Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 per ke e jepni jeten?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 25
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   Sun Nov 23, 2008 6:07 pm

pER GjERaT mE TE rENdEsisHMe.FaMIlJen ShoQnIn dHe Po tE KiShA 1 tE dAsHUR qE DO bEnTe Te NjEJteN gJE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   Sun Nov 23, 2008 6:11 pm

Blue Paradise shkruajti:
jap jeten per veten time

e di qe ke te drejte ti Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 24
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   Sun Nov 23, 2008 6:24 pm

per familjen edhe per personin qe dua me zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   Sun Nov 23, 2008 8:07 pm

Per SHoqnin FAmiljen DHe my Best friEnds:rej,endi,evi,fatjon,denis
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 25
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   Sun Nov 23, 2008 8:09 pm

e jep jeten se e di qe dhe ata e japin per kte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   Sun Nov 23, 2008 8:10 pm

jeten do jepja qe te mos vdisja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   Sun Jan 18, 2009 1:55 am

per LIRI :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   Sun Jan 18, 2009 1:56 am

ah po, e jap jeten edhe per te pa iher guns n roses live bashk dhe anathemat

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 27
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   Sun Jan 18, 2009 1:56 am

vetem per babin dhe mamin tim..per askend tjeter,,.
ndoshta me von do ti shtohet dhe ndonje person tjeter kesaj liste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
maria gracia
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 339
Mosha : 25
Vendndodhja : disa banka larg hot spicy dhe komshije me lacuna coil
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   Sun Jan 18, 2009 2:09 pm

jeten e jap vetem per njerzit e familjes time.qe i dua shume Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 24
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   Sun Jan 18, 2009 2:32 pm

vetem per ato te shpis edhe per as nje tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 27
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   Sun Jan 18, 2009 10:16 pm

Per dashurine jap jeten,per lirine jap dashurine.
Lind pyetja per ke e dhashe jeten?!...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   Sun Jan 18, 2009 10:19 pm

per family dhe per me teper per motren.
deri tani se ndoshta me von mund te shtohet ndonje pjestar tjeter i listes..

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 24
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   Sun Jan 18, 2009 10:20 pm

nga familja apo nga shoqerija ??????? hahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BuKuRoShjA
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 67
Mosha : 26
Vendndodhja : Durres...
Hobi : FOTO...
Koha e lire : NE KAFE ME SHOQERINE...
Piket : 22
Data e regjistrimit : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   Sun Jan 18, 2009 11:30 pm

LaLuC-I Shkruajti:vetem per ato te shpis edhe per as nje tjeter
edhe une te njejtin mendim kam Wink [quote]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   Mon Jan 19, 2009 1:57 am

LaLuC-I shkruajti:
nga familja apo nga shoqerija ??????? hahahahaha

me mua e kishe? nqs po po tpergjigjem.
nga familja jo,jam e sigurt qe u mbyll nr.familjarve Razz . nga shoqeria nuk e di,mendo per dicka me larg Wink Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lina
Adoleshent
Adoleshent


Female
Numri i postimeve : 13
Mosha : 24
Vendndodhja : gjakov-kosov
Hobi : vallzimi
Koha e lire : duke kercy hahahah
Piket : 0
Data e regjistrimit : 29/12/2008

MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   Mon Jan 19, 2009 5:16 pm

jeten tani per tani nuk do ta jepja per askend
por ne te ardhmen per dashurin e jetes Puthje ose per familjen qe do krijoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 24
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   Mon Jan 19, 2009 5:19 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
LaLuC-I shkruajti:
nga familja apo nga shoqerija ??????? hahahahaha

me mua e kishe? nqs po po tpergjigjem.
nga familja jo,jam e sigurt qe u mbyll nr.familjarve Razz . nga shoqeria nuk e di,mendo per dicka me larg Wink Razz
dicka me large eeee... si prershembull per cfare..???????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   Mon Jan 19, 2009 5:20 pm

LaLuC-I shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
LaLuC-I shkruajti:
nga familja apo nga shoqerija ??????? hahahahaha

me mua e kishe? nqs po po tpergjigjem.
nga familja jo,jam e sigurt qe u mbyll nr.familjarve Razz . nga shoqeria nuk e di,mendo per dicka me larg Wink Razz
dicka me large eeee... si prershembull per cfare..???????????

ja lexo cfare ka shkruajtur antarja siper teje se sikur me ka lexuar mendjen.. Smile

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   Mon Jan 19, 2009 5:23 pm

Ernesto_Guevara shkruajti:
Per dashurine jap jeten,per lirine jap dashurine.
Lind pyetja per ke e dhashe jeten?!...

Laughing
ej pse tema qenka me permend emra njerzish e Razz
ok then, per motrat, vllain, dadyn e ime qe e du shum, hmm dhe per mamin Rolling Eyes edhe per olten dhe irindin...ufa enough !

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MeTallicA
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Mosha : 31
Vendndodhja : rendesi ka qe ndodhem diku... kur ta gjej do e them ktu :)
Hobi : se njof ket cunin :P
Koha e lire : hmm sma kan zen syt nga ka ik... zot shnet po ha :P
Piket : 5
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   Mon Jan 19, 2009 5:25 pm

Child In Time shkruajti:
Ernesto_Guevara shkruajti:
Per dashurine jap jeten,per lirine jap dashurine.
Lind pyetja per ke e dhashe jeten?!...

Laughing
ej pse tema qenka me permend emra njerzish e Razz
ok then, per motrat, vllain, dadyn e ime qe e du shum, hmm dhe per mamin Rolling Eyes edhe per olten dhe irindin...ufa enough !


SA RREJN QE TE DY ! Twisted Evil Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://rockalbania.forumotion.com
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 24
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   Mon Jan 19, 2009 5:25 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
LaLuC-I shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
LaLuC-I shkruajti:
nga familja apo nga shoqerija ??????? hahahahaha

me mua e kishe? nqs po po tpergjigjem.
nga familja jo,jam e sigurt qe u mbyll nr.familjarve Razz . nga shoqeria nuk e di,mendo per dicka me larg Wink Razz
dicka me large eeee... si prershembull per cfare..???????????

ja lexo cfare ka shkruajtur antarja siper teje se sikur me ka lexuar mendjen.. Smile
eeeeeeeeeeeeeeeee po tani e kuptova, thash se per ke do e jepshe prandaj hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   Mon Jan 19, 2009 5:26 pm

MeTallicA shkruajti:
Child In Time shkruajti:
Ernesto_Guevara shkruajti:
Per dashurine jap jeten,per lirine jap dashurine.
Lind pyetja per ke e dhashe jeten?!...

Laughing
ej pse tema qenka me permend emra njerzish e Razz
ok then, per motrat, vllain, dadyn e ime qe e du shum, hmm dhe per mamin Rolling Eyes edhe per olten dhe irindin...ufa enough !


SA RREJN QE TE DY ! Twisted Evil Twisted Evil

un jo :D
per erneston se di :D
ti fol per vete iher shoku :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MeTallicA
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Mosha : 31
Vendndodhja : rendesi ka qe ndodhem diku... kur ta gjej do e them ktu :)
Hobi : se njof ket cunin :P
Koha e lire : hmm sma kan zen syt nga ka ik... zot shnet po ha :P
Piket : 5
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   Mon Jan 19, 2009 5:27 pm

hmmm do e jepja jten per i shokun tim... quhet Ledio, e njeh valle ?
Dhe te lutem boll ja fute kot se kur vjen puna ti trembesh nga nje makin kur kalon rrugen e jo me nga dicka me e madhe apo kur te sulet qeni i thua hmmm k...k...k...k...kuc lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://rockalbania.forumotion.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   Mon Jan 19, 2009 5:28 pm

jo un nuk trembem nga makinat dhe skam frik as nga vdekja.pik.

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
per ke e jepni jeten?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: