Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Prezantohuni

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31  Next
AutoriMesazh
Smack-u El
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 100
Mosha : 24
Vendndodhja : diku rrugve
Hobi : qefi
Koha e lire : kafe dhe net
Piket : 79
Data e regjistrimit : 06/07/2009

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Thu Jan 14, 2010 4:10 pm

Mirsejugjeta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
marsi
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
avatar

Female
Numri i postimeve : 2
Mosha : 25
Vendndodhja : durres
Piket : 4
Data e regjistrimit : 29/01/2010

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Sun Jan 31, 2010 8:50 pm

mirsejugjeta...jam marsi nga durresi..hasa rastesisht ne kete faqe dhe me pelqeu te bohem pjes e tij.... Ckemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Mon Feb 01, 2010 1:57 am

marsi shkruajti:
mirsejugjeta...jam marsi nga durresi..hasa rastesisht ne kete faqe dhe me pelqeu te bohem pjes e tij.... Ckemi

Mirsevjen marsi. Have fun :D Kalofsh mire

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Tue Feb 02, 2010 2:12 pm

marsi shkruajti:
mirsejugjeta...jam marsi nga durresi..hasa rastesisht ne kete faqe dhe me pelqeu te bohem pjes e tij.... Ckemi

mire se erdhe marsi,tung

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Tue Feb 02, 2010 9:33 pm

kalofsh mire mars

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Wed Feb 03, 2010 3:07 pm

Ju uroj mireseardhjen anetareve te rinj ! Kalofshi sa me mire Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xo1
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Male
Numri i postimeve : 2
Mosha : 24
Vendndodhja : Ne Boten e Endrrave
Hobi : BasketBall
Koha e lire : Te eci nen hijen e Henes
Piket : 3
Data e regjistrimit : 15/02/2010

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Mon Feb 15, 2010 1:46 am

Une jam Xoni.Ju peshendes t`gjithve.Shpresoj qe t`ia kaloj mire!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.xoni-aspetos.piczo.com
ph1ash
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Male
Numri i postimeve : 5
Mosha : 22
Vendndodhja : KS
Piket : 5
Data e regjistrimit : 15/02/2010

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Mon Feb 15, 2010 2:17 am

pershendetje mir se ju gjetaa tgjithve do tbejm muhabet te mire hehehe :p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Mon Feb 15, 2010 6:34 pm

Xo1 shkruajti:
Une jam Xoni.Ju peshendes t`gjithve.Shpresoj qe t`ia kaloj mire!

ph1ash shkruajti:
pershendetje mir se ju gjetaa tgjithve do tbejm muhabet te mire hehehe :p

welcome both of you :D

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 23
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Sat Feb 20, 2010 10:01 pm

mire se na keni gjetur antar te rinj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ema
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 25
Vendndodhja : ketu...duke postuar
Hobi : te mesoj gjuhe te huaja
Koha e lire : interneti
Piket : 288
Data e regjistrimit : 02/03/2010

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Tue Mar 02, 2010 7:29 pm

pershendetje te gjitheve :D
shpresoj qe te mos keni arritur numrin max te anetareve sepse sapo vendosa ti bashkohem forumit tuaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Tue Mar 02, 2010 7:57 pm

ema shkruajti:
pershendetje te gjitheve :D
shpresoj qe te mos keni arritur numrin max te anetareve sepse sapo vendosa ti bashkohem forumit tuaj

sigurish qe jo ema, wellcome Smile Smile

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Sat May 01, 2010 12:15 pm

un jam ai rrak tak tik te me drita fik te can me thik.........__ Mohim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 22
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Wed May 05, 2010 3:14 pm

une jam prezantuar por po prezantohem serish se kam jashtezakonisht shum ekohe qe shyj me ketu.... un jam antonina nga elbasaniii pershendetje te gjitheveeee klmmm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Fri May 14, 2010 12:47 pm

Une quhem Qamilja :D Shoqe e Laqunes Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel star
Adoleshent
Adoleshent


Female
Numri i postimeve : 43
Mosha : 24
Vendndodhja : durres
Hobi : kercimi
Koha e lire : praktikoj koreografite e kercimit....:)
Piket : 79
Data e regjistrimit : 27/05/2010

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Thu May 27, 2010 7:55 pm

hy sapo pash kete forum mendova te rregjistrohesha shpresoj tia kaloj sa me mir ne shoqerin tuaj....Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Thu May 27, 2010 9:03 pm

ashtu shpresojme dhe ne, mire se erdhe angel star

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel star
Adoleshent
Adoleshent


Female
Numri i postimeve : 43
Mosha : 24
Vendndodhja : durres
Hobi : kercimi
Koha e lire : praktikoj koreografite e kercimit....:)
Piket : 79
Data e regjistrimit : 27/05/2010

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Sat May 29, 2010 2:22 pm

flm.....Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Sat May 29, 2010 3:03 pm

angel star shkruajti:
hy sapo pash kete forum mendova te rregjistrohesha shpresoj tia kaloj sa me mir ne shoqerin tuaj....Smile
wellcome n have fun Smile

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
angel star
Adoleshent
Adoleshent


Female
Numri i postimeve : 43
Mosha : 24
Vendndodhja : durres
Hobi : kercimi
Koha e lire : praktikoj koreografite e kercimit....:)
Piket : 79
Data e regjistrimit : 27/05/2010

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Sat May 29, 2010 5:52 pm

shum flm.....jeni shum te mir dhe shum mikprites....Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
S_wItch
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
avatar

Female
Numri i postimeve : 1
Mosha : 25
Vendndodhja : -
Piket : 1
Data e regjistrimit : 17/07/2010

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Sat Jul 17, 2010 12:31 am

ciao t gjithve un jam sabrina... kam pas qen m par e regjistru ktu po se di pse nk m hapej mo..kshuq u regjistrova dhe iher Smile klm t gjith
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 24
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Sat Jul 17, 2010 4:43 pm

Mir se erdhe Klm ktu...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 24
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Sat Jul 17, 2010 7:56 pm

mir se u rihtheve e ke per tja kaluar mir pucc pucc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Sun Jul 18, 2010 11:04 am

S_wItch shkruajti:
ciao t gjithve un jam sabrina... kam pas qen m par e regjistru ktu po se di pse nk m hapej mo..kshuq u regjistrova dhe iher Smile klm t gjith


well come back

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
vanessa
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 19
Mosha : 24
Vendndodhja : shkoder
Hobi : fotografia, muzika
Koha e lire : aktivitete nga me te ndryshmet
Piket : 35
Data e regjistrimit : 04/08/2010

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Wed Aug 04, 2010 10:50 am

Hii:) une jam vanessa nga qyteti i shkodres, e zbulova rastesisht kete forum dhe me pelqeu ndaj u bera pjese e tij.....shpresoj tja kalojme mire se bashku:) kiss Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Prezantohuni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 30 e 31Shko tek faqja : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Prezantimi juaj-
Kėrce tek: