Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Visitor messages | Profili | Statistikat | Contact

Gjithcka mbi G.I.T

Female
 
Libra
 
Rooster
 
Numri i postimeve :
53
 
Ditelindja :
08/10/1993
 
Mosha :
24
 
Vendndodhja :
fier
 
Hobi :
piktura, muzika, kercimi, FOTOGRAFIA, (si dhe cdo gje qe ka lidhje me artin)
 
Koha e lire :
basketboll,net,out with friends
 
Piket :
139
 
Data e regjistrimit :
28/04/2009
 
G.I.T
avatar
Rank: Adoleshent
Adoleshent