Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Vetmia eshte mbreteria ime!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Vetmia eshte mbreteria ime!   Mon Oct 13, 2008 3:10 pm

sot kisha nje ese me kete teme dhe zysha e pelqeu shume ese-ne. shkruani a ju pelqen vetmia apo jo ose ndonje krijim rreth vetmise
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Mon Oct 13, 2008 3:11 pm

njeriu jeton me te tjere dhe jo me veten.dmth per mua vetmia sme pelqen hic fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 24
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Mon Oct 13, 2008 3:13 pm

mua sme pelq vetmia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Mon Oct 13, 2008 3:15 pm

ndonjehere vetmia duhet mua psh me pelqen shume ne raste te vecanta kur jam i merzitur ose me nerva dhe arrij te reflektoj mbi shume gjera eshte normale qe njeriu nuk jeton dot vetem por mendoj se ndonjehere ajo duhet.

P.S: te jesh i vetem do te thote mos kesh asnje perkrah, vetmia eshte dicka qe cdo kush e ka perbrenda edhe kur je me te tjere ka momente qe mbyllesh ne vetvete dhe reflekton mbi dicka. nuk e kisha fjalen te jesh i vetem pa asnjeri perkrah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 24
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Mon Oct 13, 2008 3:21 pm

te njejtin mendim me dead angel ka edhe une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Tue Dec 02, 2008 12:35 am

VETMIA NUK ME PELQEN FARE TE THEM TE DREJTEN PO ESHT E NEVOJSHME NE SHUM RASTE...KA NJE MOMENT KUR I THEM TE TJEREVE...MJAFT...KAM NEVOJ TE RRI VETEM...KESHTU MENOJ E QETE DHE ARRIJ TE REFLEKTOJ PER I X PROBLEM APO PER KU DI UN SE CFARE....KA RASTE KUR ME PELQEN TE RRI VETEM NE SHPI...EDHE PSE KAM ICIK FRIK NATEN PO PRAP ME PELQEN....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 24
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Tue Dec 02, 2008 12:43 am

hot spicy ka shum te drejte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 25
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Tue Dec 02, 2008 1:23 am

vetem kur te braktis e dashura
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Tue Dec 02, 2008 1:28 am

ka raste qe kur je dhe me shok ndihesh vetem , por ka dhe raste qe je tek pull ne dhome dhe nuk ndihesh aspak i tille !
dmth svaret nga personat , por gna ndjenjat , si ndihesh etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 24
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Wed Dec 03, 2008 1:49 pm

nganjeher me pelqen te jem e vetme dhe te rri vetem si tani prsh.me pelqen vetmia por jo aq shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Fri Dec 05, 2008 11:03 pm

me pelqen goxha.
ndoshta sepse kur rri vetem nuk mendoj per shqetesimet dhe nuk acarohem me te tjeret. Sleep
me vjen gjume kur rri vetem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 26
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Fri Dec 05, 2008 11:29 pm

ndonjehere me pelqen te rri vetem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Sat Dec 20, 2008 12:20 am

vetmia te ben ti mendoh me shume gjerat qe do besh ose pasojat e gjerave qe ke bere.fundja miku me i mire i vetes jam une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Sun Dec 21, 2008 12:33 am

jam i vetmuar ne mes te zhurmes qe krijojne njerezit prane meje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Sun Dec 21, 2008 12:35 am

nje nder vargjet e esese kjo???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Sun Dec 21, 2008 12:36 am

there with out me shkruajti:
nje nder vargjet e esese kjo???


jo nje shprehje e lindur tani pas nja 6 ore melankolie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Joker
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 38
Mosha : 27
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/12/2008

MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Sun Dec 21, 2008 12:52 pm

bota eshte shum e vogel per te ndenjur vetem !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 29
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Sun Dec 21, 2008 1:43 pm

Joker shkruajti:
bota eshte shum e vogel per te ndenjur vetem !

pak a shume kjo eshte ideja...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 27
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Fri Jan 02, 2009 10:58 pm

jooo ska qene kurr mbreteria ime..dhe sdo jete kurr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Fri Jan 02, 2009 10:59 pm

ska gje me te poshter se vetmia dhe merzia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 27
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Fri Jan 02, 2009 11:00 pm

rapper_girl shkruajti:
ska gje me te poshter se vetmia dhe merzia
edhe une e urrej vertet Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 28
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Fri Jan 02, 2009 11:02 pm

edhe unaa shuum fare Sad Sad Crying or Very sad sdu te jem vetem Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 23
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Sat Jan 03, 2009 5:58 pm

pse duhet ta urrej vetmine??????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Sat Jan 03, 2009 6:56 pm

Mrs.perfect shkruajti:
pse duhet ta urrej vetmine??????

sepse ti ashtu si dhe gjith ne tjeret e di shum mire e esht e pamundur qe njeriu te mbijetoje i vetem ne kte bote.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 25
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Sat Jan 24, 2009 1:45 am

eseja e letersise kjo :gaga:
te tere kemi nevoje te rrime shpesh here vetem per arsye te ndyshme por qe vetmia te mbreteroje ne jeten tone eshte krim ndaj vetes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.klisi.it
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Vetmia eshte mbreteria ime!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Letersia-
Kėrce tek: