Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes?   Fri Jul 03, 2009 1:13 pm

Lidhur me pyetjen tonė se q`far mendojne per Vitin 2012 dhe fundin e
botės:
Marku nga Milano Prgjigjet:" Populli Maya ose kan qen gjenial… Ose tė
ardhur nga jashtė tokėsorėt (Aliena) ose ose Jezu Kirishta tė tėrė
universit, tė ardhur nga njė etni superiore nga kjo e jona pėr tė na
treguar rrugėn e vėrtet. Apo kush e di se q`far tjetėr, askush akoma
me kjartesi nuk di gjė, mbetet tė presim edhe 4 vite dhe tė shikojm
se q`far do tė ndodh?
Antonella: Eventet veq se kan filluar kriza ekonomike, financiare e
ka kapluar tėrė Botėn, unė mendoj se do tė ketė nje fillim tė ri,
fundi i eres sė naftes dhe fillimi i erės sė bicikletave?
Carlo: Mė pėlqen tė besoj se do tė kėtė njė fillim tė ri paqesor dhe
ku tė gjith do tė jemi tė barabart?
Sandra: Nuk besoj shum nė parashikime por edhe nėse do tė jetė fundi
i Botes do tė gėzohem sepse do tė jetė edhe fundi i hajnive dhe
kontrabandave politike ne tėrė Botėn…

Parashikimet dhe predigatorėt Maya nuk precizojn fundin e Botės por
njė fillim tė ri tė paqės, harmonis dhe lumturis, mirpo fillimi i ri
mund tė jetė edhe nė njė botė tė re ajo e amshimit, duke ju referuar
edhe librit tonė tė shenjėt Kur-anit qė ditėn e xhuma do tė vije
kiameti… "Dita mė e mir nė tė cilėn lind dielli ėshtė dita e xhumasė,
atė ditė ėshtė kriuar Ademi (Adami), atė ditė ėshtė future nė Xhenet,
atė ditė ėshtė nxjerrur prej Xheneti, atė ditė ka vdekur, dhe atė
ditė do bėhet Kiameti" thot Muhamedi a.s. nė hadithin e tij.

Sidoqoft deri nė vitin 2012 mungojn vetėm pak vite, pėr ta zbuluar
sekretin e kėtyre parashikimeve antike mjafton tė presim, dhe tė
shpresojm se Nostradamusi dhe Predigatoret antik Maya kishin tė drejt
nė thėnien : "Do tė na pres njė epok e paqės dhe lumturis".

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes?   Fri Jul 03, 2009 1:20 pm

e tmerrshmeeee...nuk dua te vdes...nuk dua Evil or Very Mad Sad Sad Sad Sad Sad Mohim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes?   Fri Jul 03, 2009 1:22 pm

nqs eshte nje nga parashikimet e Nostradamusit eshte e vertete..tgjitha parashikimet e tij jane vertet me kohe..un e besoj ket por sdua ta mendoj..sme intereson

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes?   Fri Jul 03, 2009 5:17 pm

eshte gjeja me e mire qe mund te ndodhi..te filloj nje jete e re.te pastrohet kjo bote nga felliqesirat....nqs zoti do kete atehere kjo do ndodh..fund kesaj epoke..do te jete nje nga gjerat me te mira qe mund te ndodh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 25
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes?   Fri Jul 03, 2009 7:03 pm

po as sishte fundi botes me vitin 2000 Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.klisi.it
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes?   Fri Jul 03, 2009 9:33 pm

ufaaaa sdu ta shof fare kte temen as ta permend...nejse jam optimiste...ishalla sbehet gje Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes?   Fri Jul 03, 2009 9:33 pm

shejtanee ben vaki dhe nuk ndodh gje Razz
ps-- e ke parasysh vet ti Razz centrot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 23
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

MesazhTitulli: Re: fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes?   Fri Jul 03, 2009 9:35 pm

un nuk i besoj kto gjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
afrim hoxha
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Male
Numri i postimeve : 1
Mosha : 21
Vendndodhja : kosov
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/10/2010

MesazhTitulli: Re: fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes?   Wed Oct 27, 2010 12:04 am

po sikur te dishin ata te ardhem se qka do te ndodh do ta shpetonin fisin e tyre ku eshte fisi i tyre po jan te zhdukur ata
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SeNoRiTa
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 21
Vendndodhja : Albania
Hobi : Muzika , Sportet & Vizatimi
Piket : 105
Data e regjistrimit : 04/07/2011

MesazhTitulli: Re: fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes?   Tue Aug 23, 2011 12:32 pm

mua sme intereson nese merr fund bota ... fundja pse duhet te jetoj kur te gjithe do vdesim ... le te vdes dhe une me te tjeret Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes?   Thu Aug 25, 2011 1:53 am

budalliqe.. mezi po e pres 2012 XD Razz

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
SeNoRiTa
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 21
Vendndodhja : Albania
Hobi : Muzika , Sportet & Vizatimi
Piket : 105
Data e regjistrimit : 04/07/2011

MesazhTitulli: Re: fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes?   Fri Aug 26, 2011 2:16 pm

H_boy354 shkruajti:
budalliqe. mezi po e pres 2012 XD Razz
EDHE UNA Qef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: