pjesen me te madhe te dites
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Sun Aug 10, 2008 12:14 am

me bluze him
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Sun Aug 10, 2008 12:20 am

pse dhe ti ke bluze me him
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Sun Aug 10, 2008 12:21 am

e kam 1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Sun Aug 10, 2008 12:22 am

pse nuk e kam pare una ??
nejse una vishem si te dua vet po jo si ato gocat qe jan shum goca (ua mami sa e bukur jam)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Sun Aug 10, 2008 12:23 am

po ku e di un pse se ke pa ti
sdo e kem vesh , se rral e vesh ate
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Sun Aug 10, 2008 12:25 am

aha nejse dua ta shof icik po una e kam me te bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 22
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Mon Aug 11, 2008 7:50 pm

sot kisha vesh pantallona te shkurtra si blu,bluze blu me te zeze,vansat e zeza,cante e gjate e zeze dhe byzylyqet e zeza :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Tue Aug 12, 2008 12:14 am

me bluze te che guevares , 1 ore te vellait , ja 2 litara ne dor qe i mbaj gjithmon ,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 11Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: