Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Kerkojini falje nji antari te forumit

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Kerkojini falje nji antari te forumit   Fri Aug 08, 2008 6:28 pm

Pershendetje njerez, e hapa kte teme sepse mora vesh qe dj jeros nuki kishte ardh mir nga ato qe kisha then un dje, dhe per kte i kerkoj shum falje dhe ta zgjidhim kte ne menyre paqesore Smile
Un terhiqem nga forum, nuk hy me dhe nuk postoj me, ky ishte postimii im i fundit Smile
Kalofshi sa me mir te gjithe Smile

p.s pershendes Soldier Of Fortune Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Fri Aug 08, 2008 6:30 pm

ej po pse nuk do futesh me???? ja i kerkove te falur dhe kaq mos e kujto me..pse iken?Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Fri Aug 08, 2008 6:31 pm

suksese te metejshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Fri Aug 08, 2008 6:33 pm

weeeeeeee,,ca do bojm ne pa ty mi? SadSadSadSadSadSad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Sat Aug 09, 2008 1:04 pm

i kerkoj falje te gjithe atyre qe ne ndonje moment mund ti kem ofenduar pa dashje!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Sat Aug 09, 2008 5:30 pm

Child In Time shkruajti:
Pershendetje njerez, e hapa kte teme sepse mora vesh qe dj jeros nuki kishte ardh mir nga ato qe kisha then un dje, dhe per kte i kerkoj shum falje dhe ta zgjidhim kte ne menyre paqesore Smile
Un terhiqem nga forum, nuk hy me dhe nuk postoj me, ky ishte postimii im i fundit Smile
Kalofshi sa me mir te gjithe Smile

p.s pershendes Soldier Of Fortune Smile

si do ja bejme ne pa ty mi lal nejse deshira jote Puthje Puthje shummmmmmm foooooort
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Fri Aug 15, 2008 1:33 pm

nuk eshte anetar por gjithsesi kerkoj falje qe ika ashtu nga forumi pasi me iken dritat Mad
ne oren 9 e 15 min me iken dritat e deri ne kto momente i bie te kem qene online ne forum, kerkoj ndjese Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Fri Aug 15, 2008 5:46 pm

ej me vjen keq qe e pranoj por child in time me fal Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Fri Aug 15, 2008 5:50 pm

dj jero shkruajti:
ej me vjen keq qe e pranoj por child in time me fal Crying or Very sad

po tallesh ti tani ee scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Fri Aug 15, 2008 5:50 pm

jo spo tallem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Fri Aug 15, 2008 5:51 pm

ne fakt te 2 e kishim gabim,ajo me ofendoi por une sduhet ta merja aq seriozisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Sun Aug 17, 2008 10:22 pm

child ine time duhet tekthehet sesben. nuk behen keshtu gjerat. nuk ikin antaret e vjetra per nje fjale goje edhe pse nuk e di cfare ka ndodhur. Nejse, do flasm e child in time ne msn kur ta gjej online. Faleminderit per pershndetjen. Kemi nevoje per ty arlinda. Please come back. Miss ya! Vetem ta dish si u bera kur lexova ca kishe shkrujt.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Sun Aug 17, 2008 10:30 pm

ska internet ne shtepi ajo kto 2 dit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 22
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Mon Aug 18, 2008 12:13 pm

I KERKOJ FALJE MARS SEPSE I KERKUAR SH GJERA QE AJO SDO!SORRY PRA te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 22
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Mon Aug 18, 2008 12:14 pm

Child Of Darkness shkruajti:
I KERKOJ FALJE MARS SEPSE I KERKUAR SH GJERA QE AJO SDO TI BEJE!SORRY PRA te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Mon Aug 18, 2008 12:18 pm

I KERKOI FALJE S.A.M. NQS E KAM FYER
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Mon Aug 18, 2008 3:38 pm

i kerkoj falje free spirit dhe lacuna_coil qe nuk shkova te rock cafe, i kekroja falje venus dhe mars qe nuk shkova te studio 51. Sorry goca. Ne fund i kerkoj falje vetes time se e kam majt me genjeshtra dhe nuk bera as 50% te gjera qe i kisha premtuar per sot!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Mon Aug 18, 2008 3:42 pm

smart devil shkruajti:
I KERKOI FALJE S.A.M. NQS E KAM FYER

cja fute kot ti mi...ku me ke fyer??? :D
te puth te puth te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Mon Aug 18, 2008 11:51 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
child ine time duhet tekthehet sesben. nuk behen keshtu gjerat. nuk ikin antaret e vjetra per nje fjale goje edhe pse nuk e di cfare ka ndodhur. Nejse, do flasm e child in time ne msn kur ta gjej online. Faleminderit per pershndetjen. Kemi nevoje per ty arlinda. Please come back. Miss ya! Vetem ta dish si u bera kur lexova ca kishe shkrujt.

hey sa mir qe erdhe Smile
mmm mpaska marr malli per kte forum mo, do futem por po premtoj qe sdo ngecem me asnji antar Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Mon Aug 18, 2008 11:52 pm

Puthje Puthje Puthje Puthje Puthje Puthje Puthje vetem per ty. Je goce cool.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Mon Aug 18, 2008 11:53 pm

haha thnx, edhe ti je cun njish vallaj Smile
Puthje
mos ve aq shum se prish formatin e forumit mo Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Sat Aug 23, 2008 8:44 pm

i kerkoj falje smart devil dhe Endit qe ika ashtu nga msn Embarassed
do futem prap se kam njerez me falni Embarassed
Puthje Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Sat Aug 23, 2008 8:50 pm

ska gje mi nese sjam flasim her tj nese do jem flasim prap
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Sat Aug 23, 2008 8:51 pm

Endi shkruajti:
ska gje mi nese sjam flasim her tj nese do jem flasim prap

ok bukuloshe shshsh flm Smile Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Sat Aug 23, 2008 8:52 pm

ska gja edhe una sorry qe ika nga msn opo me iku linja
kurse ime kam per te lare enet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kerkojini falje nji antari te forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 6Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: