Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Visitor messages | Profili | Statistikat | Contact

Gjithcka mbi manos

Male
 
Libra
 
Horse
 
Numri i postimeve :
3
 
Ditelindja :
14/10/1990
 
Mosha :
27
 
Vendndodhja :
sin-city,AlBaNiA
 
Hobi :
te kercej,te degjoj muzik dhe te behem tap!!!
 
Koha e lire :
rri vetem e imagjinoj histori te ndryshme{duke degjuar muzik!!}
 
Piket :
0
 
Data e regjistrimit :
07/09/2008
 
manos
avatar
Rank: Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar