Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Pershkruaj veten tende...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Fri May 01, 2009 8:56 pm

e qeshur
e embel
e dashur
shejtane
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Fri May 01, 2009 8:57 pm

i dashuruar
i lumtur
i qeshur
mizerje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dark face
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Female
Numri i postimeve : 6
Mosha : 24
Vendndodhja : albania
Piket : 6
Data e regjistrimit : 30/04/2009

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Sat May 02, 2009 11:35 am

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
i dashuruar
i lumtur
i qeshur
mizerje

vetem pjesa e fundit nuk shkon me tjerat Mohim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
danjela
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Female
Numri i postimeve : 127
Mosha : 25
Vendndodhja : korce
Hobi : te puth djema
Koha e lire : ne plazh
Piket : 186
Data e regjistrimit : 25/05/2009

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Tue May 26, 2009 2:54 pm

UNE DUA TE TE KISS Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
danjela
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Female
Numri i postimeve : 127
Mosha : 25
Vendndodhja : korce
Hobi : te puth djema
Koha e lire : ne plazh
Piket : 186
Data e regjistrimit : 25/05/2009

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Tue May 26, 2009 7:04 pm

SI NUK KAM SHKROJTUR GJE KTU UNE?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 24
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Tue May 26, 2009 7:36 pm

xhentil
serioz
i dashur
humoristik....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tosi
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 24
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne Toke
Hobi : Futbolli
Koha e lire : Lexim-Argetim
Piket : 67
Data e regjistrimit : 28/05/2009

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Thu May 28, 2009 3:11 am

pershendetje une jam nje djale i thjeshte i buzeqeshur dhe i dashur po te me
jam i turpshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Thu May 28, 2009 1:37 pm

tosi shkruajti:
pershendetje une jam nje djale i thjeshte i buzeqeshur dhe i dashur po te me
jam i turpshem


mireserierdhe danjela Laughing Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
danjela
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Female
Numri i postimeve : 127
Mosha : 25
Vendndodhja : korce
Hobi : te puth djema
Koha e lire : ne plazh
Piket : 186
Data e regjistrimit : 25/05/2009

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Thu May 28, 2009 2:21 pm

miresetegjeta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Thu May 28, 2009 7:15 pm

haha juxhen,s`mahesh me tani, e thy ne mes kontrollimin e ip e Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Fri May 29, 2009 3:51 pm

Child In Time shkruajti:
haha juxhen,s`mahesh me tani, e thy ne mes kontrollimin e ip e Razz

joooo nuk ja pash fare ip,te betohem,por e marr me mend qe esht ajo

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
danjela
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Female
Numri i postimeve : 127
Mosha : 25
Vendndodhja : korce
Hobi : te puth djema
Koha e lire : ne plazh
Piket : 186
Data e regjistrimit : 25/05/2009

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Fri May 29, 2009 4:02 pm

je jashte teme atje thote pershkruaj veten tende
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Fri May 29, 2009 4:03 pm

danjela shkruajti:
je jashte teme atje thote pershkruaj veten tende

uuu qyyqqa na fal Laughing Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Mon Jun 08, 2009 3:44 pm

A mund te pershkrujm robt te tjer se vetes sa me i be qefin Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Mon Jun 08, 2009 3:51 pm

e kam pershkruajtur iher me duket
nejse momentalisht happy fareee
everything its all right :D
smiling always.....having greaT TIMES WITH MY HONEY
ULERIM ULERIM Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Mon Jun 08, 2009 3:53 pm

ue ue ue sa bukur ka fol kjo mi :D

sme del koha mer njerez por po them dy fjal,i dashuruar dhe i shum i drejte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Thu Jun 18, 2009 10:15 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
ue ue ue sa bukur ka fol kjo mi :D

sme del koha mer njerez por po them dy fjal,i dashuruar dhe i shum i drejte
hahahahaha
sa i marum ky shoku Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Thu Jun 18, 2009 10:22 pm

Sa per veten time.jam tip studiozi edhe i kam inat ato qe bajne sikur dine po ne te vertete nuk dine asgje.
Jam me verte tip studioz po ama gjate veres kur nuk vij ne shqiperi punoj ne nje lokal ku degjohet Death edhe eshte lokal qr.prandaj di edhe per satanistet si dhe per sektet e tyre.
Lokali ku punoj eshte ne nje rrugice dhe ne te mund te hyjne vetem personat qedine nje kod te vecante dhe qe dine rregulloren e lokalit.
Nje rregull eshte qe nuk pranohen cunat e sjellshem dhe cunat me syze optike.
Besoj se kjo qe thashe do tju beje te dini tipin tim.Po se moret vesh as se rruj hic. Laughing
Miku im me i mire
Photobucket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Fri Jun 19, 2009 11:59 am

the man that fucks shkruajti:
vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
ue ue ue sa bukur ka fol kjo mi :D

sme del koha mer njerez por po them dy fjal,i dashuruar dhe i shum i drejte
hahahahaha
sa i marum ky shoku Laughing

o fis ke nai gje me mu ti mer ??? qe i ben quote postimeve te mia ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Thu Jun 25, 2009 1:40 pm

cute, funny, honest, friendly

I URREJ NJEREZIT dhe 1 gje: ME MUA SI TE SILLEN ASHTU DO SILLEM DHE UN ME ATE, KUSHDO QOFTE Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
love_albania
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 208
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : qejf+makiato
Koha e lire : relax
Piket : 125
Data e regjistrimit : 28/06/2009

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Thu Jul 02, 2009 3:19 pm

shkaxhi, provokues, misterioz, alegro, etj etj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Thu Jul 23, 2009 9:14 pm

skisha hy asiher ke kjo tama...kush jam un???? miqt me njohin si cun te mir qe nuk prish shum qejf me njeri.. jam tip qe jam llastuar pak se kam qen cuni i par ne fis per 5 vjet derisa erdhi vllai dhe te tjeret me rradh..me pelqen shum qe ta kem muhabetin mir me te gjith..rrespekto dhe i dua personat qe jan te sinqer me mua dhe qe me mbeshtesin kur kam nevoj.. me pelqen ti ngacmoj pak personay qe i konsideroj miq te vertet dhe bej shum shaka me to..nuk di ca me then me perveten.. si fizik mundohem ta mbaj trupin ne forme si ne te ushqyer ashtu eshe ne ushtrime fizike..nejse do ishte me mir te me pershkruante dikush tjeter.. Razz Razz Razz

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Sat Mar 13, 2010 6:31 pm

gREEN EYES,rED LIPS.......!)) % IN LOVE..KAQ MJAFTON Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
e vogla
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Female
Numri i postimeve : 9
Mosha : 23
Vendndodhja : kosov
Hobi : leximi
Piket : 20
Data e regjistrimit : 27/03/2010

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Sat Mar 27, 2010 8:12 pm

un jam e voogla kam deshir te debatoj dhe te marr opinjonin e antarve tjer per kete edhe u rexhistrova Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
uranhaxha
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Male
Numri i postimeve : 6
Mosha : 24
Vendndodhja : Therande,Kosove
Hobi : Basketball,Voley dhe Vallzim
Koha e lire : Internet,TV dhe Muzik
Piket : 12
Data e regjistrimit : 25/12/2010

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Sat Dec 25, 2010 4:56 pm

Mir, jam person qe i pershtatem qdo moshe qe te flas me te lirisht mund te me tregojn per probleme dhe i tregoj nese mund ti ndihmoj Wink... Per qdo gje tjeter qe mendojn qe dyshojn lirisht te me shkruajn se jam ne gjendje per qdo pytje te jap pergjegjje Wink Ky jam un Urani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershkruaj veten tende...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Prezantimi juaj-
Kėrce tek: