Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Flirtimet :)

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Flirtimet :)   Tue Feb 24, 2009 1:44 am

A jeni tipa qe flirtoni me meshkujt/femrat ?
Nqs po flirtoni shpesh Razz dhe a keni mbajt miqsin me tipat qe keni flirtu, ndoshta edhe jeni lidh god knows :D

una...vdes mo t`flirtoj icik lol! jam femer nfund tfundit Cool
njs se e kam len tani, po kam pas flirtu shum ,madje edhe me vllain e blue paradise Embarassed Laughing mbaj akoma shoqeri me te, madje naiher mduket si vllai im lol
kurse me nje tip tjeter ka qen e cuditshme, e kemi datelindjen me te njejten date haha :D skam sh mhb me kte, thjesht "ckemi, cthot pun" kaq


Flisni per eksperiencat tuaja Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 27
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Flirtimet :)   Tue Feb 24, 2009 1:46 am

do vdes une per keto temat e tua
hahha
une per vete uuuufff skam shume
kur ndjen sh ,ste vijne kto gjera,pastaj kur sheh se fillojne te flirtojne me ty,patjeter qe vazhdon lojen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Flirtimet :)   Tue Feb 24, 2009 1:47 am

une do msoj ta them nje her si fjal,se se them dot.. Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sOnatica
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 54
Mosha : 29
Vendndodhja : GJILAN/Kosova
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/02/2009

MesazhTitulli: Re: Flirtimet :)   Tue Feb 24, 2009 2:45 am

Sod mka ndodh phaaaaaaaaaaaaa hor jom bo Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Flirtimet :)   Tue Feb 24, 2009 2:09 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
une do msoj ta them nje her si fjal,se se them dot.. Razz


x inat te BE YOURSELFE sdu te shkruj ktu, he me ke inat,sdi ta them tongue Razz Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Flirtimet :)   Wed Feb 25, 2009 12:58 pm

:D
ahahahah, pse s`pergjigjen robt ktuuu
un kam heq dore vallaj tongue

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Flirtimet :)   Wed Feb 25, 2009 3:05 pm

me shpjegoni nje here qarte fjalen flirtim

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Flirtimet :)   Wed Feb 25, 2009 3:05 pm

jo se une nuk e di por replika prezantuese e temes me beri pak konfuz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Flirtimet :)   Wed Feb 25, 2009 3:43 pm

ahah problemi jot pra

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Flirtimet :)   Wed Feb 25, 2009 8:34 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
me shpjegoni nje here qarte fjalen flirtim


ato veprimet qe ben ajo shoqja jon (ime dmth) me tyy, te DEA haahhaa e ke parasysh,llastiku flokeve,shkelja e syrit... Razz Razz

u know...

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Flirtimet :)   Wed Feb 25, 2009 8:36 pm

skam ber naiher nga kto Embarassed Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Flirtimet :)   Wed Feb 25, 2009 8:48 pm

Un ktu kam heq dor...s'kam nerva...Ndersa n'Shqipri or e sek Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 25
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: Flirtimet :)   Wed Feb 25, 2009 8:53 pm

me raste i pafajshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.klisi.it
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 27
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Flirtimet :)   Wed Feb 25, 2009 9:18 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
une do msoj ta them nje her si fjal,se se them dot.. Razz


x inat te BE YOURSELFE sdu te shkruj ktu, he me ke inat,sdi ta them tongue Razz Razz Razz
hahhah sa kam qesh o zot

po qysh ti ske car te thuash ktu..po sa here e ke be mi me shoket e mi hahhahha Razz Razz Razz e harrove ate te banges se fundit hahhaa Laughing Laughing Laughing Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Flirtimet :)   Wed Feb 25, 2009 9:37 pm

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
une do msoj ta them nje her si fjal,se se them dot.. Razz


x inat te BE YOURSELFE sdu te shkruj ktu, he me ke inat,sdi ta them tongue Razz Razz Razz
hahhah sa kam qesh o zot

po qysh ti ske car te thuash ktu..po sa here e ke be mi me shoket e mi hahhahha Razz Razz Razz e harrove ate te banges se fundit hahhaa Laughing Laughing Laughing Razz Razz Razz

uuueeee ti duhesh vraa,me nxorre bojen mooj.
per kok tate sma shku menja te ai,hahahaha se me rref ajo,jo per gje.hahaha ik moj dreq ti se thuj ca dush,smke per kto pun tongue Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 27
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Flirtimet :)   Wed Feb 25, 2009 9:39 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
*...BE YOURSELF...* shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
une do msoj ta them nje her si fjal,se se them dot.. Razz


x inat te BE YOURSELFE sdu te shkruj ktu, he me ke inat,sdi ta them tongue Razz Razz Razz
hahhah sa kam qesh o zot

po qysh ti ske car te thuash ktu..po sa here e ke be mi me shoket e mi hahhahha Razz Razz Razz e harrove ate te banges se fundit hahhaa Laughing Laughing Laughing Razz Razz Razz

uuueeee ti duhesh vraa,me nxorre bojen mooj.
per kok tate sma shku menja te ai,hahahaha se me rref ajo,jo per gje.hahaha ik moj dreq ti se thuj ca dush,smke per kto pun tongue Razz Razz
hahahha o xhen je e madhe
PS:jo xheni eshte goc e ndershme ,nuk ben nga keto pune
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Flirtimet :)   Thu Mar 12, 2009 9:46 pm

sme ka ndodh nai here te flirtoj por kan flirtuar te tjere me mua.si cun me namuz qe jam nuk ja var. i pafajshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 28
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: Flirtimet :)   Thu Mar 12, 2009 9:52 pm

Child In Time shkruajti:
A jeni tipa qe flirtoni me meshkujt/femrat ?
Nqs po flirtoni shpesh Razz dhe a keni mbajt miqsin me tipat qe keni flirtu, ndoshta edhe jeni lidh god knows :D

una...vdes mo t`flirtoj icik lol! jam femer nfund tfundit Cool
njs se e kam len tani, po kam pas flirtu shum ,madje edhe me vllain e blue paradise Embarassed Laughing mbaj akoma shoqeri me te, madje naiher mduket si vllai im lol
kurse me nje tip tjeter ka qen e cuditshme, e kemi datelindjen me te njejten date haha :D skam sh mhb me kte, thjesht "ckemi, cthot pun" kaq


Flisni per eksperiencat tuaja Smile
hahahahahahaha kjo ka qen arsyja qe jemi taku ne miiiiii hihihhihii

sa per temen,edhe un kam pas flirtu shum,kisha qef ti beja per vete cunat,ti grricja hihihhi Razz kjo ka qen koh me par,tani skam koh per flirtime Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 27
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Flirtimet :)   Thu Apr 09, 2009 10:27 pm

yyyyyyyyy sa kohe kam pa e bere..duhet ndonjeher te ngre humorin Razz Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Flirtimet :)   Thu Apr 09, 2009 11:35 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
Soldier Of Fortune shkruajti:
me shpjegoni nje here qarte fjalen flirtim


ato veprimet qe ben ajo shoqja jon (ime dmth) me tyy, te DEA haahhaa e ke parasysh,llastiku flokeve,shkelja e syrit... Razz Razz

u know...

po qe kjo i bie qe une vdes te flirtoj, po ama edhe me mua flirtojne shume, po shume ama
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Flirtimet :)   Sat Apr 11, 2009 12:34 am

Soldier Of Fortune shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
Soldier Of Fortune shkruajti:
me shpjegoni nje here qarte fjalen flirtim


ato veprimet qe ben ajo shoqja jon (ime dmth) me tyy, te DEA haahhaa e ke parasysh,llastiku flokeve,shkelja e syrit... Razz Razz

u know...

po qe kjo i bie qe une vdes te flirtoj, po ama edhe me mua flirtojne shume, po shume ama

e di e di Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Iron Snake
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 283
Mosha : 30
Vendndodhja : Pėrballė McLaren-it
Piket : 100
Data e regjistrimit : 01/11/2008

MesazhTitulli: Re: Flirtimet :)   Mon Apr 13, 2009 4:17 pm

I kam pas gjithmon qejf flirtimet, qe normalisht si leja te ngeleshin vetem te tilla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://rockalbania.forumotion.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Flirtimet :)   Wed Apr 15, 2009 10:22 pm

Iron Snake shkruajti:
I kam pas gjithmon qejf flirtimet, qe normalisht si leja te ngeleshin vetem te tilla

koha shkuar..me too, me too :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Flirtimet :)   Tue Jun 16, 2009 1:18 pm

esht vere,koha me njish per flirtime Twisted Evil

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
0014 Sex De Fer
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 67
Mosha : 32
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 60
Data e regjistrimit : 18/02/2009

MesazhTitulli: Re: Flirtimet :)   Tue Jun 16, 2009 1:19 pm

cdo koh a e pershtatshme per tflirtu.cdo moment.cdo rast duhet shfrytzu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Flirtimet :)   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Flirtimet :)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: