Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Sherret

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 24
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

MesazhTitulli: Re: Sherret   Sat Oct 25, 2008 1:45 pm

me pelqejne shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sherret   Sat Oct 25, 2008 2:52 pm

SupergirL shkruajti:
sherret i kam shume qef sidomos kur zihem vete
sec me jep nje kenaqsi perbrenda
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

hehe edhe mua shpirti, i ke ngja motres ti Twisted Evil Twisted Evil
te henen kemi per tbe nje sherr un dhe blue paradise me njereen
mezi po preeeees bounce

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sherret   Sat Oct 25, 2008 4:43 pm

Realkatil shkruajti:
Ooo kemi bo nje sherr para ca javesh qe skam me e harru kuuuuurr... me ca kolegjista nga elbasani.. ueee ca qefi :D

ca kolegji ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sherret   Sat Oct 25, 2008 4:46 pm

1 pytje per ato qe kan qef te zihen :
keni hang ndonjeher dajak ju qe thoni qe i keni qef??
se po u zune , do te kapin 1her vetem e do te bejne ....
jo per gje , por gocat po thojne me shum i kam qef !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Sherret   Sun Oct 26, 2008 12:13 pm

Per pergjigjen e fefes....Po kam henger nga ca cuna gjat 1 sherri Mad Mad Mad
Nga goca fare Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sherret   Sun Oct 26, 2008 12:17 pm

edhe un po i pergjigjem pyetjes se fefes
sme ka ndodhur te me kene kap e tme kene rrahur, shyqyr Razz:P lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
barbi brune
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 137
Mosha : 27
Vendndodhja : ne boten e kukullave barbi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sherret   Sun Oct 26, 2008 12:40 pm

skam nevoje te perzihem sepse me nje telefonate 30 sec mbaron gjithcka dhe une lumturohem dhe te tjeret nxihen........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 24
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

MesazhTitulli: Re: Sherret   Thu Nov 06, 2008 7:38 pm

i kam shum qef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sherret   Thu Nov 06, 2008 8:18 pm

qejf i madh te hash thik...qejf i madh te besh sherr.ca thoni mer..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Sherret   Fri Nov 07, 2008 2:08 pm

Nqs se je i zoti/e zonja nuk han thik...!!!!!
Pastaj kush perdor thik ne Shqipri?
Pffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 30
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

MesazhTitulli: Re: Sherret   Fri Nov 07, 2008 2:23 pm

jo vetem arm.po ci do sherret.un si kam qef.i kam pasur te perdicem dikur po tani jo me. Razz Razz kam heq dore. :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 26
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sherret   Wed Nov 12, 2008 12:28 am

S.A.M shkruajti:
Nqs se je i zoti/e zonja nuk han thik...!!!!!
Pastaj kush perdor thik ne Shqipri?
Pffff


ska te bej fare i zoti apo e zonja kur ha thik, se nuk i dihet asnjeher, se mund te gjuajn edhe nga mbrapa kraheve me thik, nejse nuk ke se si ta kuptosh se je goc.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 26
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sherret   Wed Nov 12, 2008 12:32 am

fefe_ shkruajti:
1 pytje per ato qe kan qef te zihen :
keni hang ndonjeher dajak ju qe thoni qe i keni qef??
se po u zune , do te kapin 1her vetem e do te bejne ....
jo per gje , por gocat po thojne me shum i kam qef !


ska 1 njeri qe merret me sherre edhe ska hang te pakten 1her drru...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sherret   Wed Nov 12, 2008 1:28 am

po ka re
kto gocat ktu qe thojn i kam qef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sherret   Wed Nov 12, 2008 1:30 am

rapper_girl shkruajti:
edhe un po i pergjigjem pyetjes se fefes
sme ka ndodhur te me kene kap e tme kene rrahur, shyqyr Razz:P lol

harrove sa her jemi zen bashk keq fare, gati sa skemi thy brinjet dhe skemi ngel pa flok Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Sherret   Wed Nov 12, 2008 2:14 pm

fefe_ shkruajti:
po ka re
kto gocat ktu qe thojn i kam qef

Ndoshta mund ta ken per sherret me llafe e jo shkelma Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sherret   Sat Nov 15, 2008 2:23 pm

Child In Time shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
edhe un po i pergjigjem pyetjes se fefes
sme ka ndodhur te me kene kap e tme kene rrahur, shyqyr Razz:P lol

harrove sa her jemi zen bashk keq fare, gati sa skemi thy brinjet dhe skemi ngel pa flok Laughing

hhahahahaha o mashtruse ku mi dreq
hahahahaha pupu sa genjen hahahaha

sa per temen i kam shume frike sherret dmth sherret me thika, sherre ku derdhet gjak qoft dhe me shkelma apo grushta pale pale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Sherret   Thu Nov 20, 2008 4:55 pm

JAM TU BO 1 SHERR NE HI5 PO KU THEM SHERR CA SHERRI....PUPU CA FJALORIII....EDHE MAMI IM E DI QE PO BEJ SHERR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Sherret   Sat Nov 22, 2008 12:26 am

KJO SI TEM PER CUNA MA SHUM.UN SPARA BEJ SHERRE.JAM GJTHM E QET E LUMTUR E GEZUAR DHE DUA QE DHE TE TJERET TE JENE ASHU
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

MesazhTitulli: Re: Sherret   Sun Nov 23, 2008 7:41 pm

Gja e lezetshme....Fun
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 25
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Sherret   Sun Nov 23, 2008 7:46 pm

MenYre JetEsE.AdrEnaLiNE mE pAkicE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

MesazhTitulli: Re: Sherret   Sun Nov 23, 2008 7:48 pm

sherRI-OPen For FUN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 25
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Sherret   Sun Nov 23, 2008 7:50 pm

NdonjEher Thu CdESHA qE E hApA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

MesazhTitulli: Re: Sherret   Sun Nov 23, 2008 7:54 pm

Deri taSHi Nuk a MEndDu kjo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sherret   Sun Nov 23, 2008 9:03 pm

bituku85 shkruajti:
Deri taSHi Nuk a MEndDu kjo

mos mashtro shum ti eeeeee hahahhahahah
pfff nai her eshte gallat kur shef sherre dmth varet kush zihet po ne pergjithsi sme pelqejn sherret
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sherret   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sherret
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: