Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Sa autoritet gezon shteti shqiptar ne syte tuaj?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Sa autoritet gezon shteti shqiptar ne syte tuaj?   Mon Oct 20, 2008 11:50 pm

Kam degjuar perdite ta shajne dhe ta ulin shiperine. Vertete kaq pak autoritare esht shqiperia ne syte tuaj?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sa autoritet gezon shteti shqiptar ne syte tuaj?   Mon Oct 20, 2008 11:51 pm

buuuuuuuuuuuuuuuuu
politikajone eshte e dhjere asnje nuk eshte per tu vene atje ne krye
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sa autoritet gezon shteti shqiptar ne syte tuaj?   Tue Oct 21, 2008 12:25 am

ti hap temen per shtetin , shteti te heq dritat !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 26
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sa autoritet gezon shteti shqiptar ne syte tuaj?   Tue Oct 21, 2008 9:54 am

politika jone eshte e dhjere
me politik koti se kjo nuk ka me asnje vend te botes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 26
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

MesazhTitulli: Re: Sa autoritet gezon shteti shqiptar ne syte tuaj?   Thu Oct 23, 2008 6:49 pm

shqiperia esht e bukur,,por jo shumica e njerzve qe jetojn ne te,,,nga varferia jan bere njerezit qe te vrasin vllai vllain per i cop toke...ne syt e mi sgezon asnji autoritet,perkundrazi urrejtje te madhe......
.................................................FUCK THE ALBANIAN STATE............................................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Sa autoritet gezon shteti shqiptar ne syte tuaj?   Thu Oct 23, 2008 6:56 pm

shqiperia eshte fixim fare nuk ka shum rregulla si ne venet e tjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 24
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

MesazhTitulli: Re: Sa autoritet gezon shteti shqiptar ne syte tuaj?   Thu Oct 23, 2008 6:59 pm

te njejtin mendim me odisen kam edhe une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Sa autoritet gezon shteti shqiptar ne syte tuaj?   Thu Oct 23, 2008 11:57 pm

fefe_ shkruajti:
ti hap temen per shtetin , shteti te heq dritat !

e forte se sa hapa temen b;ack out i gjithe elbasani. Dola ne dritare dhe nuk dukej asnje pike drite asgjekundi.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Sa autoritet gezon shteti shqiptar ne syte tuaj?   Mon Jul 06, 2009 9:04 pm

autoritet????
me shume i trembem prindit sesa shtetit
ku ka shtet sot mer? Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Sa autoritet gezon shteti shqiptar ne syte tuaj?   Mon Jul 06, 2009 9:06 pm

seriozisht e ka kjo tema Shif ky

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 27
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Sa autoritet gezon shteti shqiptar ne syte tuaj?   Thu Jul 09, 2009 11:56 pm

mjaftueshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Sa autoritet gezon shteti shqiptar ne syte tuaj?   Thu Jul 09, 2009 11:58 pm

shum shum Laughing Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Sa autoritet gezon shteti shqiptar ne syte tuaj?   Thu Jul 09, 2009 11:59 pm

Mohim

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 27
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Sa autoritet gezon shteti shqiptar ne syte tuaj?   Fri Jul 10, 2009 12:00 am

Lacuna_Coil shkruajti:
shum shum Laughing Laughing
po po te mos gezonte pse nuk vjedhin njerezit kot,apo te hipje ne makine pa patente ????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Sa autoritet gezon shteti shqiptar ne syte tuaj?   Fri Jul 10, 2009 12:00 am

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
shum shum Laughing Laughing
po po te mos gezonte pse nuk vjedhin njerezit kot,apo te hipje ne makine pa patente ????

ma fute me?
ej hypen fabjoli pa patent,ka gjith jeten qe kshu ben Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 27
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Sa autoritet gezon shteti shqiptar ne syte tuaj?   Fri Jul 10, 2009 12:01 am

Lacuna_Coil shkruajti:
*...BE YOURSELF...* shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
shum shum Laughing Laughing
po po te mos gezonte pse nuk vjedhin njerezit kot,apo te hipje ne makine pa patente ????

ma fute me?
ej hypen fabjoli pa patent,ka gjith jeten qe kshu ben Razz Razz
hahah epo kur ta japesh provimin ti do e bej edhe ai mos harro .pastaj edhe kur hipen me frike hipen,i shmanget policit Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Sa autoritet gezon shteti shqiptar ne syte tuaj?   Fri Jul 10, 2009 12:03 am

Lacuna_Coil shkruajti:
*...BE YOURSELF...* shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
shum shum Laughing Laughing
po po te mos gezonte pse nuk vjedhin njerezit kot,apo te hipje ne makine pa patente ????

ma fute me?
ej hypen fabjoli pa patent,ka gjith jeten qe kshu ben Razz Razz

:gaga: po ku pys per shtet un aman... do me ndaloj kto policat qe uniformen e perdorin per raste festash se skan ca me vesh...
aman po ku kemi shtet ne

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 27
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Sa autoritet gezon shteti shqiptar ne syte tuaj?   Fri Jul 10, 2009 12:07 am

ohh ja trimi ,...mos fol kaq me vrull fabjol...po nqs ti vazhdon te mendosh qe ska shtet ateher si do ndryshojme????
apo ateher kur te denohesh per thyerjet e ligjit???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Sa autoritet gezon shteti shqiptar ne syte tuaj?   Fri Jul 10, 2009 12:11 am

po mu me kan kap dy here pa paten dhe asgje sme kan ber... biles nje polic me ka dhen edhe cokollat se isha i shoqerum nga nje shoqe ne makin..
(ps kto kan ndodh pasi policat kan marr vesh mbiemrin tim) lol!

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 27
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Sa autoritet gezon shteti shqiptar ne syte tuaj?   Fri Jul 10, 2009 12:11 am

H_boy354 shkruajti:
po mu me kan kap dy here pa paten dhe asgje sme kan ber... biles nje polic me ka dhen edhe cokollat se isha i shoqerum nga nje shoqe ne makin..
(ps kto kan ndodh pasi policat kan marr vesh mbiemrin tim) lol!

hhaahha epo ja edhe shpjegimi :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Sa autoritet gezon shteti shqiptar ne syte tuaj?   Fri Jul 10, 2009 12:13 am

po normale .. duhet te kesh dike ne shtet qe te mos e rrush per shtetin pastaj se kto qe skan njeri te brendshem i kput shteti... te shkretet ata

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sa autoritet gezon shteti shqiptar ne syte tuaj?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa autoritet gezon shteti shqiptar ne syte tuaj?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» [Opsioni tė Re] Hashtag # nė forumėt tuaj

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: