Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Visitor messages | Profili | Statistikat | Contact

Gjithcka mbi klodi1

Male
 
Libra
 
Snake
 
Numri i postimeve :
18
 
Ditelindja :
20/10/1989
 
Mosha :
28
 
Vendndodhja :
tirane
 
Koha e lire :
futboll dhe net
 
Piket :
40
 
Data e regjistrimit :
17/11/2009
 
klodi1
avatar
Rank: Adoleshent
Adoleshent