Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Kenga qe ju kujton dike...nje moment...?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Kenga qe ju kujton dike...nje moment...?   Thu Nov 20, 2008 12:16 am

Blackened - Metallica - fefen Puthje
Angie - Rrolling Stones dhe Wasting Love - I.Maiden - Iron Snake Puthje
I Want to break free - Blue Paradise dhe Metallica
Puthje Puthje

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Kenga qe ju kujton dike...nje moment...?   Thu Nov 20, 2008 12:21 am

spring-orchid trip me kujton venusin qe sja vune qe sja vune kte Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe ju kujton dike...nje moment...?   Thu Nov 20, 2008 12:26 am

rocket queen - gunsat ,
Scorpions - No One Like You (kur e degjonim ateher lol)
dhe cdo keng te anathema me kujtojn child in time
Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe ju kujton dike...nje moment...?   Thu Nov 20, 2008 12:28 am

ylli po skillet i harrove tiiiiiiiii :D
eee ca diteshhh kan qeeeen
mka marr malliiiiiiiiiii
Puthje

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe ju kujton dike...nje moment...?   Thu Nov 20, 2008 12:29 am

dhe iced earth - melancholy ,
me kujton fillim e vitit te 2 , vjet me kte kohe dmth
dhe gjith personat qe rrija ateher , qe tani kan ngel vetem ja 2-3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Kenga qe ju kujton dike...nje moment...?   Thu Nov 20, 2008 12:30 am

the doorsat si grup me kujtojne vdekja eshte mundesia se i ka fixim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 24
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe ju kujton dike...nje moment...?   Thu Nov 20, 2008 12:40 am

asnnji kenge
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe ju kujton dike...nje moment...?   Thu Nov 20, 2008 12:40 am

ue ca teme kjo haha
me hapi gjith ato kujtime

tani fillojm 1 list te gjat :

dont wanna miss a thing --------------------------------------- 1 goc
moonspell - magdalene ------ 1 shoqen time qe tani e takoj rrall
metallica - king nothing, the doors - love her madly ----- metallican ne forum
for whom the bell tolls - metallica --------------------------- free spirit, dhe presorin e historis
scorpions - te gjitha kenget afersisht ------------------------ 1 goc
dream theater- as i am ---------------------------------------- mirin
hangar 18 -------------------------------------------------------iron snake
Red Hot Chili Peppers - Dani California ---------------------------nejonen
mondo marcio - dentro alla scatola ------------------------------vellain tim\
cody - treni endrrave -----------------------------------------------treblen
Foo Fighters - The pretender ---------------------------------------cobain
00 genti - per loje -------------------------------------------------gjith shoket te qamili dhe Cobain
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Stratovarius
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 73
Mosha : 26
Vendndodhja : In The Hell!
Hobi : Muzika dhe Arti
Koha e lire : N`Pc
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe ju kujton dike...nje moment...?   Thu Nov 20, 2008 2:05 am

3 doors down - landing in london ......x-in :p nuk ben ta permend
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 26
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe ju kujton dike...nje moment...?   Thu Nov 20, 2008 8:59 am

Cradle Of Filth-Devil Woman Lacuna_Coil

Burzum-War me kujton liven e pare te grupit SpaT

c'do kenge e Anathema me kujton Child in Time..Razz

c'do kenge e Metallica-ce me kujton almir_metallica4ever.. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe ju kujton dike...nje moment...?   Thu Nov 20, 2008 3:06 pm

Oh Baby - Whitelable qe me kujton kohet kur pelqeja nje cun me sakt nje komshiun tim but now i hate him Mad:x
With you dhe No air - qe me kujtojne kohen kur pelqeja nje cun tjeter po ksaj rradhe nga el and now i hate him too Mad:x
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 22
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe ju kujton dike...nje moment...?   Fri Nov 28, 2008 11:15 pm

dont cry-me kujton nje moment per te qesh Smile
supergirl- sh momente te bukuraaa :D
te gjithe kenget e iced earth dhe better than drugs-veten timeee Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe ju kujton dike...nje moment...?   Fri Nov 28, 2008 11:28 pm

Are u there - Anathema me kujton child in time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 25
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe ju kujton dike...nje moment...?   Tue Dec 02, 2008 1:25 am

si trendafil-me kujton kercimin e pare me te dashuren dhe puthjen e pare qe i kam dhene
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe ju kujton dike...nje moment...?   Tue Dec 02, 2008 1:26 am

Johnny Cash - Hurt
me kujton zojen e biologjis
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 24
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe ju kujton dike...nje moment...?   Tue Dec 02, 2008 5:28 pm

yjet e panjohura-fjalet qe sti thash me kujton te dashuren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe ju kujton dike...nje moment...?   Tue Dec 02, 2008 5:40 pm

vajzat e mbara me kujton ish te dashuren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe ju kujton dike...nje moment...?   Tue Dec 02, 2008 5:45 pm

blero ft leonora jakupi - crazy me kujton njerin Mad:x
me perpara e dgjoja e me pelqente shume tani se duroj dot si kenge se sdua ta kujtoj ate cunin Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe ju kujton dike...nje moment...?   Tue Dec 02, 2008 6:54 pm

It's been about a month and twenty days...
And we're going round and round playing silly games...
Now you're saying, slow it down, not right now...
Then you wink at me and walk away..

Now, let it be, let it be, let it be known...
hold on, don't go...
Touching and teasing me, telling me no...
But this time I need to feel you...

(Ride it) we're all alone...
(Ride it) just lose control...
(Ride it, ride it) come touch my soul...
(Ride it, ride it) let me feel you...

(Ride it) turn the lights down low...
(Ride it) from head to toe...
(Ride it, ride it) touch my soul...
(Ride it, ride it) let me feel you...

Morina was the club on the Saturday...
your acting like a diva saying you don't wanna pay...
it's gotta be your fiesty style ...
raise that brow...
i love it when you look at me that way...
now when you order a Mohita at the bar...
re-applying lippy cuz it came off on the glass...
the DJ plays your favourite song...
Kanyes on...
now you're beckoning for me to dance...
mmmm... pullin me, pullin me, pullin me close...
you close your eyes girl...
whispering, telling me we gotta go...
won't you take me home... i wanna..

(Ride it) we're all alone...
(Ride it) just lose control...
(Ride it, ride it) come touch my soul...
(Ride it, ride it) let me feel you...

(Ride it) turn the lights down low...
(Ride it) from head to toe...
(Ride it, ride it) touch my soul...
(Ride it, ride it) let me feel you...

Everything was right until the phone began to ring
She takes it to the bathroom then I started wandering
I can hear her shouting, banging her fist against the door
Yelling that it's over I can't take it any more
Then I turn around-----------------------------
She pulled me back and backed me up against the wall
She said I know you heard but I'll make you forget it all.
(music)

baby let me feel you...

(Ride it) we're all alone...
(Ride it) just lose control...
(Ride it, ride it) come touch my soul...
(Ride it, ride it) let me feel you...

(Ride it) turn the lights down low...
(Ride it) from head to toe...
(Ride it, ride it) touch my soul...
(Ride it, ride it) let me feel you...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe ju kujton dike...nje moment...?   Tue Dec 02, 2008 7:01 pm

Flori feat Luar - Gjithmone ohooooooooo sa jam knaq ate nate vere te hotel "potokalli" ne spille
ta mbend ate dhomet ate naten.............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 24
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe ju kujton dike...nje moment...?   Tue Dec 02, 2008 7:31 pm

besa-engjejt vrasin njelloj me kujton dicka po spo e them fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 24
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe ju kujton dike...nje moment...?   Wed Dec 03, 2008 1:46 pm

tiziano ferro me ed ero contentissimo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe ju kujton dike...nje moment...?   Wed Dec 03, 2008 3:51 pm

killing in the name of - race against the machine / me kujton kittyn
wish i had an angel - nightwish / me kujton saturnon
i don't care - apocalyptica / me kujton free spirit
wish u were here - nightwish / me kujton rapper girl
kenget e evanescence / me kujtojne venus

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 26
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe ju kujton dike...nje moment...?   Wed Dec 03, 2008 3:52 pm

kenget e nightwish me kujtojn kete lart
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kenga qe ju kujton dike...nje moment...?   Wed Dec 03, 2008 3:59 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
killing in the name of - race against the machine / me kujton kittyn
wish i had an angel - nightwish / me kujton saturnon
i don't care - apocalyptica / me kujton free spirit
wish u were here - nightwish / me kujton rapper girl
kenget e evanescence / me kujtojne venus

Puthje

kurse mua tgjitha kenget e Nightwish me kujtojne ty Smile te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kenga qe ju kujton dike...nje moment...?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kenga qe ju kujton dike...nje moment...?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 6Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: