Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Hiv AIDS

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Hiv AIDS   Thu Dec 04, 2008 10:46 pm

ne daten 1 dhjetor ishte dita nderkombetare kunder Hiv AIDS! cfare mendoni rreth semundjes e cila po merr mjaft jete dhe ende nuk po gjihet nje ilac per tu kuruar? percillni mesazhin tuaj per personat te prekur nga kjo semundje!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Hiv AIDS   Thu Dec 04, 2008 10:53 pm

thuhet se ne nje universitet eshte zbuluar kura edhe po e provojne nese eshte kura e sakte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

MesazhTitulli: Re: Hiv AIDS   Thu Dec 04, 2008 10:59 pm

1-per ato qe jane te prekur i bej thirrje qe te tregohen sa me te forte se shkences nuk i dihet dhe te gjithe e kane mundesine te jetojne.....BESONI
2-per ju robt e tjere beni mire te prezantoheni me prevervativin asht alamet cuni
:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Hiv AIDS   Fri Dec 05, 2008 4:48 pm

S'behem merak kur te rritem do jet zbulu KURA...!!! Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Hiv AIDS   Fri Dec 05, 2008 4:52 pm

me vjen shum keq per te gjithe te prekurit me kte virus
ishalla gjehet shpejt kura..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Hiv AIDS   Sat Dec 06, 2008 11:25 am

S.A.M shkruajti:
S'behem merak kur te rritem do jet zbulu KURA...!!! Razz

tema nuk ishte ca do beje ti nqs do prekeshe nga HIV AIDS tema eshte thjesht solidarizohu edhe ti dhe thuaj dicka per keto njerez qe vuajne sot nga kjo semundje dhe qe dita dites po vdesin nqs e mbaj mend mire jane tek rreth 32 milione te infektuar me sa degjova mund ta kem edhe gabim nuk e di. keshtu qe te lutem here tjeter permbaju temes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Hiv AIDS   Sat Dec 06, 2008 11:27 am

hiv/vdekje e sigurt .parandalojeni me love+
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MeTallicA
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Mosha : 31
Vendndodhja : rendesi ka qe ndodhem diku... kur ta gjej do e them ktu :)
Hobi : se njof ket cunin :P
Koha e lire : hmm sma kan zen syt nga ka ik... zot shnet po ha :P
Piket : 5
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Hiv AIDS   Sat Dec 06, 2008 11:53 am

don corleone shkruajti:
hiv/vdekje e sigurt .parandalojeni me love+

Ka vite qe ka dal jasht loje love+ . Jan MOC me shje te ndryshme qe ja fusin te gjithave. lol!


Edituar pėr herė tė fundit nga MeTallicA nė Sat Dec 06, 2008 4:59 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://rockalbania.forumotion.com
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Hiv AIDS   Sat Dec 06, 2008 1:25 pm

e kam shum frike............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Joker
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 38
Mosha : 27
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/12/2008

MesazhTitulli: Re: Hiv AIDS   Mon Dec 08, 2008 10:27 pm

shqiperia 10 veta ka gjithsej me AIDS , kto ben 1 fushet kte vit sikur ca eshte !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Hiv AIDS   Mon Dec 08, 2008 10:56 pm

291 per te qene me te sakte pastaj edhe 10 te ishin prap se prap nuk jane njerez dhe ato?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Hiv AIDS   Mon Dec 08, 2008 11:23 pm

haha erold
i mesove dhe numrin prej asaj videos eeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Hiv AIDS   Thu Dec 11, 2008 4:32 pm

EroldCeka shkruajti:
S.A.M shkruajti:
S'behem merak kur te rritem do jet zbulu KURA...!!! Razz

tema nuk ishte ca do beje ti nqs do prekeshe nga HIV AIDS tema eshte thjesht solidarizohu edhe ti dhe thuaj dicka per keto njerez qe vuajne sot nga kjo semundje dhe qe dita dites po vdesin nqs e mbaj mend mire jane tek rreth 32 milione te infektuar me sa degjova mund ta kem edhe gabim nuk e di. keshtu qe te lutem here tjeter permbaju temes

Ms harro qe ke then nk esht gjendur akoma kura...dhe un thash kur te rritem do jet gjet kura...pffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Hiv AIDS   Thu Dec 11, 2008 7:54 pm

obboboo naiher menoj qyqa do mkapi dhe mu nai dite kshu kot fare nga pickimi mizes.....me vjen shum keq per te infektuarit...po kam frik ti pranoj ne shoqeri edhe pse skam pas raste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 27
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: Hiv AIDS   Thu Dec 11, 2008 8:28 pm

hot spicy shkruajti:
obboboo naiher menoj qyqa do mkapi dhe mu nai dite kshu kot fare nga pickimi mizes.....me vjen shum keq per te infektuarit...po kam frik ti pranoj ne shoqeri edhe pse skam pas raste

mos ki merak se nuk infektohesh nga miza Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Hiv AIDS   Thu Dec 11, 2008 9:06 pm

angel boy shkruajti:
hot spicy shkruajti:
obboboo naiher menoj qyqa do mkapi dhe mu nai dite kshu kot fare nga pickimi mizes.....me vjen shum keq per te infektuarit...po kam frik ti pranoj ne shoqeri edhe pse skam pas raste

mos ki merak se nuk infektohesh nga miza Razz Razz
kshu po na thoshte idite zysha...ruhuni nga mizat lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 27
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: Hiv AIDS   Thu Dec 11, 2008 9:24 pm

hot spicy shkruajti:
angel boy shkruajti:
hot spicy shkruajti:
obboboo naiher menoj qyqa do mkapi dhe mu nai dite kshu kot fare nga pickimi mizes.....me vjen shum keq per te infektuarit...po kam frik ti pranoj ne shoqeri edhe pse skam pas raste

mos ki merak se nuk infektohesh nga miza Razz Razz
kshu po na thoshte idite zysha...ruhuni nga mizat lol!

hahahah e mir se qeka zyshe e zgjut Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Hiv AIDS   Sat Dec 13, 2008 12:15 am

S.A.M shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
S.A.M shkruajti:
S'behem merak kur te rritem do jet zbulu KURA...!!! Razz

tema nuk ishte ca do beje ti nqs do prekeshe nga HIV AIDS tema eshte thjesht solidarizohu edhe ti dhe thuaj dicka per keto njerez qe vuajne sot nga kjo semundje dhe qe dita dites po vdesin nqs e mbaj mend mire jane tek rreth 32 milione te infektuar me sa degjova mund ta kem edhe gabim nuk e di. keshtu qe te lutem here tjeter permbaju temes

Ms harro qe ke then nk esht gjendur akoma kura...dhe un thash kur te rritem do jet gjet kura...pffff


epo ti skupton temen oj goce po ec me nqs nuk di te lexosh thuaj ndonjerit ta perktheje shendet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Hiv AIDS   Sat Dec 13, 2008 12:16 am

fefe_ shkruajti:
haha erold
i mesove dhe numrin prej asaj videos eeee


jo e lale numrin e degjova ne teleizor une spata pune me videon.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Hiv AIDS   Thu May 21, 2009 2:04 am

hot spicy shkruajti:
angel boy shkruajti:
hot spicy shkruajti:
obboboo naiher menoj qyqa do mkapi dhe mu nai dite kshu kot fare nga pickimi mizes.....me vjen shum keq per te infektuarit...po kam frik ti pranoj ne shoqeri edhe pse skam pas raste

mos ki merak se nuk infektohesh nga miza Razz Razz
kshu po na thoshte idite zysha...ruhuni nga mizat lol!


totalisht mungese informacioni!!


EroldCeka shkruajti:
ne daten 1 dhjetor ishte dita nderkombetare kunder Hiv AIDS! cfare mendoni rreth semundjes e cila po merr mjaft jete dhe ende nuk po gjihet nje ilac per tu kuruar? percillni mesazhin tuaj per personat te prekur nga kjo semundje!

cfare mendoj un per ket semundje? e ca mund te mendoj robi per 1 semundje, kjo esht semundja e shekulit me e rrezikshja
per personat e prekur mvje me verte shum gjynaf sepse skan dit te mbrojn veten e tyre, ca dreqin pret kur sje i kujdesshem per veten tende..
mesohuni te perdorni prezervativ

me shum mvje keq per femijet qe lindin nga nena te infektuara,,jan totalisht te pafajshem!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Hiv AIDS   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Hiv AIDS
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: