Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Droga...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Droga...   Mon Jan 19, 2009 11:52 pm

123bla returns shkruajti:
Ernesto_Guevara shkruajti:
pse e trebla lini cunat te bajne icik qejf apo harrove kur ke qene vete i ri (se ime je 42 vjec) Cool

e di vet i pse i bera quote dhe nuki shkrujta gje... rri rehat ti....

se kapa po te lutem ma shpjego pak????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 27
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

MesazhTitulli: Re: Droga...   Mon Jan 19, 2009 11:52 pm

123bla returns shkruajti:
Ernesto_Guevara shkruajti:
pse e trebla lini cunat te bajne icik qejf apo harrove kur ke qene vete i ri (se ime je 42 vjec) Cool

e di vet i pse i bera quote dhe nuki shkrujta gje... rri rehat ti....

ik ere zhuls... Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 29
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: Droga...   Mon Jan 19, 2009 11:54 pm

EroldCeka shkruajti:
du me smoke icik hashish edhe pse se kam provu naiher

tani e kape????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 29
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: Droga...   Mon Jan 19, 2009 11:54 pm

Ernesto_Guevara shkruajti:
123bla returns shkruajti:
Ernesto_Guevara shkruajti:
pse e trebla lini cunat te bajne icik qejf apo harrove kur ke qene vete i ri (se ime je 42 vjec) Cool

e di vet i pse i bera quote dhe nuki shkrujta gje... rri rehat ti....

ik ere zhuls... Twisted Evil


ik ere kadrush....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Droga...   Mon Jan 19, 2009 11:54 pm

jo clidhje ka edhe pse se kam provu ca do me thene????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Droga...   Mon Jan 19, 2009 11:56 pm

EroldCeka shkruajti:
jo clidhje ka edhe pse se kam provu ca do me thene????

o zot sa i trash je erold......deri vjet ca me thoje mu???eeee???? po tani e kape se na cmene?

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 29
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: Droga...   Mon Jan 19, 2009 11:56 pm

EroldCeka shkruajti:
jo clidhje ka edhe pse se kam provu ca do me thene????

aha ok...se ke provu... kisha pershtypjen qe e kishe provu... Laughing Laughing lol! lol! i pafajshem i pafajshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Droga...   Mon Jan 19, 2009 11:57 pm

e kapa ku e ke fjalen po I don't care e kupton kete dhe ca gjera te tjera ne lidhje me kete????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 29
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: Droga...   Mon Jan 19, 2009 11:59 pm

EroldCeka shkruajti:
e kapa ku e ke fjalen po I don't care e kupton kete dhe ca gjera te tjera ne lidhje me kete????

nuk eshte nevoja te nxefesh e burr... ska gje... rren naiher robi... eshte njerezore....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Droga...   Tue Jan 20, 2009 12:01 am

123bla returns shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
e kapa ku e ke fjalen po I don't care e kupton kete dhe ca gjera te tjera ne lidhje me kete????

nuk eshte nevoja te nxefesh e burr... ska gje... rren naiher robi... eshte njerezore....


tani e kapa ku e kishe ti e ku e kisha une gjithsesi ta kam thene njehere me duket qe une se pi??? ne mos gaboj gjths po pate nai menje gati jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 29
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: Droga...   Tue Jan 20, 2009 12:04 am

EroldCeka shkruajti:
123bla returns shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
e kapa ku e ke fjalen po I don't care e kupton kete dhe ca gjera te tjera ne lidhje me kete????

nuk eshte nevoja te nxefesh e burr... ska gje... rren naiher robi... eshte njerezore....


tani e kapa ku e kishe ti e ku e kisha une gjithsesi ta kam thene njehere me duket qe une se pi??? ne mos gaboj gjths po pate nai menje gati jam

po re .. me shume mundesi neser para se me bo lexion me duket se do marri nji shoqja ime .. do te marr ne tel gjys ore para nqs ka marr e ska llaffe dmth dhe hajt ke cikli i ulet..po ta them qe un kam 3 ore mesim pastaj ,,,i fus pauz trunit ,,nuk kam ndermend te te coj ne shpi...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 27
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

MesazhTitulli: Re: Droga...   Tue Jan 20, 2009 12:11 am

boll ere teknik pulti baj me rriqnen ti po qe cun sexy Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 29
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: Droga...   Tue Jan 20, 2009 12:12 am

hahahahahaha...spo baj si teknik une...
ps .. me rriqnen u ktheva mram ne shpi.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 27
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

MesazhTitulli: Re: Droga...   Tue Jan 20, 2009 12:13 am

e shof une do e marresh ne qafe ate ti do e nxjerresh nga rruga Zotit me duket...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 29
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: Droga...   Tue Jan 20, 2009 12:14 am

Ernesto_Guevara shkruajti:
e shof une do e marresh ne qafe ate ti do e nxjerresh nga rruga Zotit me duket...

varet ke qun rruge Zoti....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 27
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

MesazhTitulli: Re: Droga...   Tue Jan 20, 2009 12:16 am

e di vete ti mos baj si interestorant bigorr.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Droga...   Tue Jan 20, 2009 6:58 pm

te wc e divinos dje haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Droga...   Tue Jan 20, 2009 7:06 pm

fefe lutu mos ket nai polic ktej rrotull neper forum tongue

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Droga...   Tue Jan 20, 2009 8:21 pm

droga se kam pa naiher dhe se kam provu...as kam pas raste te shof perdorues
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Droga...   Tue Jan 20, 2009 8:43 pm

hot spicy shkruajti:
droga se kam pa naiher dhe se kam provu...as kam pas raste te shof perdorues

ke par por sdi ti dallosh.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Droga...   Tue Jan 20, 2009 8:47 pm

ndoshta eshte dhe kjo por sme pelqen ta di se kush jan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 26
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Droga...   Wed Jan 21, 2009 8:53 pm

per tgjith ata q thon droga sesh e mir,tmthojn sa prej tyre e kan provu?
hello,jan shum larg gjonat nga TEORIA ne PRAKTIK...:D...
un e deklaroj hapur q e vetmja drog q mngjall interes esh LSD...SmileSmileSmile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Droga...   Wed Jan 21, 2009 9:05 pm

hmm jam dakort me antaren lart.naiher kam deshir ta provoj si esht por kam frik pale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Droga...   Wed Jan 21, 2009 9:33 pm

Enny-Art shkruajti:
per tgjith ata q thon droga sesh e mir,tmthojn sa prej tyre e kan provu?
hello,jan shum larg gjonat nga TEORIA ne PRAKTIK...:D...
un e deklaroj hapur q e vetmja drog q mngjall interes esh LSD...SmileSmileSmile

nuk i paske ngja shoqeve te grupit qe rrin me gjera neper xhepa hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 26
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Droga...   Wed Jan 21, 2009 10:10 pm

jo m fefe jo:DI'm a smart guy,I take it,but I don't keep it!hahahah,apo jo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Droga...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Droga...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 9Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: