Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Homoseksualizmi...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
AutoriMesazh
Smack-u El
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 100
Mosha : 24
Vendndodhja : diku rrugve
Hobi : qefi
Koha e lire : kafe dhe net
Piket : 79
Data e regjistrimit : 06/07/2009

MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Sat Jan 16, 2010 5:31 pm

jam dakord me parafolsin.
sa koh kisha pa e perdor kte shprehje. Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Sat Jan 16, 2010 5:54 pm

DeeJay_DISI shkruajti:
I like Germans.....Jam si gjermanet rrace e paster;;;;Homot ti vrasim thone gjermanet une them mos te na dalin para ;;; Twisted Evil Twisted Evil
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Mon Jan 18, 2010 6:09 pm

H_boy354 shkruajti:
RioT shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
du me hap icik sherr Twisted Evil
Suspect
une sbej sherre,,une thjesht mbroj mendimin tim,,me argumente,nqs ty te duket sherr me vjen shume keq...nqs do dish te mbrosh mendimin tend,e te thuash ndonje gje per gayt,,hajde bujrum...

po normalish qe duke debatuar plas dhe "sherri" :D dhe kjo me duket gje e mir sepse temat e forumit per kete pun jan. per debate Wink
Hej Zot na ruaj!!
Ati yne qe je ne qiell,jepna fuqine te mbajme gojen mbyllur, kur skemigje per te thene!falna durim te thellojme ne pune perpara se te shkruajme mbi te! ka then Konica i dashur Fabiol!
e ti jo vetem qe nuk the dicka ne llidhje me temen,por fjalet e tua sme duken fare te kuptimta,fundja sherri eshte gjeja e fundit ku duhet te shkoj mendja,e nuk duhet te nisesh asnjehere me iden do bej debat qe te bej sherr..zgjuarsi eshte te mos arrish te sherri Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Mon Jan 18, 2010 6:16 pm

RioT shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
RioT shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
du me hap icik sherr Twisted Evil
Suspect
une sbej sherre,,une thjesht mbroj mendimin tim,,me argumente,nqs ty te duket sherr me vjen shume keq...nqs do dish te mbrosh mendimin tend,e te thuash ndonje gje per gayt,,hajde bujrum...

po normalish qe duke debatuar plas dhe "sherri" :D dhe kjo me duket gje e mir sepse temat e forumit per kete pun jan. per debate Wink
Hej Zot na ruaj!!
Ati yne qe je ne qiell,jepna fuqine te mbajme gojen mbyllur, kur skemigje per te thene!falna durim te thellojme ne pune perpara se te shkruajme mbi te! ka then Konica i dashur Fabiol!
e ti jo vetem qe nuk the dicka ne llidhje me temen,por fjalet e tua sme duken fare te kuptimta,fundja sherri eshte gjeja e fundit ku duhet te shkoj mendja,e nuk duhet te nisesh asnjehere me iden do bej debat qe te bej sherr..zgjuarsi eshte te mos arrish te sherri Wink

sa te mire te kam!Smile (K)

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Mon Jan 18, 2010 6:17 pm

DeeJay_DISI shkruajti:
I like Germans.....Jam si gjermanet rrace e paster;;;;Homot ti vrasim thone gjermanet une them mos te na dalin para ;;; Twisted Evil Twisted Evil
He He He,sa per te qeshur!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Mon Jan 18, 2010 6:17 pm

qe te mos bej quote zemer.. te puth per child in time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ema
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 25
Vendndodhja : ketu...duke postuar
Hobi : te mesoj gjuhe te huaja
Koha e lire : interneti
Piket : 288
Data e regjistrimit : 02/03/2010

MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Tue Mar 02, 2010 7:59 pm

[i[i]]per te paragjykuar nje homoseksual duhet te mendosh nje here se si do te ndiheshe ti nese te jteret do te paragjykonin prirjet e tua seksuale. Homoseksualiteti nuk me duket gjeja e mire ne bote por nuk jam kunder sepse ne fund te fundit eshte zgjedhja e gjitheseclilit , per me treper kur me sjelljen e tyre nuk ndikojne aspak tek une.......[/i][/i]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Sat Mar 13, 2010 6:32 pm

PO PERHAPET AQ SHUME SA SKA KU TE VEJE Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Tue Mar 30, 2010 2:41 pm

hot_spicy shkruajti:
PO PERHAPET AQ SHUME SA SKA KU TE VEJE Shocked
nuk po perhapet...njerzit nuk zgjohen nga gjumi edhe thojn :si qeka dielli sot..po behem gay "..
thjesht tani duket pak me normale se cka qen me perpara..edhe nejrzit po kuptojn qe e duan me shum veten e tyre se njerzit qe vetem flasin edhe kshu po e pohojn qe jan gay.esht kaq e thjesht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Homoseksualizmi...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 13 e 13Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: