Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 VDES MICHAEL JACKSON :'(

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
0014 Sex De Fer
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 67
Mosha : 32
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 60
Data e regjistrimit : 18/02/2009

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Sun Jul 05, 2009 6:28 pm

thon qe ishte ne icik pedofil po si dihej. nuk u provu gja konkrete.jeta personale a gja tjeter. artistikja tjeter. majklli ishte njish.
ca biznesmen rus kishin kerku tblenin eshtrat e ktij tshkretit per 3 miliard $. trupi do ishte perkrah leninit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Sun Jul 05, 2009 6:33 pm

sa keq qe la 500 milion borxhe Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Sun Jul 05, 2009 6:33 pm

hot spicy shkruajti:
sa keq qe la 500 milion borxhe Sad

mendohet se me shitjet e cd te tij do fitohen 500 e me shum milion

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Sun Jul 05, 2009 6:51 pm

ca fleet,artista si ky jan te pasur edhe pas vdekjes

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Sun Jul 05, 2009 7:10 pm

po lejene ate te shkreti rehat... ai iku e ju merreni akoma me te....

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Mon Jul 06, 2009 1:18 pm

Familja e Michael Jackson, ka vendosur ta varrosė kėngėtarin edhe pse truri i tij ėshtė ende duke u analizuar.

Truri i Mbretit tė muzikės pop ėshtė duke iu nėnshtruar analizave neuropatologjike, pėr tė cilat nevojiten tri javė, kėshtu qė familja nuk ka mundur tė presė pėr rezultatet dhe ka vendosur ta varrosė atė pa tru.

Analizat e trurit tė Jackson janė duke u bėrė pėr tė zbuluar se ēfarė
lloje barnash ka pėrdorur kėngėtari, dhe nėse ka abuzuar me barnat ose
ka pėrdorur doza tė mėdha, me qėllim qė tė caktohet shkaktari i vėrtetė
i vdekjes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Mon Jul 06, 2009 1:22 pm

H_boy354 shkruajti:
po lejene ate te shkreti rehat... ai iku e ju merreni akoma me te....


QEEEEEEPEEEEE E MOS FOL ME ASHTU PER MICHAELIN Mad Mad Mad Mad

O ZOOOTT NUK ME BESOHET QE SOT BEHET VARRIMI I TIJ
VARRIMI DO BEHET NE L.A KU DO SHKOJN ME MILIARDA NJEREZ, JANE SHITUR ME MILIARDA BILETA NGA NJEREZ VETEM PER TE MARRE PJESE NE CEREMONINE E VARRIMIT TE 1 YLLI QE DO NDRICOJ GJITHMON, DO MBETET GJTIHMON NE MENDJET DHE ZEMRAT E NJEREZVE NE MBARE BOTEN
I ADHURUAR NGA E GJITHE BOTA...GJITHMON PLOT ME ENERGJI DHE PLOT JETE...MBRET, IKON, ENGJELL...CDO GJE ISHTE DHE DO MBETET
ME VJEN JASHT MASE SHUM KEQ PER FEMIJET, PER MOTREN E TIJ JANET JACKSON, 1 GJE E PAPRITUR DHE KAQ E TMERRSHME PER TO DHE PER TGJITH NE Sad Sad.....JO VETEM NJEREZIT QE E DUAN FLASIN FJALE TE MIRA POR EDHE DOKTORET E FOTOGRAFET E CDOKUSH TJETER
DO DOJA SHUUUUUM QE TE ISHA DHE UN ATJE SOT Sad Sad: Sad Sad
O SHPIIIIIIIIIRTTTTTTT SA E DUAAAAAAAAA Sad Sad I love you I love you

KJO VIDEO KTU ME RRENQETH MISHIN DHE ME BEN SHUUUM PER TE QARE,,,,KAM GJITHE KOHES QE E DEGJOJ DHE QAAJ Sad Sad
AAAAAAAAA SA SHUUUUM E DUAAAA I love you
[b]


http://www.youtube.com/watch?v=QfKgaeVGwJM&eurl=http%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fprofile.php%3Fid%3D1102596105&feature=player_embedded

http://edition.cnn.com/2009/SHOWBIZ/Music/07/05/jackson.tickets/index.html#cnnSTCVideo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Mon Jul 06, 2009 1:29 pm

me vjen per tqa kur shof kto videot ktu lart....
"OMG OMG OMG OMG i got tickets to the michael jackson memorial service!!!fjalet e nje fanseje te cmendur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Mon Jul 06, 2009 1:48 pm

hot spicy shkruajti:
me vjen per tqa kur shof kto videot ktu lart....
"OMG OMG OMG OMG i got tickets to the michael jackson memorial service!!!fjalet e nje fanseje te cmendur

eheee Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Tue Jul 07, 2009 1:13 pm

dje degjova qe ne recitalin e saj beyonce i dedikoi kengen HALO michaelit duke deklaruar se ka qene idhulli dhe frymezuesi i saj ne muzike
madje per nder te tij gjate kenges live ajo modifikoi dhe nje pjese te saj


everywhere i'm looking now
i'm sorrounded by your embrace
MICHAEL I CAN SEE YOUR HALO
you know you are my saving grace
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Tue Jul 07, 2009 1:14 pm

ka qen dhe do mbetet mbret i muzikes un kaq di te them
madje ngjova para ca ditesh qe trupin e tij donte ta blinte rusia per nje shum marramendese por se di se cfar u be
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Tue Jul 07, 2009 10:31 pm

ndiqni live memorialin qe po behet ne nder te tij

http://edition.cnn.com/video/fb/facebook.html?stream=stream1

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Tue Jul 07, 2009 10:41 pm

ate po beja deri para ca min.
kaq madheshtore si ceremoni

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Tue Jul 07, 2009 10:43 pm

sa mka prek ajo goca vet..he was the best father in the world.. Crying or Very sad

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jul 10, 2009 3:57 pm

kte video qe do ta ve tani ktu e keni pare me miljona her,por shikojeni dhe nje her me vemendje,qe nga momenti qe ai del ne sken dhe deri ne fund te kenges njerzit nuk kan pushuar sikur edhe per nje sekond te vetme,britmat,ulerimat sa vin dhe behen me te zhurmshme esht i pavdekshem
shikojini levizjet performancen,deshiren,pasionin te cilin e karakterizon kte dive te muzikes boterore
esht thjesht me i madhi i te gjitha koherave

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jul 10, 2009 5:27 pm

14 veta vdiqen gjate varrimit te tij Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jul 10, 2009 9:05 pm

kjo video tregon qe ne nje koncert te tij njerzve i bie te fikt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jul 10, 2009 9:07 pm

Ate kush nuk e ka pare,,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 24
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jul 10, 2009 9:08 pm

gjynof i shkreti Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
VDES MICHAEL JACKSON :'(
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: