Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Muzika Shqiptare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Muzika Shqiptare   Sat Nov 22, 2008 2:20 pm

Cmendim keni ju per muziken shqiptare??
si ju duken kengetaret shqiptare qoft te vjetrit apo edhe te rinjt si dhe videot e tyre ?
A mendoni se jane ndopak origjinal ne ate cka ata bejne apo jane kopjac?
shkruani gjithcka rreth saj, cdo gje qe mund tju vij ndermend
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Muzika Shqiptare   Sat Nov 22, 2008 2:35 pm

ka kengetar qe me verte ja vlejn se un ne cel maj goxha kenge shqiptare.ka dhe te tjere pastaj tip zajmina ciljeta qe te thujn ne mes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Muzika Shqiptare   Sat Nov 22, 2008 8:51 pm

muzika shqiptare eshte muzika me vk aq me teper me kengetaret e rinj qe dalin cdo dite, kengetare qe sja kane iden ceshte muzika por i futen muzikes vetem per te fituar para pfff
pastaj ka nga ata kengetare qe kane qe ne kohen e prinderve tane qe vertet ja vlejn por qe ne te rinjve sna pelqejne dhe kjo eshte normale Smile kenge me te te vene ne gjume jane
videot me acarojne , e kam fjalen per videot e ktyre kengetareve te rinj, uee o zot video me vk skam pa, pa pik lidhje, me te ta shpif Mad:x
ca te them tjeter scratch
flas dit tjeter me shume boll per sot lool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Muzika Shqiptare   Tue Nov 25, 2008 8:00 pm

muzika shqiptare nuk eshte ne nivel me ate amerikane apo angleze por vk nuk eshte..shqiperia ka shume talente.shume kengetare te zote,si aurela gace,supernova,stine,redon makashi,blero,albani,qelbanix e shume e shume te tjere etjj..nuk mund te thuash qe eshte vk sepse ne bejme muzike shume te mire.
kemi kompozitor qe jane mjeshtra ne punen e vet si:mjeshtri Adrian Hila,SHpetim saraci,pirro cako,stine.muzika jone eshte me nivel te mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 26
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

MesazhTitulli: Re: Muzika Shqiptare   Wed Dec 03, 2008 1:40 am

ka ca si shum kengtar qe kan dal koheve te fundit si puna bleros apo ciljetes qe m acarojn totalisht thejsht nuk arrij ta kuptoj ca lloj muzike bejn ne fakt a esht vertet muzike ajo qe bejne ajo qe merret si muzik,nejse per muzik pop dhe klasike s jemi keq kemi elemnt si anjeza apo elvana etje ,per grupe rroku jemi ne rrugen e duhur, ndersa per hip hop thjesht nuk kemi asnje element qe t ia vleje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Muzika Shqiptare   Wed Dec 03, 2008 5:48 pm

e ke shume gabim anetarja siper..si qenka blero kengetar kot?!!???!edhe ciljeta ka bukurine e vete ne kenge.kenga dorheqja qe coi vjet tek top fest ishte shume e bukur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Muzika Shqiptare   Wed Dec 03, 2008 5:55 pm

muzika shqiptare pfff esht mir po ka qen dhe ma mir...nqs flasim per muzik esht ok.ka hec.po per kengetar ama.....merre me lang se mishi u hang
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Muzika Shqiptare   Sat Jul 11, 2009 1:46 am

m`pelqejn shum fare Supernova, Humus, 00 Genti, Germs, Linda n`boten e Cudirave e naj tjeter qe mund te mos me kujtohet tani..i vlersoj kto grupe
ca jan tjera..

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Muzika Shqiptare   Sat Jul 11, 2009 11:47 am

muzika shqiptare.... scratch scratch kjo e reja 99% e kopjume...sa per kengetaret ka gjigande te muzikes tip vace zela sherif merdani anjeza shahini etj etj qe ke qef ti ngjosh e cajne skenen me ze....sa per kto tip cili zajmi ingriti..hec mo vl rabbit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Muzika Shqiptare   Sat Jul 11, 2009 12:55 pm

Child In Time shkruajti:
m`pelqejn shum fare Supernova, Humus, 00 Genti, Germs, Linda n`boten e Cudirave e naj tjeter qe mund te mos me kujtohet tani..i vlersoj kto grupe
ca jan tjera..

me fixon komplet. ajo dhe ne mhb esht njish,dhe si goc dhe si kengetare duke menduar qe esht e re akoma.

muzika shqptare shum e bukur,me pelqen por se degjoj asiher Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Muzika Shqiptare   Sat Jul 11, 2009 2:53 pm

ta shpiffffffffffffff!!!!

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Muzika Shqiptare   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Muzika Shqiptare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: