Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Denimi me vdekje

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Denimi me vdekje   Thu Nov 27, 2008 4:40 pm

Cmendoni per denimin me vdekje dhe a mendoni se duhet te zbatohet tek ne.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Thu Nov 27, 2008 4:42 pm

S'ma ha mendja qe sot akoma perdoret ky denim...
S'me plq qe nqs se akoma do ishte ky denim homot nuk do ishin gjall
Esht budallik...
N'fakt ndoshta nga Afrika ekziston akoma....Esh gje sh vk
Pff mjer kalamajt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Thu Nov 27, 2008 4:58 pm

le te bejm ca te den
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Fri Nov 28, 2008 12:41 am

per mendimin tim jo nuk mendoj se eshte nje denim i drejte perkundrazi eshte nje denim mjaft i keq dhe qe mendoj se duhet hequr edhe ne ato vende qe e zbatojne kete denim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Fri Nov 28, 2008 2:20 am

po !

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Fri Nov 28, 2008 10:48 am

mendoj se nuk duhet te zbatohet ky denim ne asnje vend te botes(edhe pse karrikja elektrrike me pelqen shume)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Fri Nov 28, 2008 1:22 pm

un them qe duhet te zbatohet po shum rrall,ne raste te vecanta sepse ka njerez qe kreyejne ca lloj krimesh te papame.....vrasin dhe masakrojne qenie te gjalla,trakikojn..kshuqe e meritojn ate denim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Little_angel
Adoleshent
Adoleshent


Female
Numri i postimeve : 14
Mosha : 26
Vendndodhja : shoqe bange me Lacunen
Piket : 0
Data e regjistrimit : 28/11/2008

MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Fri Nov 28, 2008 2:23 pm

1sh fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Fri Nov 28, 2008 4:38 pm

hot spicy shkruajti:
un them qe duhet te zbatohet po shum rrall,ne raste te vecanta sepse ka njerez qe kreyejne ca lloj krimesh te papame.....vrasin dhe masakrojne qenie te gjalla,trakikojn..kshuqe e meritojn ate denim
sa me pelqen kjo vajze na mynyra si shpreh mendimet :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Fri Nov 28, 2008 4:40 pm

HIHIHIHIHIHI...THANK YOU CORLEONE..... Birre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Fri Nov 28, 2008 4:41 pm

rri se kam pi shume sot drunken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Fri Nov 28, 2008 4:42 pm

DUKET QE QEKE TAP :D :D :D FLI GJUM ORE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Fri Nov 28, 2008 5:20 pm

jam ne nje mendim me hotin
kam lexu ate librin nje tragjedi amerikane dhe ne fund personazhi kryesor denohet me vdekje ne karrige elektrike...boooo un e lexoja dhe gati sa nuk kam qajt....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Fri Nov 28, 2008 6:01 pm

Endi shkruajti:
jam ne nje mendim me hotin
kam lexu ate librin nje tragjedi amerikane dhe ne fund personazhi kryesor denohet me vdekje ne karrige elektrike...boooo un e lexoja dhe gati sa nuk kam qajt....
DHE UN E KAM LEXU DHE SI TE TE GJITHE LIBRAT KAM QARE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Fri Nov 28, 2008 6:18 pm

per mua duhet te jet,si thoni ju nje person qe ka vrare te pakten 2 persona duhet te burgoset per nje kohe te caktuar dhe pastaj te endet prap i lir,jo nuk eshte e drejt.se jam i sig qe do te eliminohet nga hasmerit dhe kshu nuk merr fund asnjeher kjo pune.me mir denimi me vdekje
e shikoni se kina nuk ka si kto probleme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 26
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Sat Nov 29, 2008 5:23 pm

ne Shba ekziston denimi me vdekje. Nuk jam dakort perderisa ke ardhur ne jete ke ardhur per te jetuar,per te ekzistuar edhe nese ia ke hequr kete te drejte dikujt tjetrit per te jetuar, eziston burgimi i perjetshem ku ti paguan per ato qe ke ber si ne B.E,por askush nuk duhet te kete te drejten tia marri jeten dikujt tjeter madje as ligji
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Sat Nov 29, 2008 5:52 pm

jam shume dakord me denimin me vdekje.kushe vret te vrihet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eminem 4ever
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 31
Mosha : 28
Vendndodhja : ku te kem qejf
Piket : 0
Data e regjistrimit : 09/01/2009

MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Fri Jan 09, 2009 11:57 pm

DENIM ME VDEKJE PER ATE ROBIN QE KA HAP KTE TEME Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Sat Feb 21, 2009 2:49 am

Nese kjo ekzekutohet pas nje torture te madhe per nje person qe ka marr jete!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Sat Feb 21, 2009 3:09 am

kuuundeeeerrr 100%.
nqs do isha dakort me denimin me vdekje,do ulesha ne te njejtin nivel me personin qe ka kryer vrasje.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Sat Feb 21, 2009 3:21 pm

jo juxhen e ke gabim qe mendon ashtu, e ke shum gabim
ne t`gjith duhet te jemi per denimin me vdekje, me ler te ta shpjegoj..me thuaj pak pse vazhdon te ket akoma gjakmarrje dhe ngujime femijesh te pafajshem ktu ne shpiqeri, pikerisht se nuk ekziston denimi me vdekje, nqs ai qe ka vrar do denohej me vdekje, familja e te vrarit nuk do detyrohej te vriste dike, dhe kshu sdo kishte gjakmarrje dhe askush sdo detyrohej te ngujohej, sepse ne njefar menyre gjaku do ishte marre dhe kshu pak nga pak do zhdukej ky fenomen i shpifur qe sna le te ecim perpara.
me duket shum absurde qe thua ""do ulesha ne te njejtin nivel me personin qe ka kryer vrasje"" cdo njeri ne kte bot meriton te ndeshkohet per gabimet qe ka ber pak apo shuum, ktu ne shqiperi nje vrasese denohet me shum pak vjet burg dhe esht perseri i lire te vrase, sme duket normale, ku e gjeti ai te drejten ti marri jeten tjetrit, sic vrau, te vritet!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Tue Feb 24, 2009 9:48 pm

Child In Time shkruajti:
jo juxhen e ke gabim qe mendon ashtu, e ke shum gabim
ne t`gjith duhet te jemi per denimin me vdekje, me ler te ta shpjegoj..me thuaj pak pse vazhdon te ket akoma gjakmarrje dhe ngujime femijesh te pafajshem ktu ne shpiqeri, pikerisht se nuk ekziston denimi me vdekje, nqs ai qe ka vrar do denohej me vdekje, familja e te vrarit nuk do detyrohej te vriste dike, dhe kshu sdo kishte gjakmarrje dhe askush sdo detyrohej te ngujohej, sepse ne njefar menyre gjaku do ishte marre dhe kshu pak nga pak do zhdukej ky fenomen i shpifur qe sna le te ecim perpara.
me duket shum absurde qe thua ""do ulesha ne te njejtin nivel me personin qe ka kryer vrasje"" cdo njeri ne kte bot meriton te ndeshkohet per gabimet qe ka ber pak apo shuum, ktu ne shqiperi nje vrasese denohet me shum pak vjet burg dhe esht perseri i lire te vrase, sme duket normale, ku e gjeti ai te drejten ti marri jeten tjetrit, sic vrau, te vritet!

KE TE DREJT NE NJE FAR ME NYRE,SIDOMOS NE PJESEN KUR THUA SE NE KTE MENYRE DO ZHDUKEJ PAK NGA PAK FENOMENI I NGUJIMIT, POR MEGJITHATE NUK MUND TE JEM PRO KTIJ DENIMIT,NUK E DI PSE,NUK MENDOJ DOT QE NJE NJERI TE DENOHET ME VDEKJE NGA DREJTESIA.. No No SKAM ZEMER PER TMENDUAR KSHU UNE DHE PO PERTOJ TJAP ARGUMENTA BINDESE.. Razz Razz Razz
ANYWAY,U ARE RIGHT IN A WAY OR ANOTHER.. Wink

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Tue Feb 24, 2009 9:52 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
kuuundeeeerrr 100%.
nqs do isha dakort me denimin me vdekje,do ulesha ne te njejtin nivel me personin qe ka kryer vrasje.
nqs masakron dike pa meshire atehere ti duhet te jetosh?????????????jam 10000 % pro denimit me vdekje.kush vret te vrihet.ajo eshte drejtesi...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Tue Feb 24, 2009 11:33 pm

i juxhen sa e pafajshme je o zot Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Tue Feb 24, 2009 11:35 pm

Child In Time shkruajti:
i juxhen sa e pafajshme je o zot Smile

po he me kam faj une qe jam e pafajshme??? Rolling Eyes

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Denimi me vdekje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: