Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Lumturia!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Lumturia!   Sun Jul 20, 2008 4:56 pm

A jeni te lumtur? Nese po cfare ju ben te ndjeheni te lumtur, dhe kur nuk jeni, cfare ju mungon?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Lumturia!   Sun Jul 20, 2008 5:56 pm

Normal qe jam e lumtur po qe sdo te thote qe ska dite kur jam e merzitur apo me humor te keq.Kush me ben te lumtur?!familja,shoqeria jane keto dy gjera burimi i lumturise sime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Lumturia!   Sun Jul 20, 2008 11:06 pm

te lumtur me ben te ndihem familja (me teper vllai qe e dua shuuum) dhe shoqeria ime qe jane gallate fare :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 26
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

MesazhTitulli: Re: Lumturia!   Sun Jul 20, 2008 11:08 pm

lumturia e vertete nuk ekziston!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Lumturia!   Mon Jul 21, 2008 1:45 am

Nuk ekziston !
Nuk jam e lumtur !
Me mungojn te gjitha, dua te them qe skam asgje !

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Lumturia!   Mon Jul 21, 2008 10:41 am

Si kjo lart ndihem une sot qe ne pike te mengjesit e deri tani.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Lumturia!   Mon Jul 28, 2008 2:07 pm

kitty shkruajti:
lumturia e vertete nuk ekziston!

me pelqen kjo dhe eshte shume e vertet

te mu nuk ekziston
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Lumturia!   Tue Jul 29, 2008 8:01 pm

To Happy To Be Alive
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Lumturia!   Tue Jul 29, 2008 8:10 pm

rapper_girl shkruajti:
te lumtur me ben te ndihem familja (me teper vllai qe e dua shuuum) dhe shoqeria ime qe jane gallate fare :D

kjo jane just njerezit qe me bejn te lumtur po kshu sikur sma kane zene syte lumturine
pfffffffff ku eshte moo ??? Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
spartaku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 164
Mosha : 27
Vendndodhja : ruzhdi_bizhut aty ku flitet gjithmone sport..............................
Hobi : sporti
Koha e lire : vetem sport
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

MesazhTitulli: Re: Lumturia!   Wed Jul 30, 2008 7:37 pm

te lumtur me bene familja dhe shoqeria
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://xat.com/ELBASANI_VRDHEBLU_JU_PRET
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Lumturia!   Thu Jul 31, 2008 2:00 pm

nuk jam!!
nuk kam qen!!
nuk besoj se do jem,,nese vazhdoj te jetoj ktu!!
nuk mendoj se lumturia ekziston per te gjith!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 27
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: Lumturia!   Thu Jul 31, 2008 2:01 pm

uiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sa pesimiste kjo lart
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Lumturia!   Thu Jul 31, 2008 2:25 pm

RioT shkruajti:
nuk jam!!
nuk kam qen!!
nuk besoj se do jem,,nese vazhdoj te jetoj ktu!!
nuk mendoj se lumturia ekziston per te gjith!!

pse kaq pesimiste ti mi???
ne jemi ne kulmin e moshes...imagjino icik qe tani pesimiste...uhuuu dhe sa gjana do kalojm ne...ca duhet te mendojm nga mrapa??
mundohu ti shofesh gjerat ne anen pozitive dhe mos mendo gjithnje negativisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Lumturia!   Thu Jul 31, 2008 2:28 pm

Endi shkruajti:
RioT shkruajti:
nuk jam!!
nuk kam qen!!
nuk besoj se do jem,,nese vazhdoj te jetoj ktu!!
nuk mendoj se lumturia ekziston per te gjith!!

pse kaq pesimiste ti mi???
ne jemi ne kulmin e moshes...imagjino icik qe tani pesimiste...uhuuu dhe sa gjana do kalojm ne...ca duhet te mendojm nga mrapa??
mundohu ti shofesh gjerat ne anen pozitive dhe mos mendo gjithnje negativisht
yhy endi un jam lodh me ket shprehje,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Lumturia!   Thu Jul 31, 2008 2:31 pm

eeeeee nuk di ca te them pra.......!!! Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Lumturia!   Fri Aug 01, 2008 12:34 am

RioT shkruajti:
nuk jam!!
nuk kam qen!!
nuk besoj se do jem,,nese vazhdoj te jetoj ktu!!
nuk mendoj se lumturia ekziston per te gjith!!


mendo se ka me keq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Lumturia!   Fri Aug 01, 2008 12:35 am

ti je me keq??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Lumturia!   Fri Aug 01, 2008 12:36 am

jo , un jam shume mir , me mir se cduhet te jem !
por po i them qe mund te shkoje akoma me keq jeta sesa ashtu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Lumturia!   Fri Aug 01, 2008 12:37 am

tamam ke te drejte....nuk e kuptoj sa keq duhet ti ket ec asaj qe qe ne moshen 14 vjec te mendoj kshu!!!
me behet qejfi per ty fefe!!vazhdo kshu se je shum mir!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Lumturia!   Fri Aug 01, 2008 11:13 am

Endi shkruajti:
tamam ke te drejte....nuk e kuptoj sa keq duhet ti ket ec asaj qe qe ne moshen 14 vjec te mendoj kshu!!!
me behet qejfi per ty fefe!!vazhdo kshu se je shum mir!
mmm shum veta ma bejn ket pytje,,ca ka hecur kaq keq ne jeten tende,,por mendoj se pytja me e mir do ishte ca ka hec mir ne jeten tende,,se keq me ka hecur xdo gje! Surprised
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 27
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: Lumturia!   Fri Aug 01, 2008 11:17 am

RioT shkruajti:
Endi shkruajti:
tamam ke te drejte....nuk e kuptoj sa keq duhet ti ket ec asaj qe qe ne moshen 14 vjec te mendoj kshu!!!
me behet qejfi per ty fefe!!vazhdo kshu se je shum mir!
mmm shum veta ma bejn ket pytje,,ca ka hecur kaq keq ne jeten tende,,por mendoj se pytja me e mir do ishte ca ka hec mir ne jeten tende,,se keq me ka hecur xdo gje! Surprised

lali keshtu eshte kur je e vogel dhe e papjekur...
rrembehesh kollaj mbas ndonje djali dhe duket sikur ai te do shum shum shum dhe ti ke kapur qiellin me dore...
ki kujdes gjithmone lali se askush nuk te do me shume se veten e tij dhe sot jane te paket ata qe te duan sidomos ne moshen tende qe askush nuk e di se ceshte dashuria...
pra asgje nuk eshte dashuri por thjesht nje simpati e rastit..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Lumturia!   Fri Aug 01, 2008 11:19 am

angel boy shkruajti:
RioT shkruajti:
Endi shkruajti:
tamam ke te drejte....nuk e kuptoj sa keq duhet ti ket ec asaj qe qe ne moshen 14 vjec te mendoj kshu!!!
me behet qejfi per ty fefe!!vazhdo kshu se je shum mir!
mmm shum veta ma bejn ket pytje,,ca ka hecur kaq keq ne jeten tende,,por mendoj se pytja me e mir do ishte ca ka hec mir ne jeten tende,,se keq me ka hecur xdo gje! Surprised

lali keshtu eshte kur je e vogel dhe e papjekur...
rrembehesh kollaj mbas ndonje djali dhe duket sikur ai te do shum shum shum dhe ti ke kapur qiellin me dore...
ki kujdes gjithmone lali se askush nuk te do me shume se veten e tij dhe sot jane te paket ata qe te duan sidomos ne moshen tende qe askush nuk e di se ceshte dashuria...
pra asgje nuk eshte dashuri por thjesht nje simpati e rastit..

Po ajo ska thene qe i ka ec keq prej dashurise,mgjs edhe mund te jete,per perderisa thote qe nuk eshte e lumtur sbesoj se ka te beje veetm me kete,se nuk e perben veetm ky fakt gjithe lumturine
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Lumturia!   Fri Aug 01, 2008 11:23 am

jojojojojo une jam shume shume shume mir!!!!!!!!!!!!!
dhe jam shume e lumtur me te gjitha cfare kam..........
dhe una si fefja them se mund te kete dhe me keq prandaj bej qe te jem e lumtur dhe kur nuk jam po ne pergjithesi jam shume shume e lumtur nuk kerkoj asgje me shume se te gjitha gjerat qe kam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Lumturia!   Fri Aug 01, 2008 11:45 am

angel boy shkruajti:
RioT shkruajti:
Endi shkruajti:
tamam ke te drejte....nuk e kuptoj sa keq duhet ti ket ec asaj qe qe ne moshen 14 vjec te mendoj kshu!!!
me behet qejfi per ty fefe!!vazhdo kshu se je shum mir!
mmm shum veta ma bejn ket pytje,,ca ka hecur kaq keq ne jeten tende,,por mendoj se pytja me e mir do ishte ca ka hec mir ne jeten tende,,se keq me ka hecur xdo gje! Surprised

lali keshtu eshte kur je e vogel dhe e papjekur...
rrembehesh kollaj mbas ndonje djali dhe duket sikur ai te do shum shum shum dhe ti ke kapur qiellin me dore...
ki kujdes gjithmone lali se askush nuk te do me shume se veten e tij dhe sot jane te paket ata qe te duan sidomos ne moshen tende qe askush nuk e di se ceshte dashuria...
pra asgje nuk eshte dashuri por thjesht nje simpati e rastit..
nuk esht puna per ne dashuri,,se i jap duret shpejt,,nuk fixohem,,puna esht ne familje,,dhe ne gjith shoqerin qe me rrethon nuk arrij te gjej as lumturi e as mbeshtetje as i gjo qe mund te maresh nga nje shoqeri,,jam lonesome!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 27
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Lumturia!   Fri Aug 01, 2008 2:10 pm

e njof ket lumturien shkurt i thoshin lume rob i mir po icik bq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Lumturia!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lumturia!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 6Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: