Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Cfare mendoni per martesat gay?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriMesazh
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Sun Aug 02, 2009 5:08 pm

per te qesh ishte kjo,se nuk e kapa?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Zhana
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 160
Mosha : 26
Vendndodhja : Prishtina
Hobi : NOTI
Koha e lire : Ne internet
Piket : 209
Data e regjistrimit : 10/11/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Sun Aug 02, 2009 5:12 pm

qfar thua nuk te kuptoj .. un them nuk me pelqejn martetsat ne mes dy gjinive te njejta . thjesht . :d
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Sun Aug 02, 2009 5:14 pm

mir mir,meno ca te duash,thuaj ca te duash,mfal qe te ktheva pergjigje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Zhana
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 160
Mosha : 26
Vendndodhja : Prishtina
Hobi : NOTI
Koha e lire : Ne internet
Piket : 209
Data e regjistrimit : 10/11/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Sun Aug 02, 2009 5:19 pm

asgje ... ishte mendimi im dhe i yti i kundert ashgje me teper .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Sun Aug 02, 2009 6:32 pm

Kan fillu me ber edhe polle ne fb mgjth kam ber edhe un sherr robt ngaterrojn zotin me te qenit gay + metalizmin me te qenit gay ! Nk mushin robt sot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Mon Aug 03, 2009 11:17 am

u bene te ligjshme edhe ne shqiperi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
DarkVampire666
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 124
Mosha : 25
Vendndodhja : home
Piket : 140
Data e regjistrimit : 04/08/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Tue Aug 04, 2009 5:59 am

boh un skam asgjo kuder gay-ve..secili ka jeten e vet..dhe e ben ate ashtu si e mendon
perderisa ligji ka dal.kjo do t thot qe ishte e nevojshme te behej dicka e tille se nr i gay-ve eshte rrit goxha... nuk eshte normale nje gje e till...por gjths eshte ligj i natyres.,.nk eshte faj i tyre se lindin gay dhe se kan ndjenja per sexin e njejt...eshte dicka qe ndodh...eshte dicka e pashmangshme..
dhe ne nk kemi pse ti gjykojm t tjeret...kur tgjith jan t ndergjegjshem se cfar bejn me jeten e tyre ...thjesht duhet tmesohemi me kte fakt...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Fri Aug 07, 2009 12:07 pm

ooo me n'fund u bene te ligjshme
poooooooooorrrr sinqerisht skma pare kurre cift te tille Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Fri Aug 07, 2009 12:14 pm

Mos u frikesoni se nuk do te ndodhe,edhe po te ndodhe kjo nuk ia nderron njeriut bindjen.une nuk jam dakort me miratimin e ketij ligji ne shqiperi sepse eshte heret.njeriu duhet me pare te moesoje te ece pastaj te fluturoje.ska per te ndodh..heteroseksualet gjithmone kane qene ne krye te botes dhe do te jene..eshte shume gje e shemtuar kur shikon dy persona te te njejtit sex....gje e ndyre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Fri Aug 07, 2009 12:18 pm

dj jero shkruajti:
Mos u frikesoni se nuk do te ndodhe,edhe po te ndodhe kjo nuk ia nderron njeriut bindjen.une nuk jam dakort me miratimin e ketij ligji ne shqiperi sepse eshte heret.njeriu duhet me pare te moesoje te ece pastaj te fluturoje.ska per te ndodh..heteroseksualet gjithmone kane qene ne krye te botes dhe do te jene..eshte shume gje e shemtuar kur shikon dy persona te te njejtit sex....gje e ndyre

e ndyre?! holy crap! po tallesh?!

mu mvjen shum keq..gati gati mvje turp kur lexoj kshu postimesh..dhe se kam vetem per ty dj jero,,duke marre parasysh kohen ne t`cilen jetojm !
qenka gje e ndyre te ndjesh? o come on,shifni punet tuja njerez, mua mduken me te peshtira kto qe thojn njerzit per gay-t !

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Fri Aug 07, 2009 12:56 pm

nfakt jam dakort me ate qe tha dj jero. jooo se jam kunder homosexualeve,fare,nuk i paragjykoj por jam dakort kur thot se njeriu me par duhet t emesoj te ece pastaj te fluturoj. pse ne gjith BE vetem 5 shtete e kan miratuar kete ligj???? sepse kreret e shteteve te tjer e kan ditur shum mire qe nuk do pranohej nga pjesa derrmuse e popullsis. sidomos ktu tek ne qe jemi popull paragjykues,berisha i uli pik vetes.duhet te kishte pritur se nuk na calonte gomari nga ky ligj. tani qe e miratoi [doli kunder shumices prej shqiptareve] nuk do te thot se dyert per ne BE jan te hapura.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Fri Aug 07, 2009 12:58 pm

po flasim per aspektin politik te ligjerimit te martesa,,apo thjesht per fenomenin?

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Fri Aug 07, 2009 12:59 pm

ehh nfak tema esht per fenomenin,por ngaqe u hap ky mhb politik, thash te flas iher Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Fri Aug 07, 2009 1:01 pm

duhet te qani hallin ju gocat Razz se do ngelni pa pretendente Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Fri Aug 07, 2009 1:02 pm

me verte ....po per lesbiket pse sbehet??? Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Fri Aug 07, 2009 1:02 pm

epo mos i ngatarrro juxhen,jan 2 aspekte komplet t`ndryshme, dhe un kam mendim t ndryshem per secilin prej tyre,po sdu tflas per politike

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Fri Aug 07, 2009 1:03 pm

hot spicy shkruajti:
me verte ....po per lesbiket pse sbehet??? Shocked

ca thu me ca thu...po kjo vlen dhe per lezbiket mi mel

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Fri Aug 07, 2009 1:03 pm

ahaaa kshu po Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Fri Aug 07, 2009 1:04 pm

per mendimin tim per te dyja rastet jan te pa imoralshme un per vete ne shoqerin time si pranoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Fri Aug 07, 2009 1:19 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
per mendimin tim per te dyja rastet jan te pa imoralshme un per vete ne shoqerin time si pranoj

nuk thuhet te pa imoralshme

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Mon Aug 10, 2009 4:06 pm

Child In Time shkruajti:
dj jero shkruajti:
Mos u frikesoni se nuk do te ndodhe,edhe po te ndodhe kjo nuk ia nderron njeriut bindjen.une nuk jam dakort me miratimin e ketij ligji ne shqiperi sepse eshte heret.njeriu duhet me pare te moesoje te ece pastaj te fluturoje.ska per te ndodh..heteroseksualet gjithmone kane qene ne krye te botes dhe do te jene..eshte shume gje e shemtuar kur shikon dy persona te te njejtit sex....gje e ndyre

e ndyre?! holy crap! po tallesh?!

mu mvjen shum keq..gati gati mvje turp kur lexoj kshu postimesh..dhe se kam vetem per ty dj jero,,duke marre parasysh kohen ne t`cilen jetojm !
qenka gje e ndyre te ndjesh? o come on,shifni punet tuja njerez, mua mduken me te peshtira kto qe thojn njerzit per gay-t !


omg!pround 4 u sweetheart!! Puthje Puthje Puthje Puthje Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Mon Aug 10, 2009 4:19 pm

Hej njerez!
Kush jeni ju qe te paragjykoni?te shani?te thoni se ceshte e drejte e jo?
Apo me mire,ku e dini ju ceshte e drejta?apo jan disa qe thojn shiko,me mire mos u be gay,eshte per te miren tate,e para TI te miren e don per vete,se ska njeri qe ia don te keqen vetes,ose nje tjeter qe ta doj me shume te miren per tjetrin se sa ai vet,pastaj nuk eshte me te bome kjo pune.dhe disa qe thojn gje e shpifurt,apo k*rlliqe te tjera,e pse qeka turp te dashurosh?ska rendsi ke dashuron!
mos u beni te trash,te prapambetur,paragjykues,se jemi ne shekullin 21,e te mos vazhdojm me mentalitetin e kohes se xhaxhit,se do shkojm mrapa e jo para sic deshiron cdokush besoj!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 23
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Tue Aug 11, 2009 7:20 pm

pupu sa kot jane Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Tue Aug 11, 2009 9:21 pm

RioT shkruajti:
Hej njerez!
Kush jeni ju qe te paragjykoni?te shani?te thoni se ceshte e drejte e jo?
Apo me mire,ku e dini ju ceshte e drejta?apo jan disa qe thojn shiko,me mire mos u be gay,eshte per te miren tate,e para TI te miren e don per vete,se ska njeri qe ia don te keqen vetes,ose nje tjeter qe ta doj me shume te miren per tjetrin se sa ai vet,pastaj nuk eshte me te bome kjo pune.dhe disa qe thojn gje e shpifurt,apo k*rlliqe te tjera,e pse qeka turp te dashurosh?ska rendsi ke dashuron!
mos u beni te trash,te prapambetur,paragjykues,se jemi ne shekullin 21,e te mos vazhdojm me mentalitetin e kohes se xhaxhit,se do shkojm mrapa e jo para sic deshiron cdokush besoj!

looooooooooool.... Shocked Shocked Shocked po ku ka qenie apo gjalles tjeter ne univers (pervec njeriut) qe te bej sex me te njejtin sex???
kjo tregon qe njeriu eul veten shum poshte... cdo krijese ka dy aspekte mashkulloritet dhe fenimitet apo pozitivitet dhe negativitet dhe sipas ligjeve te natyres + nuk mund te bashkohet me + apo edhe - me -...
e njejta gje vlen edhe per nbjerezit edhe per njerezit..mendo pak cfar do te ndothte nqs burrat do shkonin me burrat dhe grat me grat.. do thyenim ligjet e natyres dhe per pasoj do rrezikonin te zhdukeshim si specie sepse pjelloria do zvogelohej tej mase..
kshu qe mua me duket absurde kto martesat gay apo keto lloj te drejtashedhe pse ty mund te dukemi te prapambetur,paragjykues..

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Wed Aug 12, 2009 3:46 pm

jam shum dakort me kte siper,madje do shtoja,cdo cift qe dashurohet,fejohet,martohet,ato deshirojn me doemos te lindin femije te krijon familje,kush do ishte fryti i dy gay-ve?!!
zgjidhje te vetme do ishte adoptimi,kush deshiron qe fmija i vet te rritet nga dy meshkuj pa ngrotesine e nenes,ndoshta ate te babit mund ta ket,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare mendoni per martesat gay?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 9Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: